Jump to content
Dogomania

Ostatnie chwile mojej ukochanej Ciapulki...22.08.2009..[*]


gonia66

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B]TAk bardzo bym chciała Cię przytulić do serduszka i poczuć Twój zapach Ciapulinko...wciąż mi sie wydaje, jakby to, że nie ma Ciebie z nami- jest snem...nie mogę uwierzyć, ze to sie dzieje naprawdę....przecież mogłaś z nami pożyć jeszcze kilka latek..no mogłaś...Myszko MOja..:(((([/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=SeaGreen][B]KOCHAM CIĘ....[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=seagreen][B]TAk bardzo bym chciała Cię przytulić do serduszka i poczuć Twój zapach Ciapulinko...wciąż mi sie wydaje, jakby to, że nie ma Ciebie z nami- jest snem...nie mogę uwierzyć, ze to sie dzieje naprawdę....przecież mogłaś z nami pożyć jeszcze kilka latek..no mogłaś...Myszko MOja..:(((([/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=seagreen][B]KOCHAM CIĘ....[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Goniu - ile by to latek nie było... zawsze tak samo by bolało i tak samo ciężko byłoby pogodzic się z tym...
moja Majusia żyła tylko 8 lat... a ja drugie 8 już ją opłakuję...

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Ciebie Skarbie...ale nie pomogło mi to- wręcz przeciwnie...:placz::placz:WSzystko wróciło...i gdy pomyślałam, że jesteś tak blisko...tuż tuż..pod ziemią..to myślałam, że mnie skręci...tesknota o mało mnie nie rozwalila od środka...:placz::placz:MAleńki Skarbie mój...jak nie myślę, to jest dobrze..ale gdy tylko o Tobie pomyślę, to nie mogę powstrzymać łez....ciągle mam uczucie, że mogłaś jeszcze ze mną pożyć..ja wiem, że żadna chwila nie byłaby dobra...kiedykolwiek by sie to nie stało- zawsze to bylby nie ten czas....:shake:No ale tak tęsknię za Twoim Ciepełkiem....tak bym chciała Cię przytulić...powachać....poczuć aksamit Twojego futerka....:-(:-(Kocham Cię Skarbie....wczoraj były Psie Zaduszki...pewnie dlatego tak mi z głowy nie wychodzilaś....bądź szcześliwa z Sarunią i czekaj na nas...kiedyś się spotkamy a TY Kochani wybiegniesz mi na spotkanie...będzie raźniej nam obu.................Dobranoc Myszko MOja Ukochana....
[*]
[*]
[*]....:calus:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moje Kochanie Maleńkie..mam ostatnio tak mało czasu....znalazłam na dogo tak do Ciebie podobnego jamniczka Pakusia, ze za kazdym razem jak wchodze do Niego na watek- placze ...od kilku dni wszystko we mnie ozylo i kazdego dnia niemal placze ukradkiem albo gdy wszyscy spia albo gdy jestem sama....patrzylam na Pakusia..i jakbym Ciebie widziala żywa kilka lat wcześniej....ŻYWĄ....a za tydzien mina 2 miesiace jak mnie opuściłaś....myślalalm,ze juz nauczylam sie zyc bez Ciebie..ale wiem juz ze nie....ze zajecia dnia codziennego i ich nadmiar- zagluszaja tesknoe i bol..ale gdy tylko sie wszystko wycisza i uspokaja..gdy zaczynam myslec...stajesz mi przed oczyma..dlaczego Skarbeczku mi sie nie snisz???Przyjdź do mnie błagam....potrzebuje Ciebie choc na chwilkę przytulic..tak strasznie zimno jest teraz na dworze...jak Ty nie lubisz tego zimna....mam tylko nadzieę, ze tam, gdzie jestes jest zawsze sloneczko, ktore tak kochasz...do ostatnich dni sie w nim wygrzewalas...i to sloneczko niesteynie bylo dla Ciebie dobre..ale dowiedzialam sie o tym za poźno..a ja tak sie cieszyłam, ze sie wylegujesz w upale..szcześliwa...bo byłaś Kochanie szczesliwa...i co>>???Sloneczko odeszlo..i TY też Skarbeczku....Tak mi źle, że Ciebie nie ma...tak bardzo źle.....:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Potrafię Cie zrozumieć i jestem z Tobą w tym bólu :loveu:
nie ukoi go podobny psiak, choć złagodzi trochę - znam to...

