Jump to content
Dogomania

Przemily Amstaff-Gliwice MA DOM


ab-agnieszka

Recommended Posts

Jestem. Dopiero teraz odczytałam wiadomość Alicji.
Sama w transporcie nie pomogę nie jestem zmotoryzowana. Napisałam prośbę o pomoc na katowickim wątku.

Pisać możecie jeszcze do Klementynkaa, MartynaP, clex, kuba123 (co prawda jest z Mysłowic, ale to niedaleko), maggie1971 (jest z Gliwic).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

konkretnie to już żadna pomoc nie jest potrzebna
w styczniu Hera urodzi szczeniaki bo wszystko co mówią jej opiekunowie na to wskazuje

bardzo dziękuję osobom które próbowały pomóc ... wiele ich jednak nie było ... nic juz więcej zrobić nie mogę, dzieli mnie od psiaków ok 350 km


[SIZE=4][B]a ciebie [COLOR=Red]ab-agnieszko[/COLOR] rozdarłabym własnymi pazurami ... to dzięki tobie[COLOR=Red] pusta dziewczyno!![/COLOR]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta sytuacja
gdybyś nie powiedziała ludziom "po co wydawać kasę jak można zabiegi na koszt schroniska zrobić" to psy były by po zabiegach już dawno .... ale czekano na ciebie - zobowiązałaś się załatwić wszystko, zawieźć psy do weta itd

NIECH cIĘ SZLAG TRAFI


A może chcesz szczeniaczka ... albo ze dwa ... przecież tak kochasz pieski ty @#$%^&* :angryy::angryy::angryy:
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']cholera! za późno na sterylkę aborcyjną?
przepraszam, jestem trochę nie w temacie...czy ślepy miot zostanie uśpiony?[/QUOTE]

nikt nie jest w temacie ... a szkoda

ja wysiadam ... jesli uda mi sie doprowadzić to jakoś do końca zwijam się z dogo

nie wiem co będzie jesli suka urodzi ... nie jestem na miejscu i pomóc nie mogę

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Adą-Jeje - ma się zorientować czy w Katowicach da radę zrobić sterylkę i za ile - jak coś będę wiedziała dam znać:)


[INDENT] [B]bardzo proszę o pomoc dla tego psa - ogloszenia, dt na cito, cokolwiek!!![/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/175859-Kochany-przytulaA-ny-mA-ody-Astek-pilnie-potrzebuje-DT-DS?p=13714875#post13714875"]http://www.dogomania.pl/threads/1758...5#post13714875[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Rozmawiałam z Adą-Jeje - ma się zorientować czy w Katowicach da radę zrobić sterylkę i za ile - jak coś będę wiedziała dam znać:)[/QUOTE]

czyli jednak łatwiej zrobić sterylkę w Katowicach niż znaleźć kogoś kto pomoże w transporcie psiaków do gliwic ?

czyli Wy załatwiajcie sterylkę Hery a ja z P.Basią załatwię do końca kastrację Majro ... czyli w tym momencie nie ma z tym pośpiechu ... można to zrobić choćby po nowym roku



jeżeli cos to numery do opiekunów Hery posiadam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[B][B]Witam, problemy mielismy jakis czas temu z nimi (okolo 2 miesiece temu)[/B], na dzien dzisiejszy pieski sa grzeczne, usłuchane, nie ma z nimi żadnych problemow. A jezeli chodzi o sterelizacje to, Agnieszka M****** umowila nam termin u weterynarza i powiedziala ze przyjedzie po Majro i Here ale niestety do dzis czekamy. Agnieszka sie na nas " wypiela" i nie odbiera telefonu. Za kazdym razem kiedy dzwonimy do niej nie odbiera.

Daniel i Agnieszka[/B][/QUOTE]
Problemy z niekontrolowaną kopulacją?? Ja nie mogę... jak ona w takim razie ten dom sprawdzała, że po krótkim czasie suka zaciążyła a nowi państwo oglądają się na innych bo ktoś im obiecał, że po psy przyjedzie, zawiezie je na zabieg, odwiezie im z powrotem i jeszcze za to zapłaci...

