Jump to content
Dogomania

Technik Weterynarii - Avangarda Katowice


Daja_

Recommended Posts

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak jest bezpłatna bo jest współfinansowane
z programów Europejskiego Funduszu Społecznego ale dzienna a nie kazdemy pasuje system dzienny mimo ze jest bezpłatne ale jak jestes zainteresowana to prosze [url]http://awangarda.edu.pl/index.php?mode=menu&id=74[/url] wejdz na ta stronke i sobie poczytaj

Link to comment
Share on other sites

No i to jest własnie ten ból ,że ja bym chciała na dzienne , ale pracuję :P Wiec muszę bulić, ale na szczescie juz 200 a nie 450 :D Zapisałam sie dzisiaj rano, pierwszy zjazd 4,5 wrzesien :) Juz jest dwadzieścia pare osob zapisanych.

Link to comment
Share on other sites

Podręczników w zadnej tego typu szkole nie dają :P Więc ksera i mail to norma, a praktyki kazdy załatwia sobie sam, a jak nie znajdzie to szkoła niby pomaga, tak mi powiedział pan w sekretariacie, tak tez mówią w kazdej szkole :razz:
A czy łatwo znaleśc praktyki czy nie, wiedzą najlepiej nasi poprzednicy.
Mnie chodzi o takie "prawdziwe" praktyki a nie o wpis fikcyjny ofc.

Bounty jak było z ludzmi z twojej grupy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telma']Podręczników w zadnej tego typu szkole nie dają :P Więc ksera i mail to norma, a praktyki kazdy załatwia sobie sam, a jak nie znajdzie to szkoła niby pomaga, tak mi powiedział pan w sekretariacie, tak tez mówią w kazdej szkole :razz:
A czy łatwo znaleśc praktyki czy nie, wiedzą najlepiej nasi poprzednicy.
Mnie chodzi o takie "prawdziwe" praktyki a nie o wpis fikcyjny ofc.

Bounty jak było z ludzmi z twojej grupy?[/QUOTE]


Tzn. Jak z ludźmi, w różnym wieku, z róną maturą lub jej brakiem, dokształcających się 'dla siebie'. A grupe mam zajebistą ;) Ludzie z którymi można pogadać i w ogóle. Jeśli pójdziecie do tej szkoły i będziecie miec kiedyś zajęcia z III semestrem, to zapraszam do sali. Wołajcie 'Baatooon' - wszyscy raczej bezbłędnie wskażą Wam mnie, to pogadamy ]:-> Słuze notatkami, informacjami o wykładowcach itp. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za propozycję napewno skozystam :D Notatki jak najbardziej sie przydadzą.
A co do ludzi, chodziło mi konkretnie o to jak oni sobie załatwiali praktyki, czy kazdy znalazł bez problemu, bo ty wiem że i tak masz praktykę, ale jak inni którzy nigdy nie mieli itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Tzn. Jak z ludźmi, w różnym wieku, z róną maturą lub jej brakiem, dokształcających się 'dla siebie'. A grupe mam zajebistą ;) Ludzie z którymi można pogadać i w ogóle. Jeśli pójdziecie do tej szkoły i będziecie miec kiedyś zajęcia z III semestrem, to zapraszam do sali. Wołajcie 'Baatooon' - wszyscy raczej bezbłędnie wskażą Wam mnie, to pogadamy ]:-> Słuze notatkami, informacjami o wykładowcach itp. ;)[/QUOTE]



A kto tam wykłada na zajęciach dalej jest pan Piotr P, Dariusz T ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telma']Dzięki za propozycję napewno skozystam :D Notatki jak najbardziej sie przydadzą.
A co do ludzi, chodziło mi konkretnie o to jak oni sobie załatwiali praktyki, czy kazdy znalazł bez problemu, bo ty wiem że i tak masz praktykę, ale jak inni którzy nigdy nie mieli itp.[/QUOTE]


Praktyki dopiero oficjalne mamy od października, takze pewnie mało kto ma, a reszta pójdzie i dostanie zaliczone z mety... :(

Wykłady:
Anatomia - Pani Mirosława W.
Diagnostyka, Choroby, Rozród - p. Michał P.
Usługi weterynaryjnego p. Kopeć??
i z Chowu p..... nie pamiętam jak się zwie xD


Pan Michał i p Mirosława są super. Z egzaminami gorzej, ale nie jest źle... Jak ktoś się uczy, to nie obleje, chyba, że chodzi o anatomie, bo one są straszneeee... i ściąganie odpada...

To ja bede czekać na zawołanie 'Baaatooon' ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka85']Zaliczone z mety praktyki jak to tak nie kumam :shake: A praktyki są od pierwszej klasy ? Czy od drugiej[/QUOTE]

Praktyki są dopiero od III semestru.
A z mety... pójdziesz do weterynarza, powiesz, że nie masz czasu, bo pracujesz na 10 etatów i Ci podpisze, że odbimbałaś... A w szkole nikt do tego nie wejdzie... Debilizm.... i szlag człowieka trafia, bo ktoś się stara, poświeca temu całe życie. Ja w lecznicy asystuje 4 lata, a a prace będe mieć szanse takie same jak osoby, które w lecznicy nigdy od drugiej stony nie były... Przykre...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...