Jump to content
Dogomania

Technik Weterynarii - Avangarda Katowice


Daja_

Recommended Posts

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Telma']Tak rzeczywiscie 11-12 zmienili, własnie przeczytałam na stronce. A 4-5 ma 3 semestr. Szkoda, tak sie cieszyłam, a teraz jeszcze musze troche sobie poczekac.[/QUOTE]


hahah dzięki za informacje... A mieliśmy mieć pod koniec wrzesnia... xD
Takie gafy juz na początku... ja tam się nie ciesze...
Pierwszy zjazd to i tak rozdanie indeksów i legitymacji...

Link to comment
Share on other sites

Czy może ktos wie do którego roku życia mozna miec znizkę kzk gop na legitymację????? Bo z tego co ja wiem to do 26 roku a potem juz cały nawet dla studenta. W sekretariacie facet twierdzi że po 26 roku tez , ale ostatnio ktos mu zgłosił ze dostał mandat. No więc troche teraz nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://bip.kzkgop.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=248[/url] tutaj jest napisane "b) uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych i policealnych, jednak nie dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, na podstawie legitymacji szkolnej (wzór MEN/MENiS)." Czyli z tego wychodzi, że do 21 lat?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

EE jakie wpisowe? Ja nie muszę płacic wpisowego tylko normalnie czesne za wrzesien do 10 tego. Do 27 zdaje się było wpisowe gratis.
A co do zajęc to w sekrteriacie mowili ze będa normalnie zajęcia, szkoda czasu na rozpoczecia itp, dzienny kierunek tylko miał typowe rozpoczecie bez wykładow.

Link to comment
Share on other sites

Oni tylko zmienili kolejnośc. W sobote sa zajęcia! Dzwoniłam tam, w sobote jest:
Od 9.00 3 godziny Chowu, potem 3 godziny rozrodu a poptem 4 godziny anatomii i fizjologii.
Do 17.30 w sumie.
A w niedziele: Coroby zwierząt, diagnostyka i usługi weterynaryjne po kilka godzin tez na 9, z ttym rozpoczeciem zrobili zmyłke niezłą.

Zreszta sama zajzyj na strone na saaamym dole dodali plan.

Link to comment
Share on other sites

Hejka dziewczyny :razz: Piszcie jak tam na pierwszych zajęciach czy fajnie i jak tam nauczyciele czy są spoko:p Ja chyba nie dam rady sie zapisać w tym roku bo trochę krucho z kasa ale na następny już sie wybiorę na BANK;) No chyba ze uda mi sie jeszcze to do końca września sie zapisze ale jak nie to trudno we wrześniu za rok zawitam he he he:cool3: No to dziewczyny czekam na wasze relacje z zajęć;)

Link to comment
Share on other sites

W niedziele było bardzo fajnie, były najciekawsze przedmioty, czyli choroby i diagnostyka z panem Szymonem. Coś co kazdego z nas szczególnie interesowało:p Nawet sie zagalopowaliśmy z czasem i sekretariat musiał przypomniec ze juz czas na kolejny przedmiot z kims innym:P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ciotki proszę zajrzyjcie, podrzućcie i rozsyłajcie wici.
Tym razem nie chodzi o psa, a o życie i zdrowie młodego człowieka - Tomka:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196566-Nie-forumowicz-ale-w-potrzebie.-Stan-ci%C4%99%C5%BCki.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-prosze-w-rozsy%C5%82aniu-wici[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...