Jump to content
Dogomania

duży pies z guzem na szyi --> POMOCY, potrzebne deklaracje na hotel - Sokrates za TM.


missieek

Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lunarmermaid']Sokratesik zaglądam do Ciebie,ale niestety finansowo teraz nie pomogę.:shake:
Może we wrześniu...

A może domek się trafi? Przecież piękny z niego pies!!![/quote]
noo dokladnie piekny to On jest, tylko trzeba Go jak najszybciej wyciagnac stamtad zanim nie zniknie.....
miejsce jest nie ma kasy:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izzie1983']Ja też jestem, ale niestety finansowo nie mogę wspomóc. :-( Przepraszam. Na razie banerek wzięłam, może to choć trochę pomoże.[/quote]

jasne, że pomoże, kazda pomoc sie liczy nie tylko finansowaa....

a tak na marginesie czy jest Ktoś kto zgodzi sie poprowadzić Jego finanse??? niestety ja nie moge, bo mam juz psy z "mojego schronu"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']jasne, że pomoże, kazda pomoc sie liczy nie tylko finansowaa....

a tak na marginesie czy jest Ktoś kto zgodzi sie poprowadzić Jego finanse??? niestety ja nie moge, bo mam juz psy z "mojego schronu"[/quote]
Moj KUbuś idzie we wrześniu do domku...mam razem z nim 4 psiaki "na księgowości"...jeśli nikt nie zechce, to mogę brać finanse Sokratesa ( w miejsce Kubolinka)...może choć tak sie na coś tu przydam...:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Moj KUbuś idzie we wrześniu do domku...mam razem z nim 4 psiaki "na księgowości"...jeśli nikt nie zechce, to mogę brać finanse Sokratesa ( w miejsce Kubolinka)...może choć tak sie na coś tu przydam...:p[/quote]
Gonia z nieba mi chyba spadłas....:multi::multi:a tak na marginesie to na watkach sie zawsze przydajesz!!!:cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niewiele umiem i niewiele mogę..ale to co mogę i co w miarę umiem, to chętnie zrobię...każdy pies na to zasluguje..no i po to tu jesteśmy..teraz tylko modlić sie o to 190 złotych ktorych brakuje...to niby sporo..ale dużo więcej już jest zebrane...więc mam nadzieję, że się uda jak najszybciej:roll:JAk już trzeba bedzie zaczynac zbierac- prosze o sygnal, rozesle do deklarujących numer konta do wplat:lol:

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz jest tez ewentualnośc ze Sokrates przyjedzie do nas - to my mamy kameralny hotelik - cztery duże kojce, z ciepłymi budami metr od domu, wybieg ponad 1500 m i wkoło pola i lasy idelane do spacerków:) resztę szczegółow zna Lu Gosiak:lol:

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że poza odległościami...które wpływają na koszty-transport:oops:!...jednak trzeba brać pod uwagę i warunki.
Dla naszych psiaków poschroniskowych,bardzo ważne są warunki i bliskość człowieka...i szybka socjalizacja !!! I jeśli ja miałabym optować za miejscem dla Sokratesa,poradziłabym hotelik mały,jak najbardziej zbliżony do dt...

Chłopczyczku!!! Szybko wybywaj z Olkusza...ciotki,wiem,że brakuje deklaracji stałych,ale...nie czekajcie! Sokrates może zniknąć z dnia na dzień!:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...