Jump to content
Dogomania

Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!


kate11

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O matko to dogo mnie wykończy :evil_lol:. Cały dzień bez tej strony i człowiek się czuje jak bez ręki . Chyba jestem uzalezniona od dogomanii.
Sunia która wczoraj przyjechała do Warki jest prze słodka , śliczna . W drodze do Warki mój syn jej dawał smaczki to jak ją zostawiliśmy w jej domu to płakała za nim. Chyba będzie się nazywac Fiona :evil_lol:. W nowym domu wytarzała sie na dywanie , później poszła na spacer z nową Panią , a po powrocie do domu zwaliła kupsko :evil_lol:. Dziś jak Pani wyszła do sklepu po pieczywo Fiona zajęła się drzwiami ( narazie je podrapała) i mam nadzieję że na tym się skończy . Sąsiedzi mówili że strasznie płakała w domu jak była sama a to trwało 10 min. Widziała się też ze swoim Tinkerbelkiem. On ją chyba poznał bo tak się cieszył że go utrxymać nie można było , ale ona na niego warczała:angryy:. Nie dała za bardzo do siebie podejść. Ale grubiutka jest :evil_lol: miałam dla niej szelki ale się w nie nie zmieściła .
Zdjęć nie mam jeszcze bo zapomniałam aparatu , ale jak dam radę w sobotę to pójdę i jej zrobię .
Tyle narazie wiadomości na temat Fiony(nie podoba mi się to imię ) :mad:

Link to comment
Share on other sites

=marlenka;Dzisiaj mama szczeniorków( Casablanka) przyjeżdza do domku :multi::multi::multi::multi:


:loveu::loveu:Tak spokojnego i ulozonego psiaka po przejsciach juz dawno nie widzialam :cool3:ale niestety przez benki (glownie Mele) musialysmy z Mosii (jej pomysl) :evil_lol::evil_lol:zapakowac Casablanke do psiego wozka, bidna Casa w zapietym "Wozie Dzymaly " na boku tak sobie spala...nie wiem czy ktos zrobil zdjecie:crazyeye::crazyeye:
:-o:-oNie wiedzialam, ze Mosii taka dobra w safari , jechali lasem ,a ja na autostradzie rownolegle ale w koncu spotkalismy sie na polnej drodze:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi: Teraz już mogę....od dzisiaj sunia collie z Kłobucka-ta zestresowana bidula wciśnięta w róg kojca-MA SWÓJ NOWY DOMEK :lol::lol::lol: . Mieszka u nas razem z naszym małym pudelkiem. Milczałam do tej pory gdyż nie wiedziałam jak potoczą się sprawy związane z adopcją...Jesteśmy wszyscy-mój mąż, nasze dwie córki, ja i psinka-jesteśmy bardzo podekscytowani.Będę dawać znać jak nam się układa i ewentualnie prosić o pomoc w razie problemów..Trzymajcie za nas kciuki!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

=li1;Nawet jednego zebranka KASS-u (KASS- Komitecik Adopcyjny Suczki od Szczylkow ) nie bylo, nawet przewodniczacego i sekretarza sie nie wybralo, a juz malutka ma domek :lol::lol::lol:


:diabloti::diabloti:No to cos slabo sie zbieracie, wybieracie, zanim zebranie KASS-u to wszystie szczylki juz beda w DS..ale nazwa superrr...podoba mi sie:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grazka_belferka']:multi::multi: Teraz już mogę....od dzisiaj sunia collie z Kłobucka-ta zestresowana bidula wciśnięta w róg kojca-MA SWÓJ NOWY DOMEK :lol::lol::lol: . Mieszka u nas razem z naszym małym pudelkiem. Milczałam do tej pory gdyż nie wiedziałam jak potoczą się sprawy związane z adopcją...Jesteśmy wszyscy-mój mąż, nasze dwie córki, ja i psinka-jesteśmy bardzo podekscytowani.Będę dawać znać jak nam się układa i ewentualnie prosić o pomoc w razie problemów..Trzymajcie za nas kciuki!!!!!!!!![/quote]
Bardzo bardzo się cieszę :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grazka_belferka']:multi::multi: Teraz już mogę....od dzisiaj sunia collie z Kłobucka-ta zestresowana bidula wciśnięta w róg kojca-MA SWÓJ NOWY DOMEK :lol::lol::lol: . Mieszka u nas razem z naszym małym pudelkiem. Milczałam do tej pory gdyż nie wiedziałam jak potoczą się sprawy związane z adopcją...Jesteśmy wszyscy-mój mąż, nasze dwie córki, ja i psinka-jesteśmy bardzo podekscytowani.Będę dawać znać jak nam się układa i ewentualnie prosić o pomoc w razie problemów..Trzymajcie za nas kciuki!!!!!!!!![/quote]

Cudowne wieści :multi:
Dużo radości i pociechy z suni życzę - cieszę się, że szybko znalazła kochający dom :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

=Grazka_belferka;:multi::multi: Teraz już mogę....od dzisiaj sunia collie z Kłobucka-ta zestresowana bidula wciśnięta w róg kojca-MA SWÓJ NOWY DOMEK :lol::lol::lol: . Mieszka u nas razem z naszym małym pudelkiem. Milczałam do tej pory gdyż nie wiedziałam jak potoczą się sprawy związane z adopcją...Jesteśmy wszyscy-mój mąż, nasze dwie córki, ja i psinka-jesteśmy bardzo podekscytowani.Będę dawać znać jak nam się układa i ewentualnie prosić o pomoc w razie problemów..Trzymajcie za nas kciuki!!!!!!!!!


