Jump to content
Dogomania

SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

malwaszko ja mam dla Ciebie Sznaucera identyczmnego jak Bonuś Amigi .. hahaha ... ten znowej odmiany sznaucerów , tylko nie jak Bonuś miniaturka, ale sredniak ;) hihi charakterek tez tak troche Bonusiowy ... [url]http://picasaweb.google.pl/gryzniakaga/FREDDoADOPCJISchronisko#[/url]



a Brokowi znalazłam dziewczynę ;] .. co prawda w pewnym momencie przyłozył jej łapą a Lizunia jest bardzo delikatnym stworzeniem . wiec na nastepny raz musi sie jakos zrehabilitować ...

tu sa zdjęcia ze wspolnego spaceru

[url]http://picasaweb.google.pl/gryzniakaga/LizaZBrokiem#[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']a Brokowi znalazłam dziewczynę ;] .. co prawda w pewnym momencie przyłozył jej łapą a Lizunia jest bardzo delikatnym stworzeniem . wiec na nastepny raz musi sie jakos zrehabilitować ...
[/QUOTE]
O matko, dziewczyna Brokowa nie dosc, że podobnej urody i figury jak moja sunia, to i podobieństwo w charakterze, a co najzabawniejsze imię to samo :) Jak tak na nią patrze, to przypominają mi się pierwsze dni u nas, ten ogon... Cudna :) Ona też szuka domu?

Link to comment
Share on other sites

tam gdzie przed :P , to było strzyzenie wstepne czyli pozbycie sie dredów z uszu , nóg brzucha , pach , troche grzbietu . Zebtrałam po tym cała siate śmierdzących dredów .... bleee



a co do jego "sznupowatosci" to specjalnie napisałam ze to ta sama odmiana co Bonus , który to do Amigi jako sznaucer przyjechał ;P i ma tyle samo z nim wspólnego co Fred hihi


acha i zapomniałam napisac, ze Brok znou zamieskzał w górnych kojcach i musimy minąc CAŁY RZAD PSÓW z Nim ...masakra .. powiedziałam PT zeby przestał Broka karmic to moze troche siły mu to ujmie ;P



TAK, LIza szuka domu, i to bardzo specjalnego

Ona do schroniska trafiła dwa lata temu, i na samo spokjrzenie człowieka reagowała przerazeniem i przywarciem do ziemi ....


zaraz jej watek podrzuce

Link to comment
Share on other sites

Watek Lizy

[url]http://www.dogomania.pl/threads/144915-LIza-powinna-miec-na-imie-DelikatnoA-AE-mix-charta[/url]

Brok sie nie obrazi o to mam nadzieje , zreszta za ta mała delikatną próbe zabawy z Lizą ...


acha i sie mi przypomniała, ..Brok mnie obwarczał .... W ZABAWIE , w przeciąganie ;] typowo zabawowe , a nie opstrzegawcze , juz moja zołza gorsze dzwieki wydaje w harcach niz Brok Groźny ... ehhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']Ona do schroniska trafiła dwa lata temu, i na samo spokjrzenie człowieka reagowała przerazeniem i przywarciem do ziemi .... [/QUOTE]
Taka sama wrażliwośc. Moje jest ponad pół roku u mnie i dalej się boi, jak jest przy koszu an śmieci, jak cos gryzie a ja sie do neij odezwę/spojrzę - musiała niezły wpiernicz dosatwać.
Trzymam kciuki za sunię, czarnuchom tak ciężko znaleźć dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']
acha i zapomniałam napisac, ze Brok znou zamieskzał w górnych kojcach i musimy minąc CAŁY RZAD PSÓW z Nim ...masakra .. powiedziałam PT zeby przestał Broka karmic to moze troche siły mu to ujmie ;P
[/QUOTE]

a czemu tak? musiał zwolnić miejsce na święta? kurcze niefajnie :(

[quote name='agamika']
acha i sie mi przypomniała, ..Brok mnie obwarczał .... W ZABAWIE , w przeciąganie ;] typowo zabawowe , a nie opstrzegawcze , juz moja zołza gorsze dzwieki wydaje w harcach niz Brok Groźny ... ehhh[/QUOTE]

nooo to ciesz się, że nie odgryzł Ci głowy!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Głowę to ja mu kiedyś urwę , jak mnie wkurzy ;P i zjem ...

Dzis wyszedł jednoczesnie z młodym owczarkowatym psem na spacer. Gdyby byli spusczeni mysle ze swietnie by sie wybawili razem . ALe Brok niestety na smyczy ma nutke histeryzmu w sobie , i jest strasznie gwałtowny wiec na smyczach nir yzykowałysmy zbyt bliskiego spotkania. Przez caaaaała Lednicę Brok szedł i sie darł na Petra kręcąc kółka, a Petro wierw sie wystraszył, ale pozniej, śmiesznie podskakiwał i zachęcał Broka do gonitwy ;)


i mam nowy sposób na proiwadzenie Broka ;P ale o tym moze później , a moze nie

Link to comment
Share on other sites

Głowę to ja mu kiedyś urwę , jak mnie wkurzy ;P i zjem ...

Dzis wyszedł jednoczesnie z młodym owczarkowatym psem na spacer. Gdyby byli spusczeni mysle ze swietnie by sie wybawili razem . ALe Brok niestety na smyczy ma nutke histeryzmu w sobie , i jest strasznie gwałtowny wiec na smyczach nir yzykowałysmy zbyt bliskiego spotkania. Przez caaaaała Lednicę Brok szedł i sie darł na Petra kręcąc kółka, a Petro wierw sie wystraszył, ale pozniej, śmiesznie podskakiwał i zachęcał Broka do gonitwy ;)


i mam nowy sposób na proiwadzenie Broka ;P ale o tym moze później , a moze nie

Link to comment
Share on other sites

Brok mnie w sb irytował obszczekiwaniem wpierw Petra, a pozniej ciagnieciem do kojca na zarcie.. a ze było troche slisko na górkach Lednickich , ja miałam depresyjny nastrój i zaczełam rozmyslac nad wypuszczeniem Broka na wolność (;P ) to w akcie desperacji, drugi koniec smyczy przypięłam mu do kółka od szelek znajdujacego sie "na klacie" .... i ... edit_f moze potwierdzic .. BROK JAK ZACZAROWANY ,momentalnie przestał ciągnąc.. wystarczyło delikatne krótkie szarpniecie "przodem" jak zaczynał wyprzedzanie mnie, a on wracał do nogi .... nigdy tak spokojnie nie wrcalismy do kojca (michy ) .... owszem on potrafi ładnie chodzic , reaguje na "do mnie", ale zaraz wyrywał z powrotem

zastanawiałam sie nawet czy go ktoś na kantarku nie uczył ?

ehh łobuziak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...