Jump to content
Dogomania

ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']ja nie umiem spłodzić nic bo nie znam Beża :placz: on się mnie boi, za rzadko bywam u missieek i tylko latam z aparatem :oops: i jak psiak nieśmiały to nie pokaże mi jaki jest... muszę najpierw missieek wypytać jaki on jest tak na codzień i [B]potem coś może...[/B][/QUOTE]
Ale nie tak szybko jak ze składaniem mebelek Ci pójdzie?? Ja jeszcze obiecałam innym psiom porobić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja wymyslę coś w stylu "Bity ze złamaną łapką" dam tylko te 2 zdjecia
[URL]http://img513.imageshack.us/img513/261/dsc0441z.jpg[/URL]
[URL]http://img405.imageshack.us/img405/9436/dsc0442f.jpg[/URL]
i zaraz będzie miał dom ;)

Co Ty mu zrobiłaś :lol: Przyczep sobie do tego aparatu z kilo kiełbachy albo co.

Link to comment
Share on other sites

Zwyczajny piesek jakich wiele, niezauważalny, niemłody, niechciany... ma około 8 lat, waży około 10 kg
Beżyka znaleziono na ruchliwym skrzyżowaniu - potrącony przez samochód, ledwo przytomny... Zaopiekowała się nim osoba o Wielkim Sercu, zabrała go do kliniki gdzie walczono o życie Beżyka - udało się!!! Beżyk żyje! Po wypadku zostało już tylko wspomnienie i uraz łapki, na którą mimo operacji utyka. Jemu to nie przeszkadza w bieganiu i poruszaniu się - czy znajdzie się człowiek, któremu też nie będzie przeszkadzać?
Beżyk jest kochanym pieskiem - uwielbia się tulić i cieszy się na widok znajomych osób. Do obcych początkowo nieufny bo chyba w przeszłości nie zaznał wiele dobrego od ludzi, ale jest małym łakomczuszkiem i dzięki smakołykom szybko się przełamuje. Beżyk zgadza się z innymi psami, ale boi się, kiedy jest ich wokół zbyt dużo, toleruje koty, bardzo cieszyło by go towarzystwo wysterylizowanej suczki w nowym domu - taak towarzystwo suczek to jest to co Beżyk lubi najbardziej :-) W domu Beżyk jest spokojny, nie hałasuje, nie brudzi i nie niszczy, potrafi chodzić na smyczy. Będzie idealnym kompanem do wylegiwania się na kanapie w długie zimowe wieczory, a także na spokojne spacerki.
Beżyk przebywa w okolicach Olkusza
504 588 874


Tyle... co trzeba to zmieniajcie i proszę błagam o ogłoszenia dla chłopca :modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...