z moich sześciu piesków trzy są podobne do Majki...
i za każdym choć trochę podobnym pieskiem na ulicy się oglądam...
a to już 8 lat minęło 26 lipca...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ciapulku, pani tak za Tobą tęskni, a Ty pewnie obszczekujesz wszystkich świętych w niebie?[/QUOTE]
Nie wiem Bjutko jak to zrbiłaś ale bardzo Ci dziękuję...teraz z panelu moglam juz wejść...TAk...masz rację...bardo tęsknię za Tobą Maleńka Moja....dwa miesiace temu..jeszcze byłaś ze mną..jeszcze Cię tuliłam..jeszcze Cię miałam....dwa miesiące....Długo to czy krotko..????Niby krotko...ale bez Ciebie 2 miesiace- to jak wiecznosc...nic juz nigdy nie bedzie takie samo...2 miesiace temu byłaś tak blisko....patrzylas na mnie blagalnie a ja poszlam spać....:placz::placz::placz:Może wlasnie o to blagalas, zebys mogla bez zalu odejsc...????Tak mi Ciebie brakuje Maleńka Mordeczko...tak bardzo...Twoj kocyk ciągle lezy na swoim miejscu i ciągle pachnie Tobą...i juz tam zostanie...MAleńka..KOCHAM CIĘ I ZAWSZE BĘDĘ O TOBIE PAMIĘTAŁA.....l((((((((:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=purple][B]No i już są te dwa miesiące...cholerne....długie....dwa miesiące bez mojego Serduszka.....Myszko...tul się do Mamusi Saruni, żeby ci zimno nie było..i czekajcie tam na nas...kiedyś na pewno się spotkamy...Kocham Cię Mordeczko Moja Maleńka.....[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://th.interia.pl/40,bada3e4601760470/swiece-swieca-na-bloga-3.jpg[/IMG]STrasznie mi KOchanie ostatnio źle i smutno bez Ciebie...myslę niemal w każdej godzinie o TObie...już myslałam, że jest lepiej...ale ta "rocznica"...te dwa miesiace odnowily we mnie wspomnienia...ktore tak bardzo bolą....płaczę za Tobą choć wiem, że czau nie cofnę,...choć wiem, że to nic nie da....ale nie umeim inaczej, bo tęsknota rozrywa mi momentami serce..SKarbeczku Moj...proszę..przyśnij mi sie wreszcie tak dlugo i tak dobrze....no musze sie z Tobą spotkać...choć we śnie..ale muszę.....TAk Cię kocham Moja Kruszko....czeekam na sen z TObą...przytulimy sie znowu i poczuję Ciebie.....przyjdź Kochanie...proszę......

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.artris.ovh.org/pliki/znicz.gif[/IMG]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B]KOCHAM CIĘ MALEŃKA MOJA MORDECZKO...MOJE SERCE JEST PRZY TOBIE I TWOJE PRZY MNIE..WIEM TO...ŚNIŁAŚ MI SIE DZIŚ...DZIĘKUJĘ KOCHANIE...DZIŚ TEŻ CIĘ ZAPRASZAM DO MOJEGO SNU....I JUTRO..I POJUTRZE..I CO NOC....AŻ DO SPOTKANIA.....DOBRANOC SKARBIE....:-([/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.magazyntd.com/pliki/118110475894048.jpg[/IMG][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrange][I][SIZE=4][B]To dla Ciebie Kochanie MOje....bardzo tesknię...zwłaszcza dziś...nie..nie dziś!!!!!...zawsze....:(((((((((((((((((((((([/B][/SIZE][/I][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][B]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][B]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][B]
[*]
[*][/B][/COLOR][/SIZE]
NIkt juz do Ciebie Skarbeczku nie zagląda....:-(:-(:-(A u mnie nie ma dnia, zebym o Tobie nie pomyslala kilka razy....zawsze bedziesz w moim sercu Maleńka Sunieczko Moja......................:-(:-(:-(
[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][B]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Ja zaglądam do Sunieczki.Nie piszę,bo i żadne słowo przecież nie odda tych uczuć.Pamiętam i jestem z Tobą i Ciapulinką.[/QUOTE]
Dziękuję cioteczko..razem z Ciapulinka..wlasnie się zryczalam, bo sobie przypomnialam Ją...:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Dobranoc Sunieczko.Wpadłam na chwilkę do Ciebie.Przyjdź do swojej Pani dziś we śnie.Proszę Cię. Dobranoc[/QUOTE]
CHyba dziś jednak mi sie Ciapulinka nie przyśniła, albo nie pamiętam....ale nie ma dnia zebym o Niej nie myślała....i nie mogę zrozumieć, jak wszyscy w moiim domu mogli przejsc do "porządku dziennego" nad faktem jej odejścia....wydaje mi sie ze dla nich to takie "naturalne"..i to mnie boli ale nawet jak zaczynam mowic o tym to krzycza, ze mam juz przestac...wiedzą, jak przeżywam i nie chcą tego, bo wiedz też jak mnie to boli....to smutne....ciągle myślę co by było, gdyby......
Ciapulko..tęsknię bardzo mocno i pamietam..i nigdy nie zapomnę Twojej ukochanej Mordeczki....Kocham Cie ciągle tak samo mocno......Twoja Gonia....
[*]
[*]
[*].................:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Goniu,myślę,że w Twoim domu dla nikogo fakt odejścia Ciapulinki nie jest "naturalny",tylko ludzie różnie reagują na nieszczęście.Niektórzy uważają,że nie nazwany dramat,nie ujęty w słowa staje się mniejszczym dramatem.Taka technika wypierania... Wiem,jest tobolesne dla kogoś,kto myśli jak Ty.Sama przez to przechodziłam i do tej pory-po 10 latach- mój mąż nie chce rozmawiać o Filipku,który odszedł.Wiem,że bardzo to przeżył,ale mnie byłoby łatwiej,gdybym porozmawiała o tym.Nawet teraz,po tych latach,gdy następca Filipka ma już 10 latObie wyznajemy tę samą zasadę: rozmawiać i nie udawać ,że nic się nie stało,że stało się to,co jest "naturalne".
Pozdrawiam Cię serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2922/wieca1.gif[/IMG]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][B]TO DLA CIEBIE SKARBECZKU MÓJ MALUTKI....ZNÓW PŁACZĘ...ZNÓW MYŚLE..CZY CI NIE ZIMNO....BIEGNIJ OGRZEJ SIE U SARUNI- MAMUSI....ZAWSZE RAZEM SPAŁYSCIE WTULONE....POTEM ZAWSZE WTULAŁAŚ SIĘ WE MNIE....TERAZ JUZ CIEBIE NIE MA OBOK..NIE MA CIE POD MOIMI STOPAMI....MALUTKI SKARBIE..BRAKUJE MI CIEBIE BARDZO......[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=DarkOrchid]:-(:-(:-(:-([/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...