Jump to content
Dogomania

Technik Weterynarii - Avangarda Katowice


Daja_

Recommended Posts

Czułam, że tak to się może skończyć :roll: Dlatego między innymi nie płaciłam za ksero... Jak dla mnie skanowanie i wrzucanie na maila jest najlepszym rozwiązaniem, no ale jak się ostatnio dowiedziałam według niektórych materiały "zniknęły"... Ja uważam, że powinniśmy wyznaczyć ze 2-3 osoby, które mają możliwości techniczne i czas aby te materiały zawsze skanować i wrzucać na maila, a jak ktoś koniecznie musi skserować albo nie ma np. dostępu do internetu, wtedy sobie skseruje na własną rękę...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BoUnTy']no to miałyscie szczeście - nawet ja nie miałam całego, dopiero po zajęciach uzupełniłam... Następnym razem trzeba to inaczej rozegrać, tylko jak? Ma ktos jakis pomysł? Zostac przy mailu i skanach?[/QUOTE]

Ja mam skaner w domu,i NA RAZIE MAM CZAS.
bo nie pracuje,ale,nie wiem jak mam to skanować,bo przecież to się skanuje w postaci JPEG,a za to się więcej płaci jak ktoś chce to potem drukować.
(dzisiaj dostałam ochrzan od baby w ksero;])


AHA PS,DOSTALISMY MAILA NA NASZ MAIL OD AWANGARDY I ZA WYCIECZKE PŁACIMY 25-30 TO JAKIŚ ŻART?!

za wszystko chcą kase....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']no to miałyscie szczeście - nawet ja nie miałam całego, dopiero po zajęciach uzupełniłam... Następnym razem trzeba to inaczej rozegrać, tylko jak? Ma ktos jakis pomysł? Zostac przy mailu i skanach?[/QUOTE]

Myślę, że to najlepszy pomysł... jedna, dwie albo trzy osoby biorą wydrukowane materiały i skanują je dla reszty. Kto chce to sobie później z komputera drukuje, kto nie ma komputera korzysta z kafejki albo dogaduje się z kimś w sprawie kserówek....

Po co robić niepotrzebne zamieszanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arcana81']Czułam, że tak to się może skończyć :roll: Dlatego między innymi nie płaciłam za ksero... Jak dla mnie skanowanie i wrzucanie na maila jest najlepszym rozwiązaniem, no ale jak się ostatnio dowiedziałam według niektórych materiały "zniknęły"... Ja uważam, że powinniśmy wyznaczyć ze 2-3 osoby, które mają możliwości techniczne i czas aby te materiały zawsze skanować i wrzucać na maila, a jak ktoś koniecznie musi skserować albo nie ma np. dostępu do internetu, wtedy sobie skseruje na własną rękę...[/QUOTE]

Jak zniknęły? Przeciez wszystko jest na mailu co powinno być ;> Wszystkim sie nie dogodzi... Ja wiem co widzialam, co mam w domu i ile z p. Michałem siedziałam, zeby to poukładac i wiem, ze takie ksero sie nie sprawdza ]:->

A co do wycieczki to macie wiadomosci PW na N-K. Moim zdaniem to absurd i powinniśmy tam dzwonic i pisac maile ze sprzeciwem! No sryy, ale zqa szkołe płacimy 350 zł., a nie tak jak inne szkoly podobne mają 150 zł. ;|

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Jak zniknęły? Przeciez wszystko jest na mailu co powinno być ;> Wszystkim sie nie dogodzi... Ja wiem co widzialam, co mam w domu i ile z p. Michałem siedziałam, zeby to poukładac i wiem, ze takie ksero sie nie sprawdza ]:->

A co do wycieczki to macie wiadomosci PW na N-K. Moim zdaniem to absurd i powinniśmy tam dzwonic i pisac maile ze sprzeciwem! No sryy, ale zqa szkołe płacimy 350 zł., a nie tak jak inne szkoly podobne mają 150 zł. ;|[/QUOTE]

No to szukać kogoś pyskatego w grupie kto to załatwi....
Ja musiałabym wypić żeby im coś powiedzieć mocnego :diabloti:

