Jump to content
Dogomania

Sznaucer Olbrzymi "Pieprzak"


Adrian_

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obejrzalam z zainteresowaniem zdjecia z tej hodowli co Adrian dal linka.I musze powiedziec ,ze zdecydowanie nie jestem milosnikiem sznuacerow olbrzymow p/s.Ciagle jeszcze brakuje im elegancji sylwetki, sorry jesli kogos urazam.Mysle ,ze w najblizszych latach hodowcy beda tu mieli pole do popisu.Albo moze ten typ sznaucera bedzie juz zawsze sie roznil od czarnych.
One (p/s) chyba sa dluzsze i maja inaczej osadzone uszy ,innne glowy i slaby wlos na lapach.To rzuca sie laikowi w oczy.
Ale na pewno w tej akurat hodowli widac sporo pracy wlozonej w te pieski.Ciekawa jestem jak ten typ olbrzyma bedzie sie zmienial.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.schnauzer.cz/chst_raz.php?id=7[/url]

Zerknijcie pod ten adres.Pierwsza z brzegu hodowla ,Astronauta,tam jest olbrzym p/s ,zreszta champion polski i jaki ladny ,bardzo juz blisko czarnego.
Poogladam sobie i inne bo widze ,ze to jakies nieodkryte rejony pieknych psow :D [/img][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Ja bym na Twoim miejscu jechała nawet do Czech gdybyś tam znalazł wymarzone szczenię p-s :D W końcu Czechy to nie koniec świata, a marzenia jak tylko można trzeba realizować :wink: No i tak jak ktoś już chyba pisał, wybierasz sobie przyjaciela na długie lata, więc dobrze by było żeby od A do Z był taki jaki byś chciał :wink: Życzę powodzenia i trzymam kciuki za owocne poszukiwania :wink:

Link to comment
Share on other sites

Oj,ten co Justa dala zdjecie tyo juz calkiem ladny z glowy,nawet bardzo ladny.Ciekawe jak sylwetka ,one dosc dlugie sa.
Gdybym miala apetyt na jakas konkretna odmiane /rase co u nas nie ma to bym sie nie wachala pojechac na Czechy po wymarzonego psa.
kiedys nawiazalam bardzo mila korespondencje z hodowczynia z Czech ,chcialam kupic gryfonika a bylo to w epoce przed mailowej :D
Ta pani pisala po Czesku ja po Polsku i dobrze sie rozumialysmy.I pojechalabym po tego psa....ale jak wam juz pisalam wzielam doga kanryjskiego :wink: a raczej on wzial mnie .
Ale moje doswiadczenie z hodowlami Czeskimi bylo pozytywne.
Jedyne co to nie wzielabym psa w takim ukladzie ,ze ktos mi podwozi szczenia wybrane tylko ze zdjec ,opisow.Musialabym sama zobaczyc miot.
No ciekawa jestem Adrian na co sie zdecydujesz.
Napisz do Czeskiej hodowli ,zobaczysz czy wogole sa chetni do sprzedazy i ile kosztuje taki psiak.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie sie mowi "jedz do czech" tylo ja sie nie znam jako tako na psiakach i nawet w czechach moga mi wcisnac psiaka , ktory bedzie potem raczej malo "atrakcyjny" . Problem w tym ,ze wiem jak chcialbym by pies wygladal jak podrosnie ... jaki ma miec kolor (czarny albo p&s ) ale nie wiem jak wybrac dobrego szczeniaka ... takze moja wyprawa do czech nie wiem czy ma sens .... nie wiem juz sam ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak to mówią: Cudze chwalicie, swego nie znacie!
Ale co tam, niech nie zauwarzają - większy wybór dla nas! :wink:
A na marginesie, zgłosiłam Edka do Łodzi (to mój border) i chyba przyjdzie z 'siostrzyczką' Zetą - tak dla relaksu i lepszego samopoczucia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...