Jump to content
Dogomania

Technik Weterynarii - Avangarda Katowice


Daja_

Recommended Posts

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam pomysł.
Jako że mnie nie będzie..a Mój kot dzisiaj dostał rujke , proszę go zdiagnowozować,doktor powiedział że samo głaskanie pod włos działa...
GŁASZCZE I GŁASZCZE I NIC.
CZY TO MUSI BYĆ MĘSKA REKA DO CHOLERY ?!!?!?!?!?!


:angryy::placz::placz::placz::placz:

No ja sie nie wyśpieeeeee:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Mnie tam się fajnie uczy :eviltong: wiem, że za każdym razem jak pójdę na zajęcia to dowiem się czegoś ciekawego i zostanę oświecona w niektórych sprawach. Czasami wykładowcy przynudzają...ale takie uroki jakiejkolwiek szkoły. Dobrze, że Doktor jest taki wymagający...teraz już wiem na przyszłość, że muszę się przyłożyć do diagnostyki i chorób...a w końcu to są najważniejsze przedmioty na tym kierunku :evil_lol: fajnie też, że na zapleczu budują nam jakieś mini-labolatorium...ciekawie to wygląda :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam bardzo podobne odczucia jak Tonacja. Przede wszystkim pierwszy raz mam poczucie, że uczę się czegoś, co mnie faktycznie interesuje (no może wyjątkiem są zasady działania "fabryki mięsa zaklętej w świni" :eviltong:), uczyć się faktycznie trzeba od początku, ale to bardzo dobrze. Bo przecież nie chodzi o to, żeby mieć papierek po tytułem "technik weterynarii" tylko żeby w praktyce coś wiedzieć na ten temat. A utaj zaległości niestety mogą być opłakane w skutkach, bo wszystko się ze sobą łączy i jedno z drugiego wynika.

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie wszyscy prócz pana od chowu są ok :cool3:

Bo jeżeli chodzi o chów, to ten temat są wstanie zrozumieć tylko Ci którzy się tym na codzień zajmują. Ja, która nie mam do czynienia z końmi, krowami i świnkami nie potrafię zrozumieć tych zagadnień... ciągle wydaje mi się, że w kółko facet nawija o tym samym tylko zmienia układ wyrazów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jest Plan

[img]http://img3.imageshack.us/img3/4278/planxw.jpg[/img]


A tak wogóle to nie mamy anatomii,i jej też tego dnia nie ma w szkole.. więc co z referatami ?

btw,mnie to tam w sumie nie przeszkadza :evil_lol: nie mam jeszcze tego napisanego :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macho']Mówiła, że referaty na najbliższe zajęcia, więc myślę, że nie będę tego pisać jeszcze ;)

A jak Wam idzie nauka? :diabloti:[/QUOTE]

Jaka nauka? :diabloti: Ja mam tylko referat o krwii zrobiony i na choroby tez prawie;] Reszta jeszcze mi nie w głowie... no i w niedziele sprawdzianik z diagnostyki musze zaliczyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Jaka nauka? :diabloti: Ja mam tylko referat o krwii zrobiony i na choroby tez prawie;] Reszta jeszcze mi nie w głowie... no i w niedziele sprawdzianik z diagnostyki musze zaliczyć :evil_lol:[/QUOTE]

Bounty ja też,ale my chyba ustnie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Witam

Zamieszczam na mailu poukładane materiały. Pozabijam za ten plik makulatury, który leży u mnie na biurku! Jak chcecie się nauczyć z tych ‘pełnych’ notatek, jak mam jakieś 200 str. w zapasie, które są ‘niczyje’? ;]

Umówmy się tak – ja zamieszczam ponumerowane strony w podzielnych plikach, poukładanych tematami [żeby łatwiej było Wam się połapać]! Na pewno są dobrze poukładane, bo dzięki uprzejmości Pana Poloka, który siedział ze mną i je segregował, żeby choć jeden plik był kompletny! [wątpię, że ktoś ma w 100% kompletny]

