Jump to content
Dogomania

SZNAUCER ? NIUF? duży czarny kudłacz z Ostatniej Szansy - JEST WOLNY!!!! MA DOM!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PON-ka']Trzy dni ciszy na Dingusiowym wątku. Trochę smutno.[/quote]

to prawda

[quote name='Zofia.Sasza']Smutno to było, jak w Boguszycach siedział ;) Teraz trwa pełne napięcia oczekiwanie na wynik procesu. :evil_lol:[/quote]

i to prawda


chciałoby się mieć codzienne opowieści o Dingusiu, zdjęcia zadowolonego chłopaka - ale musimy poczekać cierpliwie, nie dopuszczam do siebie mysli, ze wyrok mógłby być nie po naszej myśli!!!!!! masło maślane mi wyszło, ale co tam :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='malawaszka']czekamy na wieści o wyroku - oby pomyślne :kciuki:[/quote]
No wlasnie. Już mi się dłuży to czekanie. Nawet na pocieszenie nie ma żadnych fotek. Nie muszą być artystyczne, zadowolą mnie strzelone choćby z najprostszej komórki i w biegu [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Super się pies poprawił w stosunku do tego co było na początku ...
Trzymamy kciuki za jak najszybsze pozytywne zakończenie sprawy...

BTW
[quote name='zerduszko']A są jakieś mini dzieciolubne ;) ....[/quote]
Nasza Mafia :evil_lol:
Tyle, że ona jest też mixem, a nie pełnokrwistym Sznupem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Czekamy niecierpliwie na zwolnienie "dowodu w sprawie" ...
Co za idiotyczny system prawny, żeby zwierzę trzymać jako dowód w sprawie...
Jaki sens?
Jak go dzisiaj wezmą do sądu, to czego dowodem będzie?
Dobrego traktowania i roześmianego pyska, czy skołtunionej obs**nej sierści?
:mad:
Może jeszcze go trzeba było trzymać brudnego i skołtunionego, bo teraz to "zatarłyście dowody" i uszkodziłyście "dowód" ... :roll:

BTW - macie jakieś nowe foty szczęśliwego psiego pyska?
To dajcie ... :modla:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bo malawaszka ogólnie jest mało skuteczna :eviltong:


zdjęć nie mam, ale mam wieści :p

[QUOTE]Dinuś wskakuje na kanapę na kolana , szczeka i cieszy się ze wszystkiego
jak szalony.Jedyne co , to jak jest z sunią na zewnątrz nie chce pod
żadnym pozorem wejść do budy - woli spać - leżeć na wycieraczce pod
daszkiem.Ma jakiś uraz ....[/QUOTE]
z kwestii zdrowotnych to Dingo ma robione badania na cukrzycę

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mija kolejny miesiąc, sprawa w toku, przesłuchania w toku - to tyle co wiem, Dingo ma siedobrze i jest szczęśliwy i mam nadzieję, ze nie będzie musiał wrócić do tego piekła... bo nie wyobrażam sobie żeby z kanapy wsadzić go znowu między setki psów, do brudu...


Ponieważ dla Dinga zbierałam pieniązki, a jemu nie są potrzebne to nie mogę ich mieć zamrożonych w momencie jak masa takich jak on potrzebuje pomocy - od ludzi z forum samochodowego mam pozwolenie na dysponowanie zebranymi funduszami na inne psy, od sznaucerowych też, jeśli ktoś z dogomaniaków chce żebym przekazała na konkretnego psa jego wpłatę to proszę o informację. W poście rozliczeniowym jest wszystko rozpisane ile i na co przekazałam do tej pory włącznie z linkami do wątków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']

Ponieważ dla Dinga zbierałam pieniązki, a jemu nie są potrzebne to nie mogę ich mieć zamrożonych w momencie jak masa takich jak on potrzebuje pomocy - od ludzi z forum samochodowego mam pozwolenie na dysponowanie zebranymi funduszami na inne psy, od sznaucerowych też, jeśli ktoś z dogomaniaków chce żebym przekazała na konkretnego psa jego wpłatę to proszę o informację. .[/QUOTE]

Malawaszko,
już Ty najlepiej będziesz wiedzieć jak rozdysponować tę kasę na te biedy. Także, z mojej strony nie mam żadnych konkretnych wskazań, bo każdy pies jest w tej walce o jego dobro ważny. Czyli wedle pilności i potrzeb.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Właśnie przeczytałam na wątku psów z Ostatniej Szansy -[SIZE=5][B][COLOR=Red] DINGO JEST WOLNY!!!!!![/COLOR][/B][/SIZE] Sprawa została umorzona :laola:

Dinguś jest szczęśliwy, ma Kochającą Rodzinę, która teraz już oficjalnie może go adoptować :laola:

ależ ja się cieszę!!!!!!!!!:sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::bigcool::Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...