Jump to content
Dogomania

USG - stwierdzenie ciąży


tongue

Recommended Posts

No jasne, zaraz mi tu zaczniesz panikować to mi się udzieli. Wet z pewnością się ucieszy, że budzę go w środku nocy. Poczekam jeszcze z pół godziny i dzwonię. Sunia wygląda dobrze, nie ma gorączki, to pierwszy miot i pierwsze szczenię więc rodzi się najdłużej. Dam jej jeszcze trochę czasu a potem dzwonię i interweniujemy. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No co :roll::evil_lol: .....moj wet zawsze sie cieszy jak do niego dzwonie. Bo to albo srodek nocy,albo Wigilia,Wielkanoc ,1-3 maja i wszystkie inne mozliwe kombinacje dni wolnych od pracy .

Myslalam ze pierwszego urodze razem z Toba..buuu .A tu trzeba by sie na chwile spac polozyc. :-( [SIZE=1]Moze to i lepiej bo przynajmniej nie bede Ci wiecej straszyc....[/SIZE]

Powodzenia. !!!

Link to comment
Share on other sites

O kurcze Martusia, zaczełam się martwić o was, daj choć znak, mam nadzieję że z nadmiaru emocji tylko komp za strajkował. W takich momętach żałuje że nie mamy swoich nr. komórek.
U nas cisza :( DEMI się rozmyśliła i rodzic nie ma zamiaru, jeżeli stan się utrzyma do czwatku, to o godz. 14 robimy cesarkę. Dziś jakę na kontrolne USG, czy wszystko ok.
No jestem załamana , znowu pewnie same chłopaki, im się nigdy nie spieszy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolka']O kurcze Martusia, zaczełam się martwić o was, daj choć znak, mam nadzieję że z nadmiaru emocji tylko komp za strajkował. W takich momętach żałuje że nie mamy swoich nr. komórek.
U nas cisza :( DEMI się rozmyśliła i rodzic nie ma zamiaru, jeżeli stan się utrzyma do czwatku, to o godz. 14 robimy cesarkę. Dziś jakę na kontrolne USG, czy wszystko ok.
No jestem załamana , znowu pewnie same chłopaki, im się nigdy nie spieszy :([/quote]


No ja jednak mam nadzieję, ze cesarka nie będzie konieczna i urodzą Ci się także jakies dziewczynki;)

Link to comment
Share on other sites

marta zamorduje cie !!! :evil_lol::-o:razz: nieodbierasz telefonu nieodpiszujesz na sms-y na gg wiadomości masz juz ode mnie chyba ze 100 - wiem zapewne jestes zajęta ale ja juz nie moge... :mad::cool3: zadługo mnie trzymasz w niepewności !!! wpadłąbym do ciebie !!! ale niechce cie obudzić jeżeli odpoczywasz i jesteś zmęczona !!! poczkeam ............

Link to comment
Share on other sites

ja juz wszystko wiem wszystko wiem !!!a ja odwiedziłam państwa chmielewskich i nowych członków rodziny !!! :loveu::loveu::loveu: piękne to słowo o małym stopniu wyrażenia tego co czuje !!!!!
ale niezdradze ile ich jest ani jakiej płci marta niedługo sama wam wszystko opowie
narazie musi dzielnie ich pilnować sa bardzo ruchliwe i ciagle płaczą te jej dzieci :evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia&Tasha']ja juz wszystko wiem wszystko wiem !!!a ja odwiedziłam państwa chmielewskich i nowych członków rodziny !!! :loveu::loveu::loveu: piękne to słowo o małym stopniu wyrażenia tego co czuje !!!!!
ale niezdradze ile ich jest ani jakiej płci marta niedługo sama wam wszystko opowie
narazie musi dzielnie ich pilnować sa bardzo ruchliwe i ciagle płaczą te jej dzieci :evil_lol::loveu:[/quote]:p[B][I]Olcia napisz .....bo mi pryszcz od czekania na języku wyrosnie....[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...