Zrobimy tak – z racji tego, że pozostawione materiały mam u siebie w domu [ z uprzejmości, bo nikt nie kwapił się, żeby je wziąć], a następne zajęcia z chorób i diagnostyki przypadają na niedzielę 8.11 kiedy to mamy wycieczkę do fundacji ‘Nasza Szkapa’ materiały te przywiozę w na sobotnie zajęcia 7.11.
Proszę wszystkich zainteresowanych o sprawdzenie i posegregowanie swoich notatek [oddanie ewentualnych podwójnych kartek!!!!] oraz o napisanie na mój adres [email][email protected][/email] maili zwrotnych o treści:

„Imię i Nazwisko
Temat działu [np. układ krwionośny]
brak stron [4,8,10] – ale według mojej numeracji, która jest naskrobana długopisem [lub w przypadku zdjeć na powiększeniu pisze w rogu]”

Ksero, już ponumerowane (poukładajcie sobie własne materiały i sprawdzie, których stron nie macie):
UKŁAD Krwionośny (str. 1-20)
PARAZYTOLOGIA - robaki płaskie (str. 1-32)


Poukładam, podpisze i Wam dostarczę w sobotę, żeby każdy mógł się jeszcze nauczyć – będzie 2 tygodnie czasu.

Pozdrawiam
Bountka

PS. Jak następnym razem komuś się będzie tak spieszyć, to niech najpierw pomyśli, czy jest to opłacalne, bo następnym razem nie będę zostawać dłużej, żebyście mieli pełne notatki. Pan Michał też nie był zachwycony. Także spróbujta odwalić taki numer przy następnych kserówkach…

PS2. Oczywiście wiadomosć ta kierowany jest do osób, które płaciły za ksero. Mam nadzieję, że dziewczyna, która robiła listę ją zachowa!

PS3. Ponumerowanych slajdów nie zamieszczam – osoby, które nie brały kserówek musza sobie resztę gdzieś załatwić, bo wybaczcie, ale skanować kolejnych 52 stron nie będę [dzięki genialnemu bałaganowi, który się dzisiaj zrobił mam co robić]










--------------------------------
Ja tam zaległy zdałam na 5 - 0 błędów xD Ale nie chciał mi dac 6 mimo łaciny...puffff...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daja_']***** mać...

Bounty,kto brał te rzeczy ?

Boże ludzieee...ludzieeeeeee[/QUOTE]


Nie wiem k... komuś genialnemu się spieszyło - zamiast pozwolić dokończyć uklądanie to nie, bo po ch.... :/ Jestem wkurwiona bo do prawie północy segregowałam te papiery, choć mogłam to zostawić tak jak leżało, a i ja nie miałam pelnego kompletu dopiero Pan Polok pomógł mi wszystko posegregować...Daja Ty bylaś?

Link to comment
Share on other sites

my z Muro mamy poukładany komplet,
ale fakt, to co wczoraj się wyprawiało na naszej ławce to sajgon
nikt nie czekał i wszyscy ''brali co złapali''
nie wiem czy to był dobry pomysł- kserowanie takiej ilości,
tym bardziej,że ""oryginały'' wróciły z ksero poukładane ''nie po kolei'' co też spowodowało dodatkowe zamieszanie,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']my z Muro mamy poukładany komplet,
ale fakt, to co wczoraj się wyprawiało na naszej ławce to sajgon
nikt nie czekał i wszyscy ''brali co złapali''
nie wiem czy to był dobry pomysł- kserowanie takiej ilości,
tym bardziej,że ""oryginały'' wróciły z ksero poukładane ''nie po kolei'' co też spowodowało dodatkowe zamieszanie,[/QUOTE]

no to miałyscie szczeście - nawet ja nie miałam całego, dopiero po zajęciach uzupełniłam... Następnym razem trzeba to inaczej rozegrać, tylko jak? Ma ktos jakis pomysł? Zostac przy mailu i skanach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...