Jump to content
Dogomania

Rumek ma DOMEK!!! NARESZCIE!!!! :DDDDD


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuziaM']Acha.... on ma w zaswiadczeniu o szczepieniu p.wsciekliznie napisane imie Argo.
I takie imie musze wpisac w [B]umowe hotelowa[/B].

I [B]na kogo ja wypisac i do kogo wyslac do podpisania ????[/B]
Ja musze taka miec, w razie kontroli jakichkolwiek.[/QUOTE]

Gosiu ze mną podpiszesz umowę,bo ja brałam na siebie Rumka w schronisku.
Miałam wypisać tu na miejscu i wysłać z nim,ale zapomniałam...
Dane możesz spisać z naszej umowy Tosino-Balbinkowej.

Link to comment
Share on other sites

[U][B]Wpłaty:[/B]

[/U]fona [B]50 zł[/B] (wpłata jednorazowa)
agata51 [B]50 zł[/B] (bazarek)
diana79 [B]60 zł[/B] (bazarek)
diana79 [B]115,50 zł[/B] (bazarek)
diana79 [B]95 zł[/B] (bazarek)
Magdalena [B]53 zł[/B] (bazarek)
Randa [B]30 zł[/B] (I wpłata)
Ketunia [B]30 zł[/B] (I wpłata)
Florentynka [B]230 zł[/B] (bazarek Dzikiej Figi)
Ruda Suzi [B]10 zł[/B] (I wpłata)
Randa [B]30 zł[/B] (II wpłata)
Ruda Suzi [B]10 zł [/B](II wpłata)
Randa [B]30 zł[/B] (III wpłata)
fona - Pliszka [B]10 zł[/B]
fona - Tupadlo [B]25 zł[/B]
Ruda Suzi [B]10 zł [/B](III wpłata)
Randa [B]30 zł[/B] (IV wpłata)
agata51 [B]20 zł[/B] (I wpłata)
Dogo07 [B]15 zł[/B] (I wpłata)
diana79 [B]5 zł[/B] (I wpłata)
Jasza [B]10 zł[/B] (I,II wpłata)
Randa [B]30 zł[/B] (V wpłata)
Ruda Suzi [B]10 zł[/B] (IV wpłata)
Bambino [B]10 zł[/B] (I wpłata)
leni356 [B]90 zł[/B] (I,II,III wpłata)
diana79[B] 5 zł[/B] (II wpłata)
Ketunia [B]60 zł[/B] (II,III wpłata)
magda222 [B]30 zł[/B] (I,II,III wpłata)



Rumek ma w tej chwili na koncie [B]1153,50 zł.[/B]
Wpłacam na konto zuziM [B]900 zł[/B] za 3 m-ce hoteliku.
Zostaje[B] 253,50 zł.[/B]

ZuziuM,czy za 1-szy dzień pobytu uznajemy 18 czy 19 stycznia?

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy dzien niech sie liczy od dzisiaj, czyli , jak sie nie myle - [B]19.01.10 [/B]

A chlopczyk juz po spacerku. I po sniadanku, ale wszystkiego nie zjadl.
Za to wczorajsze jedzonko , ktore zostawilam na noc, zniknelo calutkie bez sladu !
To dobrze, ze ma apetycik i ze mu smakowalo.
Chrupeczek tylko nie ruszyl. Ale jak pamietam, to zaden z psiakow z tyskiego schroniska nie chcial na poczatku chrupek jesc. A teraz wszystkie wcinaja.
Po nocy w budce byl porzadek, nic nie wywalone. Spal niuniek sobie smacznie. Teraz tez siedzi w budce.
W kojcu znalazlam po nocy jedna kupke, ale i na spacerku zrobil.
Mam wiec nadzieje, ze nauczy sie szybciutko, ze te rzeczy zalatwia sie na spacerkach.
To wazne tez jako pierwszy krok do nauki czystosci, Jesli niuniek ma trafic do domu ( mieszkania ) musi tego sie nauczyc.
Popracujemy troche.
Niedlugo bede miala swoje male reklamowki, ktore bede rozwieszala i roznosila po wielu miejscach.
Byc moze, ze wkrotce ludzie beda przyjezdzac wiec, zeby poszukac dla siebie przyjaciela.
Mysle, ze Rumek ma spore szanse, bo jest drobniutki i naprawde przemily.
Mam nawet takiego milego starszego pana na mysli, ale on ostatnio troche chorowal, wiec nie wiem, czy bedzie chcial teraz psiaka. Moze blizej wiosny, zeby na spacerki chodzic juz w cieple dni.
Ale najpierw musze wypytac, czy w ogole chce psiaka, oczywiscie........

Minus to brak kastracji........ bo jest troche nadpobudliwy , ale coz....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Gosiu ze mną podpiszesz umowę,bo ja brałam na siebie Rumka w schronisku.
Miałam wypisać tu na miejscu i wysłać z nim,ale zapomniałam...
Dane możesz spisać z naszej umowy Tosino-Balbinkowej.[/QUOTE]


Ok Magdziu.
Wiec wysle Ci umowe poczta dzisiaj.
Odeslesz mi jeden egzemplarz, dobrze ?

