Jump to content
Dogomania

USG - stwierdzenie ciąży


tongue

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black]A ja nie śpię i podziwiam te cuda, pierwszy raz widzę małe stafiki i jestem zachwycona :loveu: [/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Times New Roman']A u nas dziś noc bez senna, no może z małymi przerywnikami, DENAR dostał kopniaka do naszej sypialni, DEMI wywaliła go z psiego pokoju, ja posypiam w salonie na kanapie, a DEMI przysypia na 30-40 min i się budzi, jest spokojna, prawie nie dyszy, tylko momentami kopie, byłyśmy już na spacerku, teraz zasnęła.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Times New Roman'][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Times New Roman']Ciekawa jestem co u EVITY?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Times New Roman'][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Times New Roman'][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Wpadam między jednym karmieniem a drugim,żeby Wam zakomunikować,że my jesteśmy już po;-);-);-).Poród trawał 4,5 godziny .Urodziło się 4 dziewczynki i 3 pieski.Potem zdam Wam dokładniejsze relacje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] hura wielkie gratulacje!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Piękne (jak wszystkie kluski), normalnie kochać to mało :loveu: Ruda zostaje, jakże mogłaby nie zostać :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6385/12vm5.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Cuudne. Trzymam kciuki za dziewuszki, choc teraz to juz z gorki - jesc, spac i rosnac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']ja sugeruję to dla rudej :cool3: ;)
dobrej nocy :cool3:[/quote][B][I]:multi:to tak jak japomyślałam ....toż Martuś miała obsesję w temacie rudej;)[/I][/B]

[quote name='Evita*']Wpadam między jednym karmieniem a drugim,żeby Wam zakomunikować,że my jesteśmy już po;););).Poród trawał 4,5 godziny .Urodziło się 4 dziewczynki i 3 pieski.Potem zdam Wam dokładniejsze relacje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote][B][I]:multi:no GRATULKI


Martuś dziewczyny cudowne gdyby nie to ze dzieli nas kawał drogi to już mnie tam masz:oops:
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Karolki do 21.00 nie ma kontaktu z kompem, więc powiem co u niej hm nic. Ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuje ze sie zaczyna i chyba dziś w nocy bedzie rozwiązanie:multi: . Wiecej wiadomosci przekaże Karolina wieczorkiem, moze poda już jakieś newsy na ktore wszyscy czekaja. Puki co nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny, EVITKA moje gratulacje, spore grono słodziaczków
:loveu: :loveu: :loveu:

[COLOR=black]U nas poród rozpoczął się ok 20 a zakończył ok 24, jednak mieliśmy małe komplikacje, jakieś 30 min. temu wyszedł wet. Teraz już wszystko ok, DEMI śpi smacznie ze swoją gromadką, przybyło nam trzech chłopców i sunieczka:multi: :multi: :multi: . [/COLOR]
[COLOR=black]Co do kolorów to trudno mi powiedzieć, chłopaki będą koloru ciemno złotego lub czerwonego z czarnymi maskami, a suńka ku mojemu zaskoczeniu narazie jest koloru morelowego bez grama czarnego pigmentu.[/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]Szkoda tylko że mój aparat zachorował, ale jutro obiecuje fotki ;) [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Karolka-gratuluę mamusi i "babci" :multi: - i już nie mogę doczekać się zdjęć małych sharpików:loveu: - to chyba najcudowniejsze szczeniaki -pluszaki:loveu: :loveu: :loveu:

Oczywiście wszyskim pozostałym babciom i mamusiom także gratuluję- to jedno z najwspanialszych przeżyć- narodziny i odchowywanie maluszków:bigcool: :bigcool: :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...