Jump to content
Dogomania

USG - stwierdzenie ciąży


tongue

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakoś damy radę :lol:
Dla mnie najlepszą nagrodą byłoby szczęśliwe rozwiązanie DEMISI, bez cesarki :)

A tak z frontu:
DEMI zjadła kolacyjkę, szybko i łapczywie jak zawsze :shake: , teraz śpi i chrapie słodko. Więc dziś nie będzie niespodzianki :shake: . Czekam co u Marty i Evity :eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Oj dziewczyny,ale miałyśmy koszmarną nockę.Sapanie,kopanie dyszenie i nazmianę.Teraz czekamy aż odejdą wody i się zacznie:-o:-o:-oBędę Was informować.................[/QUOTE] wieczorkiem obstawiam bedzie wysyp szczylków ;) trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak u reszty, ale nam minęła spokojna noc, przespana w 100%, DEMI nawet nie raczy pokopać, mamy 64 dzień i ból głowy, o robić, dziś pojedziemy na kontrolne USG. Zastanawiam się powoli czy aby nie jest to jakiś żart ze strony mojej suni :evil_lol:

Dziewczyny trzymam kciuki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolka']Nie wiem jak u reszty, ale nam minęła spokojna noc, przespana w 100%,[/quote]
moze zbiera sily i chce sie wyspac na zapas ;-)
[QUOTE]dziś pojedziemy na kontrolne USG[/QUOTE]
To fakt, lepiej idzcie. Ostroznosci nigdy za wiele
[QUOTE]Zastanawiam się powoli czy aby nie jest to jakiś żart ze strony mojej suni :evil_lol: [/QUOTE]
Tak co by sobie lepiej podjesc przez 2 m-ce? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']Ja siedze i pije herbatke na uspokojenie... Za 2 godz bede się pociła przy kierownicy.. I tak pewnie nie zdam bo w Gdańsku są bardzo mili egzaminatorzy wrrrr....
Trzymajcie kciuki! Może się uda...[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Jak Cie to pocieszy ;) :razz: , to moja córka zdawała 4 razy. Udało sie dopiero, gdy z łodzi przeniosła sie do Piotrkowa z egzaminem. Ale powodzenia:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jestem:cool3::cool3::cool3:.U nas ciągle dyszawka.Ale wody nie odchodzą,więc czekamy.Rano po siusianiu wyleciał sopelek śluzu,wszystko jest na dobrej drodze.Mój wet mnie uspokaja,że puki nie odejdą wody wszystko jest ok.Chyba znowu czeka mnie bezsenna noc:razz::razz::razz:.Wet będzie cały czas pod fonem,więc będę spokojniejsza.Wieczorkiem zdam wam relację:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]"Tak co by sobie lepiej podjesc przez 2 m-ce? :eviltong:"[/B]

Hihihi, chyba tak, żarłoki lubią takie podstępy:evil_lol:

A tak właściwie dziewczyny, to dzień krycia traktujecie jako zerowy, czy pierwszy dzień ciąży?

Licząc jako zerowy dziś mamy 63, licząc jako pierwszy mamy 64 dzień, ja już chyba zwariowałam, próbuję sobie jakoś usprawiedliwiać to jej ociąganie, przeliczyłam wszystko dokładnie, bo gubię się w obliczeniach. Byliśmy dziś na USG, maluszki mają się dobrze, wiercą się i siedzą w brzuszku w najlepsze.
Wet powiedział że gdyby działao się coś złego popsuło by się samopoczucie suni, a DEMI ma się dobrze, fika po domu jak sarenka, a podobno wygląda jak "miniaturowa BETONIARKA" :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za kciuki ale nie zdałam :-( Jakieś głupi ch** wymusił mi pierwszeństwo!!:mad: I jeszcze się śmiał :mad: :mad: :mad: Do tego chamski egzaminator który stwierdził że to w sumie nie moja wina, ale on musiał interweniować więc się przesiadamy:angryy: :angryy: :angryy: Tym razem przenosze papiery i będe zdawać w Łomży!

A jak tam mamusie i babcie?

Link to comment
Share on other sites

Alu Patko i wszyscy czekający z niecierpliwością:evil_lol: na info od marty
marta jest bardzo zajęta ... i może jutro napisze na forum

łącznie cały miot liczył 4 szczeniaki

2 chłopców i 2 dziewczynki (ktos tam własnie tak obstawiał)

kiedy zaczął się poród pierwszy urodził się chłopiec po ciężkim wysiłku weta i marty niestety zdechł - zył bardzo krótko lecz nie dało sie go uratować - był dość duży i wszyscy łacznie z penny starli sie go utrzymac przy życiu lecz niestety...:placz::-(

potem jako druga była suczka (nie bardzo weim która bo są 2)
z suczką było już lepiej (jedna była troszke słabsza druga silniejsza) poszło już sprawniej - penny ją zaakceptowała i jest z nami do dzis:multi:

witamy pierwszą suczke w hodowli MOON IN STAFF

potem na świat przyszła druga suczka która również żyje i ma sie dobrze jest przecudowna !!!:loveu::-o

po jakimś czasie kiedy niewiadomo było czy pród sie już zakończył - urodził sie chłopak prawdopodobnie już martwy...
przykro mi martusss - też był duży ale może słaby....

w gruncie rzeczy mamy 2 piekne suczki i wszyscy jestesmy happy !!! jedna suczka jest spokojna o umaszczeniu brązowym delikatnie rudym ale jeszcze zjasnieje więc może będzie ruda a druga suczka będzie machoniowa jest bardzo podobna do penny ale tylko z umaszczenia bo charaktery mają odminne !!! oba pieski mają krawaciki i białe skarpetki - machoniowy ma biały ogonek :eviltong::lol::cool3:

druga zaś to wcielony diabełek
śpi - płacze, nie spi- płacze mały nerwusek za długo polerzy na grzbiecie juz ogromny ryk jest wiecznie głodna:diabloti::evil_lol:

obie są sliczne i najważniejsze że zdrowe !!! - penny ma się dobrze i marta też już sie lepiej czuje wiec pozrawiamyyyyyyy
marta dzis podobno zrobiiła troche fotek maluchom i niedługo je wstawi

teraz kibicujemy nastepnym mamusią

Link to comment
Share on other sites

[I][B]:-(szkoda ze maluszki chłopaczki nie przeżyły ...no cóż widać Matka Natura tak chciała :shake:
Ja obstawiałam 3+1 a Patka dawała 2+2
Teraz najważniejsze ze dziewczynki ...wszystkie włącznie z Martą czują się dobrze ...czekamy na szczęśliwe dojście do siebie i trzymamy kciukasy za zdrowe odchowanie dziewczynek:calus:
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...