Jump to content
Dogomania

Rumek ma DOMEK!!! NARESZCIE!!!! :DDDDD


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No bo bez chodzenia na smyczy to ciężko będzie. Ja jestem zdecydowana na wyjazd, nie wiem jak mój promotor na odbycie seminarium;) Bo ja już wszystko skończyłam, w sensie rozprawa napisana i nie mam innych spraw do załatwienia. W tym tygodniu nie pojechałam, ale w następnym bym chciała. Nie wiem ile bilet kosztuje na psa-sprawdzę, ja bym wracała albo o 17.30 albo o 18.05, jeden to przyspieszony osobowy, drugi pospieszny i jadą około 1,5 godziny. Godzina nie jest pewna, bo z racji ciągłych ustaleń-drukować już, jacy recenzenci itp., mogę zostać po seminarium-ostatnio na konsultacje przed nie przyszedł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Rumcajs może przenocować u nas.Jak on do psów i kotów i czy umie chodzić na smyczy ?[/QUOTE]

Jak wszystkie zapewne wiecie nie da się powiedzieć o psie schroniskowym czy lubi koty i psy i czy umie chodzić na smyczy.Jak dziewczyny go obcinały to był bardzo grzeczny i łagodny.W boksie też nie wchodzi z psiakami w konflikty z tego co wiem.Nie ma możliwości sprawdzenia jaki ma stosunek do kotów.Na takie pytania po prostu trudno jest odpowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

ja te pytania zadawałam nie po to by podjąć decyzję tylko po to , by się odpowiednio przygotować do przyjęcia gościa.
Mogę go wpuścić do mieszkania i zwierzów albo izolować, pójść na spacer albo wypuścić na ogródek .Lubie być przygotowana na różne sytuacje :eviltong:
Czyli w poniedziałek będę miała go zawieźć na dworzec ?
Muszę znać do piątku godzinę odjazdu pociągu,żeby odpowiednio pracę ustawić.

Link to comment
Share on other sites

Ojej !!! Kochane dziewczyny !!! Dzieki Wam Rumek wreszcie opusci schron ..... Czeka na niego od wczoraj juz kolega.
Przyjechal do nas sliczny Finnigan. Przeuroczy kudlacz !!!! No cudo pod kazdym wzgledem !
Az dziw, ze taki wspanialy pies od roku wegetowal w schronisku... jest piekny !!!
Chociaz jedna skorupa na nim..... Zaraz jade do Baddego ( basseta, ktory jest chwilowo u mojej mamy ), bo musze go zaszczepic p.wsciekliznie ... I dzisiaj wyjezdza juz do hotelu i behawiorysty, ktory go wychowa przed adopcja.
A potem zaraz sie biore za Finnigana.

I czekamy na Rumka !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Magda, bierz IC, masz ode mnie bilet w obie strony.[/QUOTE]

ale nie trzeba IC. Bo ten o 18 to jest szynobus, który jedzie do Drezna-można go było obejrzeć jakiś czas temu w TV jak grupa Czeczenów chciała do Niemiec wyjechać. Pociąg jest fajny, cichy i czysty, mknie szybko. Poker to umówmy się, ze ja pojadę o 18.05, ale mozemy się spotkać wcześniej, ja bilety kupię też z zapasem czasu.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, ze nessa wie o tym, ze Rumek jednak z nia jedzie...... bo to pierwszy, najwazniejszy etap podrozy.
No i samo zabranie ze schronu jeszcze trzeba zaplanowac.

Potem Poker odbiera psiaka od nessy z autostrady....

Potem nastepnego dnia Poker zawozi Rumka na dworzec i wsadza do pociagu z Magda....

Potem ja jade po Rumka do Boleslawca na dworzec .... i jedziemy do hotelu.

Tak to chyba mniej wiecej ma wygladac ???????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...