Bounty,całkowicie podpisuje się pod mailem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daja_']No to szukać kogoś pyskatego w grupie kto to załatwi....
Ja musiałabym wypić żeby im coś powiedzieć mocnego :diabloti:

Bounty,całkowicie podpisuje się pod mailem.[/QUOTE]


Na PW dośc dosadnie się wyraziłaś xD Ja poczekam na zdanie innych i najwyżej cos grupowego się stworzy, bo to absurd :/ A ja swoim nazwiskiem tez nie chce rzucac na prawo i lewo, poczekam - pewnie inne osoby po przeczytaniu maila będą równie wkuuuurw....

Link to comment
Share on other sites

Podzielam Wasze oburzenie co do opłaty za przejazd. To nic innego jak chwyt poniżej pasa ze strony szkoły - teraz ciężko nam będzie się ogólnie zbuntować. Podany koszt jest szacunkowy i zależy w dużej mierze od ilości osób. Autokar ma ok. 48 miejsc, wiem, bo niewykluczone, że pojedzie mój mąż jako kierowca, wtedy cena będzie 3,5 zł/km. Jeśli znajdą coś taniej, to powinno być mniej niż 20 zł od osoby - tak na mój rozumek, jak to z grubsza podliczyłam.
Nie wiem jak to rozwiązać i czy nasz bunt ma jakiekolwiek znaczenie, ale takie coś powinno być zaznaczone na początku (przed zapisaniem się do szkoły), że są dalekie wyjazdy, których koszt będziemy musieli pokryć. Ja na dzień dzisiejszy nie mam tych 30 zł do zapłacenia, podobnie jak niektórzy z Was. Nie wiem co zrobię z tym fantem...

Link to comment
Share on other sites

Specjalnie wytargałam z papierów moją umowę z Awangardą. Nie ma tam ani słowa o pokrywaniu kosztów ewentualnych wyjazdów. Jest wspomniane, że mamy obowiązek uczestniczyć w zajęciach pozalekcyjnych... oraz, że czesne może ulec zmianie :p ale o dodatkowych opłatach nic w tej umowie nie ma.

A jeżeli czegoś nie ma w umowie, to powinniśmy mieć to w nosie.

Link to comment
Share on other sites

W tej sytuacji na prawdę ciężko coś będzie zrobić. Musielibyśmy się solidarnie zbuntować, a to będzie trudne... Jeśli wyłamią się tylko niektórzy - będą na przegranej pozycji podwójnie, bo nic nie zdziałają i niewykluczone, że będzie to mieć też późniejsze przykre konsekwencje ze strony szkoły. Zresztą - pewnie nawet do wszystkich nie dotrze ta informacja, mam wrażenie, że nie wszyscy zaglądają na klasowego maila... Kurka, nie spodziewałam się czgoś takiego. :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Witam.
Ja polecam szkołę Omega Europejskie Centrum Kształcenia Zawodowego. Nie ma wpisowego, nie ma ukrytych opłat. A cena za czesne też jest niższa. Skorzystałam i jestem zadowolona. Polecam na temat Awangardy słyszałam wiele negatywnych opinii. Głównie drogo, po co przepłacać skoro można mieć taniej.

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam mam pytanko czy jest ktoś chętny na szkole policealna w Katowicach o kierunku technika weterynarii lub może sie już ktoś zapisał do jakiejś szkoły [/B][B]od września hmm ... ;) W tym roku ten kierunek nie jest tylko w szkole Awangarda ale jest w .... Profesji,Copernicus,Omega wiec jest wybór . Są chętni:p to pisać ja sama sie zastanawiam czy sie zapisać tylko do jakiej szkoły hehe No to ZAINTERESOWANI PISAĆ ;)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

No ja właśnie w tym tygodniu dzwoniłam do tych wszystkich szkól gdzie jest ten kierunek i w np. profesji powiedziała mi babka ze czesne 300zł sama sie zdziwiłam bo inne szkoły maja niższe czesne wiec nie wiem kto tam pracuje i w taki błąd wprowadza tez to by było dziwne ze w bytomiu 180 a w katowicach 300zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...