:lol::lol:Dzisiaj same super wiadomosci :lol::lol:powodzenia ale pudle super w kontatach z innymi bidulami:loveu::loveu:sama mam 2 i przyjely Pakusia nadzwyczajnie bez niespodzianek:evil_lol::evil_lol:nie powinnas miec problemow:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Bardzo, bardzo sie cieszę z powodu tej suni collie. Taka bidulka była przestraszona i tak długo przebywała w tej mordowni. Dobrze, że już bedzie szczęśliwa.:multi:[/quote]

Jejciu, ale superowo :loveu::loveu::loveu::loveu: trzymaj się mała!!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grazka_belferka']:multi::multi: Teraz już mogę....od dzisiaj sunia collie z Kłobucka-ta zestresowana bidula wciśnięta w róg kojca-MA SWÓJ NOWY DOMEK :lol::lol::lol: . Mieszka u nas razem z naszym małym pudelkiem. Milczałam do tej pory gdyż nie wiedziałam jak potoczą się sprawy związane z adopcją...Jesteśmy wszyscy-mój mąż, nasze dwie córki, ja i psinka-jesteśmy bardzo podekscytowani.Będę dawać znać jak nam się układa i ewentualnie prosić o pomoc w razie problemów..Trzymajcie za nas kciuki!!!!!!!!![/quote]

Dzięki...wielkie dzięki za szansę dla sunieczki! Jej teraz potrzeba już stałości i spokoju.Bardzo się cieszą,że to właśnie u Was, to wszystko ma!
Bezpieczeństwo,spokój,czas na zaadoptowanie,cierpliwość...i odpowiedzialność jej domku!:loveu:
Bardzo się cieszę! [B]A jak sunia ma na imię?
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grazka_belferka']Nazywamy ja Kiara ( Lady Kiara:lol: ) ale najczęściej wyrywa mi sie określenie niunia :)[/quote]


Będzie z niej prawdziwa Lady Kiara...troszkę czasu,troszkę ciepła...troszkę poczucia bezpieczeństwa i będzie Lady Kiara!
...dziś niech jest niunia...ona wie,że to bezpieczne słowo...

Link to comment
Share on other sites

=ANETTTA;[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/91855.html"]coronaaj[/URL]\jak ta sfora psia sie dogadała 2 benki 3 Twoje ...:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:


:evil_lol::evil_lol:No , jakos sie dogadaly ale [B]najwazniejsze[/B], ze[B] ciotka coronaaj[/B] dodagala sie z policjantem , nie zaplacila za przekroczenie szybkosci :evil_lol::evil_lol:jak zobczyl te 6 psiorkow to zglupial ,:shake::shake:nie mowiac o zapachu od benkow:cool3::cool3:no zostalam na poczatku posadzona o handel psami ale potem skapowal ..super glina zaprosilam go na Dogo;);)no troche zaoszczedzilam na tym mandacie ..:diabloti::diabloti:

:cool3:Mialam jeszcze Casablanke ze smalcowni mame Dzwoneczka i reszty szulkow od Mosii...:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

=zuzlikowa;Będzie z niej prawdziwa Lady Kiara...troszkę czasu,troszkę ciepła...troszkę poczucia bezpieczeństwa i będzie Lady Kiara!
...dziś niech jest niunia...ona wie,że to bezpieczne słowo...

:cool3:Oj , mamy arystokratke brytyjska:roll::roll:czekamy na jakies fotki Lady Kiary:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

=Paulina_mickey;hehe jak ja bym zobaczyła dwa bernardyny a aucie a co najlepsze poczuła bym je też zrezygnowała bym z mandatu :diabloti::evil_lol:


:crazyeye::crazyeye:Sfora psow w aucie, piekny zapach ... to nie wszystko..ja nawet nie wiem ile bylo na liczniku ale ponad 100 to napewno:evil_lol::evil_lol:ostre hamowanie i o malo go nie przejechalam...Pakus znalazl sie na podlodze w 1 rzedzie..:shake: zaczal szczekac na wladze...:mad::mad:w terenie zabudowanym z 70 moze byc...:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']=zuzlikowa;Będzie z niej prawdziwa Lady Kiara...troszkę czasu,troszkę ciepła...troszkę poczucia bezpieczeństwa i będzie Lady Kiara!
...dziś niech jest niunia...ona wie,że to bezpieczne słowo...

:cool3:Oj , mamy arystokratke brytyjska:roll::roll:czekamy na jakies fotki Lady Kiary:roll::roll:[/quote]
Fota ze schroniska w Gaju. W schronisku została Niunią i zaczęła reagować na to imię.
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/180/ec22b59b11a601b2med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...