Jump to content
Dogomania

7 lat samotności? Już nie! KRĘCIOŁ POJECHAŁ DO DS!!! PROSZĘ TRZYMAĆ KCIUKI!!!


magdyska25

Recommended Posts

  • Replies 916
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Morisowa- dziękuję.

Państwo przeczytali już cały wątek, niestety nie mogą się wypowiedzieć, gdyż nowa dogomania jak zwykle szwankuje... Sprawa została zgłoszona do administratora...
Mam nadzieję, że szybko zostanie to naprawione.

Kręciołku i widzisz jednak ktoś Cię wypatrzył :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Sytuacja wygląda następująco:
-jesteśmy w ciągłym kontakcie i jeżeli pojawi się odpowiedzialny dom dla Niego to wtedy możemy wydać, [B]jeżeli natomiast do tej pory aż Państwo przeprowadzą się Kręciołkiem nikt się nie zainteresuje jedzie pod Wrocław :)[/B][/QUOTE]
wow, super:):)

Link to comment
Share on other sites

No więc wg. mnie to CI Ludzie Kręciołkowi. Odwiedziłam panią Anię i pana Maćka razem z Gutkiem, oczy im się do psa śmiały, a w mieszkaniu powitały nas cztery piękne kociska. Rozmowa toczyła się wartko - jak to wśród wielbicieli futer :) Szczegóły opisałam w mailu tu tylko napiszę - to super domek.

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś umknął mój post o wpłatach:
Tanitka- 30 zł.
Morisowa-Florek- 70 zł.
Dziękuję bardzo.

Rubi- wstępnie Kręciołek miałby jechać pomiędzy 2-4 marca :) Jest jeszcze kwestia "dogrania się" ale myślę, że nie będzie z tym większego problemu:)
Państwo wysłali już kilka wiadomości do administratora!!! Nadal nie mogą nic napisać!!!
A tak bardzo bym chciała aby wypowiedzieli się na tym wątku...

Czy ktoś ma inny pomysł jak mogliby się tu wypowiedzieć? Do kogo napisać?
Mi już brakuje cierpliwości...

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich,

Nazywam się Ania i wraz z mężem Maćkiem chcemy adoptować Kręciołka. W związku z tym, że był problem z autoryzacją naszych kont na Dogomania, Pani Marta udostępniła nam tymczasowo swój login i to z jej konta będziemy pisać.

Pani Marto- bardzo dziękujemy!;-)

Dziękuję też Wszystkim forumowiczom za tak dzielne wspieranie Kręciołka i informuję, że pieska odbieramy 2.03.2010r. (czyli wkrótce ;-)) i trafi on do Oławy (na razie), a potem przeprowadzi się z nami na wiosnę do domu. Czeka go więc sporo emocji i zmian, ale mamy nadzieję, że nasze towarzystwo (i towarzystwo 4 kotów, współlokatorów) wynagrodzi mu te trudne chwile.

Pies wygląda wspaniale, jak pisałam Pani Magdzie, trafiliśmy na niego w internecie dzięki ogłoszeniu (popieramy takie akcje i zastanawiamy się jak je wspierać --- może jakieś pomysły?), bo i my w ten sposób zakochaliśmy się w żywiołowym Kręciołku.

Rady o karmieniu psa otrzymam na pewno od Pani Marty, ale jak macie dziewczyny jakieś sugestie, pomysły jak zapewnić psu "miłe wprowadzenie" do domu, dzielcie się z nami dla dobra Kręciołka. Przyda się "niezbędnik" zainicjowania psiego pobytu;-).

Czekamy na odpowiedzi i trzymajcie kciuki, żeby się wszystko udało!

Ania i Maciek (+Bolero, Szaruś, Blackie i Dixi)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...