Jump to content
Dogomania

SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamika']mi ktos kiedys mowił, ze tak mozna uczyc psa w szlekach nieciągnięcia, ale po próbach z moją Zołza raczej sceptycznie do tej metody podchodziłam ...
ciekawe czy jutro to tez bedzie sie sprawdzać ;)_[/QUOTE]
Za wielką wodą takie szelki są bardzo popularne, ja mam podobne i moja bestia ładnie na nie reaguje, choć jest mini. Na kantarze bałam się, ze sobie łeb ukręci witając się milusio z peskami :P

Link to comment
Share on other sites

zerduszko, ja kantarek dla jednej mojej prywatnej i owszem mam, ale służy tylko i wyłącznie jako kaganiec na Straż Miejską :evil_lol:/ Bo jako coś na czym prowadzic ma sie psa, to jakoś tez nie ufam , nagłe szarpniecie , czy wyskok psa do przodu .. brrrr.... nie chciałabym żeby mojemu psu głowa na około sie później obracała /


Brok wrócił na początek kojcy :multi:........ tak więc znowu sie kochamy :evil_lol: .... wyszalał sie dzis na łace jak pijany zając, niestety przekonałam sie ze jak nie widzi gołej skóry u człowieka to znika cała jego delikatność:mad: ... ze niby przez rękawiczki to NA PEWNO mnie nie boli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...