Jump to content
Dogomania

Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)


Murka

Recommended Posts

Eloise,

potwierdzam słowa Murki, psiak jest w tzw. świetlicy, gdzie przebywa kilkanaście małych piesków, dokazuje, bawi się ze wszystkimi, ma też możliwość podchodzenia do dużych psów na łańcuchach, więc nie powinno byc problemów z rezydentem.
W sobote będę w schronisku, to porobię nowe zdjęcia.

Bardzo się cieszymy z Twojego postu !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eloise, trzymam kciuki za negocjacje! Mam nadzieję, że Pawłowi zmięknie serducho, tak jak i wielu z nas, na widok tej psiny. Toż to sama radość (chyba do niego w szczególności można odnieść słowa, które mam w podpisie :) Spaniele, młode i rasowe, znajdują domki szybko. Trzyłapki są dla Specjalnych Ludzi. I nie piszę tego, aby Was nakłaniać do szybkiej decyzji - na pewno każda musi być przemyślana. Ale wziąć takie małe trzyłapkie szczeście - to jest COS!

Pozdrawiam ciepło,
dorota

Link to comment
Share on other sites

niestety lapcio z palucha odpada. pawel sie juz prawie zgodzil. ten maly warait na zdjeciach przypomina naszego zwariowanego foxa :) nie z wygladu ale zachowania :) poki co nie mowie tak ale jutro bede miec 100% odpowiedz. pawel potrzbuje czasu :) a jest zajety i pzrejety prezentacja nad ktora pracuje.. jak tylko skonczy to go przypre do muru :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloise']i wiem ze wziecie malego slicznego psiaka to zadne bohaterstwo, ale on marzy o spanielku i nie widze w tym nic zlego :)
tez mu mowilam ze takie 3nozne stworzenie to dopiero cos :)
ale.. dla nas 3 psy to nie powinien byc problem, wiec trzymajcie do jutra kciuki :)[/quote]

PAWEŁ :modla:
są tacy co maja 3 albo i więcej piesków - to od razu więcej miłości

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...