Jump to content
Dogomania

Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))


maciaszek

Recommended Posts

  • Replies 528
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No przytył troszke ale niewiele i to w pierwszym roku.Na szczescie proces został zatrzymany - zero litosci i przegryzek. Ale niezaleznie nabrał tez i mięsni.Dostaje od roku Orijena z rybkami lub rybną Acane i to rybkowe karmienie u niego swietnie sie sprawdza.
Ma teraz dość checną budowę bo bardzo umięsnioną klate i barki i wyraznie szczuplejszy zadek. Taka bardzo "meska" budowa - potężne bary i wąskie biodra. I jest niesamowicie sprawny i silny. Skakać nie pozwalam bo to jednak jamnicza krew ale jako piechur i "gończy" i "aporter" jest nie do zdarcia. I całe szczescie bo jako jedyny facet w stadzie musi obdzielic uwagą i zabawiac az trzy swoje damy z haremu a to energochłonny obowiazek:eviltong:. Dziewczyny juz sie tak rozbestwiły że bez Stupa jako wodzireja zadna zabawa sie nie klei.
"Charakterek" ma typowo jamniczy :diabloti: Po idylli na samym poczatku gdy perfidnie wkradał sie w moje łaski udając aniołka ( ciche to było , potulne , oczkami tylko przewracał , takie "przepraszam że zyje") dosc szybko połapał sie że ma juz pewną "metę" i podporządkował sobie wszystkie dziewczyny :evil_lol:
A w stosunku do mnie jak to jamnik dokładnie wie czego chce i potrafi to bez oporów pokazac ale na szczęscie nie jest to głupi upór więc na ogół negocjacje nam wychodzą;) i współzycie nie jest trudne jak sie znajdzie sposoby porozumienia - bo nic na siłę . Jest też okropnym pieszczochem i "seanse" smyrania i głaskania życzy sobie wiele razy w ciagu dnia ( a miny jakie przy tym robi to istny cyrk na kółkach). Ale to jest jakby nasza domowa tajemnica bo przy obcych czy mniej znanych ludziach prezentuje sie jako "twardziel". Nie reaguje na żadne "podrywy" obcych na spacerach - mogą sobie ludziska cmokać , ciumkać i gaworzyć a on na to kompletnie nie reaguje i z godnością odchodzi. To taki typowy pies jednego pana- jak innych ignoruje tak na mnie bardzo zwraca uwage , zdecydowanie najbardziej z całego stadka. To taka moja prawa reka jak trzeba przywołac stado do porządku - on daje przykład a reszta bab leci za nim
Jest tez bardzo bystry , szybko sie uczy ale to na pewno nie pies który czeka na polecenia - on zawsze ma swoje koncepcje i dokładnie wie jak problem rozwiązac, jaką trasę wybrac , czym się w danym momencie zając a jedynie wrodzona kultura :evil_lol: kaze mu wypełnić moje prosby:eviltong:. To nie jest "wierny sługa" a raczej lojalny partner.
I jest swietnie bo ja takie "charakterne" psy uwielbiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...