Jump to content
Dogomania

moniis

Members
 • Posts

  78
 • Joined

 • Last visited

moniis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [quote name='Edziooo']Idzie ktoś od września przyszłego roku? :)[/QUOTE] ja idę,już się zapisałam:D
 2. [quote name='AnnabethGrace']Hm, jakoś mnie to nie przekonuje ;) Patrząc na tematy, to jest dokładnie to samo co ja miałam w technikum, nie nie uczyliśmy się głównie o dużych zwierzętach, było bardzo dużo o psach, kotach. Nie widzę co miało by mi to dać tak na prawdę, oprócz tego, że mam skończony jakiś kurs ;p Jako opiekun mogę już jak najbardziej pracować, a podejrzewam, że mam więcej praktyki, bo tam o praktyce nic nie wspominają, chyba że coś przegapiłam ;p a co do pielęgnacji, to tak samo, wolałabym iść na kurs, np. groomer gdzie jest praktyka, z teorii niewiele się nauczysz ;) A jeśli chcesz iść do technikum to od razu myśl co być chciała po tym robić, bo jako sam technik pracy niestety nie ma ;) EDIT: A przepraszam, pogrubione pisze, że nacisk na praktykę ;p W każdym bądź razie chętnie usłyszę/ przeczytam od kogoś kto tak już coś tworzył, w ciemno iść jakoś nie bardzo ;)[/QUOTE A gdzie chodziłaś do szkoły,bo każdy narzeka ,że małych zwierząt nie ma prawie wcale:( Wiem,że z praca ciężko,ale mam już jeden zawód,a ten jest moim marzeniem;)
 3. [quote name='AnnabethGrace']Witam :) Chciałam się dowiedzieć od osób, które już mają jakieś doświadczenie na temat różnych kursów, takich jak dogoterapeuta, behawiorysta, groomer, treser psów, behawiorysta. Skończyłam technikum weterynaryjne, zostało mi jeszcze zaliczyć egzamin zawodowy i szukam czegoś, co wypełni mi czas ;) Na różnych stronach, różnie pisze, dlatego chciałam się dowiedzieć od was, jakie kursy i gdzie polecacie :) Czytałam o kursach na silva-lupus.pl, ale powiem szczerze, że to troszkę za daleko dla mnie, bo aż drugi koniec polski ;P Czy ktoś, coś, gdzieś wie, znał, słyszał? Proszę o pomoc ;) Dobrze by było jakby były w województwie opolskim, ew. okolice Wrocławia ;)[/QUOTE] A co myślisz o kursie,który organizuje Ap Edukacja,opiekun/pielęgnacja zwierząt domowych? Po technikum ,gdzie uczy się głównie o dużych zwierzętach,wręcz wskazany:) Wydaje się fajny ,ten roczny,wiem że w Katowicach kosztuje 120zł za semestr,pewnie w pozostałych miastach podobnie,myślę że całkiem fajny,właśnie po technikum:) Kierunek jest dopiero od zeszłego roku,także nie wiem,jak z naborem. [URL]http://www.apedukacja.pl/opiekun-zwierzat-domowych,1331.html[/URL] Sama chciałabym się wybrać w tym roku do policealnej,na technika weterynarii :)
 4. [quote name='Rinuś']hmmm ciężko powiedzieć...troszkę pic na wodę...zobaczymy co będzie na drugim roku.[/QUOTE] a jakieś zajęcia praktyczne macie,czy tylko w teorii?
 5. [quote name='Rinuś']Jak ktoś jest z Torunia, to w SKK jest darmowy Technik Weterynarii, z braku laku zapisalam się bo i tak nic innego obecnie nie robię :)[/QUOTE] Jesteś zadowolona z tego kierunku?:)
 6. Wybiera się ktoś na tech wet od września?:)
 7. [quote name='gosia2313']Słynie, ehe. Jak ktoś chce się uczyć to nawet sam to zrobi. Jestem po roku w omedze i nie czuję się fajnie wykształcona... Egzaminu praktycznego chyba zdała tylko 1 osoba i to fartem jak sama mówi. Pracy po tym też raczej nikt nie znajdzie, ot co.[/QUOTE] Słyszałam,że kwalifikacja R.10,którą była niedawno,byłam całkiem przyjemna w przeciwieństwie do R.09.
 8. [quote name='gosia2313']no podobno masakra... z ok 140 osób praktyczną część zdało niecałe 20 (sic!) oczywiście w szkole wiedzy żadnej nie zdobędziemy, ale na egzaminie wymagają ... :-|[/QUOTE] nie potrzebnie w ogóle zmienili program nauczania,nic tylko utrudniaja:/ moim zdaniem lepiej było po staremu,kiedy był jeden egzamin i praktyka w lecznicy/schronisku szkoda,że wtedy nie poszłam do szkoły teraz mam wątpliwości:/ A co na to szkoła?;)
 9. [quote name='zona']Czy można jeszcze gdzieś zrobić technika weterynarii bezpłatnie?[/QUOTE] w omedze jest też w Katowicach a ja się pytam dziewczyn,co już uczą się na tym kierunku, jak po kwalifikacji?Podobno ciężko było?
 10. [quote name='gosia2313']Nie, egzamin (państwowy) jest 14.06 teoria, a praktyke która też jest teoretyczna jest 25.06. Ale nastawiłam się na poprawkę, bo nic nie umiem ; 0[/QUOTE] No tak,kosmetyka też dziś miała i podobno trudne było,a jak u Was?:)
 11. [quote name='kuba123']uwierzcie, kurs inseminacyjny w ''normalnym'' technikum to nic przyjemnego wiem, bo zaliczyłam taki swego czasu i trwał na pewno dłużej niz 5 dni uczyliśmy się na macicach, a potem na żywych krowach- nie ma czego zazdrościć na prawdę trzeba mieć wyłącznik do sumienia[/QUOTE] oczywiście ,to samo z praktyką w rzeźni,masakra jakaś:(
 12. [quote name='gosia2313']Powiem Ci tak. W lecznicy jeśli kogoś znajdziesz to zgodzą się to podbić i masz praktyki zaliczone. Minus taki, że inseminacji w lecznicy Ci nie pokażą. Ale z tego co wiem, moja grupa jechała z opiekunem na wyjazd właśnie na jakąś "wieś", oglądali krowy, świnie, szczepienie JEDNEGO psa, ale inseminacji również nie było, bo przyjechali za późno.[/QUOTE] Dobrze wiedzieć,dzięki:)
 13. [quote name='gosia2313']szkoła. hahahhahahahahahahahahahah a to dowcip :D Jutro jedziemy z dziewczynami pooglądać mućki i inne, ale nie skierowała nas szkoła :)[/QUOTE] :) Ja tak dopytuję,bo przez te zmiany,nie wiem czy się zdecydować na ten kierunek,nie wiem czy uda się znaleźć miejsce na odbycie praktyki,bo przecież w lecznicy nie da się tego wszystkiego zrobić.
 14. [quote name='gosia2313']Praktyki tzn z inseminacji były. 5 dni niby w zakładzie inseminacyjnym[/QUOTE] Szkoła Was skierowała? My na kosmetyce prawdopodobnie cześć praktyczną będziemy mieć na podstawie zdjęcia,także pewnie też będzie na kompie,średnio mi się ten pomysł podoba:/
×
×
 • Create New...