Link to comment
Share on other sites

Rumcio rzeczywiscie jest dosc zywiolowy, ale nie szarpie i nie ciagnie na smyczy, latwo nad nim zapanowac.
Teraz juz naprawde duzo spokojniej sobie spaceruje, wacha zapaszki i grzecznie reaguje na komendy : chodz, wracamy..... Madry naprawde psiaczek z niego. I jest niesamowicie sympatyczny.
Glosik tez ma niczego sobie. Szczeka czasami i slychac go o wiele glosniej niz dwa razy wiekszego Finnigana.
Dzisiaj bardzo niecierpliwie czekal na obiadek. Az skakal na mnie i nie mogl sie doczekac, kiedy postawie wreszcie miseczke. Dostal bardzo duzo ( tyle, co Finnigan, bo maja jednakowe calkiem spore miseczki ) i zjadl wszysciutko ...... Bylam zadziwiona mocno, bo Finnigan zostawil .... nie zmiescilo sie wszystko.
Mysle, ze bardzo szybko nabierze cialka...... chudzinka jest straszna.
Dzisiaj byla moja mama i razem bylysmy na dwoch spacerach. Najpierw ja z Rumkiem, a mama z Finniganem .... a potem na kolejnym spacerze sie wymienilysmy ...
Mama zdecydowanie woli spacerowac z Rumkiem.... To delikatny i spokojny psiaczek.
Byla dzisiaj paskudna pogoda. Wlasciwie caly dzien brzydka mgla, dlatego nie robilam jeszcze zdjec.
Ale jutro ma byc troche slonca, wiec cos tam porobimy.
Teraz Rumek juz schowal sie do budki i juz bedzie spal do rana. Pobiegal dzisiaj naprawde duzo........
Jego wiekszy kumpel Finni tez juz poszedl spac.
A zaraz ja .... juz padam .... Odzwyczailam sie od tych spacerow troche.....

Link to comment
Share on other sites

No trudno to jeszcze powiedziec, bo Rumcio jest dopiero od wczorajszego wieczora .....
Dzisiaj ze dwa razy troszke sie poklocili ....... Ale nie trwalo to dlugo ... kilka sekund jedynie. Mysle, ze to poschroniskowe odruchy .... zazdrosc......
Za kilka dni sprobuje ich razem na spacer wyprowadzic.

Link to comment
Share on other sites

[I][COLOR=indigo][B]Pierwszy dzien niech sie liczy od dzisiaj, czyli , jak sie nie myle - 19.01.10 [/B][/COLOR][/I]
[I][COLOR=indigo][/COLOR][/I]
[COLOR=indigo][COLOR=black][COLOR=black]Ale dostałam piękny prezent na urodziny!!![/COLOR] [/COLOR][/COLOR]
[COLOR=indigo][COLOR=#000000][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=indigo][COLOR=#000000]Rumeczku, buziaki, buziaki, buziaki [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_5_11v.gif[/IMG][/COLOR]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51'][I][COLOR=indigo][B]Pierwszy dzien niech sie liczy od dzisiaj, czyli , jak sie nie myle - 19.01.10 [/B][/COLOR][/I]

[COLOR=indigo][COLOR=black][COLOR=black]Ale dostałam piękny prezent na urodziny!!![/COLOR] [/COLOR][/COLOR]

[COLOR=indigo][COLOR=#000000]Rumeczku, buziaki, buziaki, buziaki [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_5_11v.gif[/IMG][/COLOR]

[/COLOR][/QUOTE]

Wow!!! Wszystkie dobrego :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Rumeczek jest strasznie cudownym psiatkiem !!!! Jest kochaniutki, juz mnie wycalowal dzisiaj .....
Wkladalam mu jeszcze jeden ciepluni kocyk, bo ta skorka sama go nie grzeje za bardzo..... a on mnie dorwal i dawaj calusy mi skladac na polikach.... A ja sie ruszyc nie moglam, bo jedna reka wpychalam koc do budki.
I opuscilam dzisiaj zaslonke z koca na wejsciu do budki, zeby zimne powietrze nie wchodzilo do srodka. Jak sie chlopaczek tam wtuli w te kocyki, to bedzie mial jak w puchu....
Ja czesto do budki Dagusi reke wkladam, sprawdzic czy nie pokopala kocykow.... a ona ma tam normalnie jak w lazni ... cieplo niesamowicie !

Rumci ma niesamowity apetyt ! Dzisiaj obiadek zanioslam i on zaraz, nie czekajac az z wiaderka wyloze wszystko, zaczal jesc.... Wiec dolozylam mu jeszcze dwie chochelki..... I wyobrazcie sobie, ze jak poszlam za jakis czas po niego na spacerek ... pusta miseczke zastalam !
A bylo tego dwa razy wiecej, niz zjada Balbinka ! I tyle samo, co prawie dwa razy wiekszy od Rumka Finnigan ( a on czasem nawet nie dojada do konca ).
No naprawde, jak tak pojdzie dalej, to grubasek sie z tej malizny zrobi szybciutko !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Magdo - moja deklaracja to 5 PLN, więc jeśli wpłaciłam 10 PLN ( to mam dwie wpłaty - a jest wpisane, że jedna).
Listem wysłałam do Ciebie 10 PLN za kolejne dwa miesiące, więc byłoby już za cztery...[/QUOTE]

OK. Już poprawiam.
Narazie nie dostałam żadnego listu z kasą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...