To przechodzi ludzkie pojęcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Problemy z niekontrolowaną kopulacją?? Ja nie mogę... jak ona w takim razie ten dom sprawdzała, że po krótkim czasie suka zaciążyła a nowi państwo oglądają się na innych bo ktoś im obiecał, że po psy przyjedzie, zawiezie je na zabieg, odwiezie im z powrotem i jeszcze za to zapłaci...

To przechodzi ludzkie pojęcie![/QUOTE]

Agucha proszę Cię żebyś nie mówiła źle o tych ludziach, nie znasz całej sytuacji proszę powstrzymaj się. Nie rozmawiałaś z nimi, nie wysłuchałaś, nie oceniaj proszę.
NIE BIJCIE "PIANY" ... nie było nikogo do pomocy ... teraz do sądzenia ktoś się znajdzie

ludzkie pojecie to przechodzi nieodpowiedzialnośc ab-agnieszki i brak zainteresowania Herą ze strony miłośników psów

Link to comment
Share on other sites

fioneczka, skoro ktoś bierze pod swój dach parę psów tej samej rasy i nie ma na tyle wyobraźni, żeby pomyslec ze to ryzykowne... Suka w ciągu 3 mies zachodzi w ciążę a nowi Państwo dopiero teraz łąskawie upominają się o sterylkę - to wybacz.

ab-Agnieszka, ma swój udział w tym, ale dorosli ludzie biorący psy pod swój dach też powinni mieć głowe na karku... Mieli psa, niechby mieli. Po co była im suka, która teraz przez nich się męczy i trzeba będzie usypiać jej maleństwa???

Szlag mnie trafia i wcale nie musze rozmawiać z tymi ludźmi, żeby coś na ten temat powiedzieć... ab- Agnieszka tez prawiła piekne elaboraty o miłości do psów i co?

A państwo Hery i Majra, niestety nie zrobili na mnie dobrego wrażenia, po tym jak zapoznałam się z wątkami obu psów...

Przykład: zamiast iść poradzić się weta co Hercia ma z tymi łapeczkami, czym to smarować i sprawdzić w jakim stanie jest jej pęcherz z racji tego podsikiwania - to woleli pisać posty na forum...

Teraz też, zamiast poszukać transportu wśród tych chętnych na psy znajomych - to bezradnie rozkładają ręce... Skoro chca je zatrzymać, tak bardzo je kochają, to niech docenią to, że ktoś o dobrym sercu im te zabiegi sfinansuje, udziela dobrych rad, załatwia terminy itp... Nie wierzę, że tak ciężko jest się zmobilizować jeden dzień w tygodniu, dac znać kiedy mają wolne, dopiero wtedy umówić się z wetem i pojechać...

Jak zwykle wszystko na łeb na szyję, wszyscy chcą dobrze a wychodzi jak zwykle, bo osoba odpowiedzialna najbardziej za coś "się wypina" - jak to powiedział opiekun psów...

Ale mam nerwa na to wszystko...

Link to comment
Share on other sites

O tą wypowiedź opiekunów aścików mi chodziło odnośnie chętnych znajomych na amstaffy...

[quote name='AgaDanielW']Witam:P Mam pytanie czy mógł by ktoś wysłać mi link ze strony schroniska w Gliwicach czy tez w Katowicach gdzie są Amstaffy do adopcji? Niektórzy z naszych znajomych z wielką przyjemnością chcieli by zaadoptować piesi, Kiedyś napominaliśmy o tym Agnieszce ale nic z tym nie robiła. Moja koleżanka znalazła aż 5-6 osób które były chętne na wzięcie psiaka od zraz podała jej jakiś czas temu nr do Agi M. ale podobno jej w ogóle nie odbirała. Czekam na odp:)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Jutro bede sie widziala z Kuba i amikat, pomyslimy co sie da zrobic, mam tez info ze facet na NK pytal sie kto chce szczeniaka :angryy::angryy::angryy: Nie mozamy tego tak zostawic, bo moze to nie jest ostatnia ciaza Hery, moze w ten sposob powsatl nowy pseudo, ktory badzie chcial zarobic :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A nie mówiłam... z tego co widziałam na zdjęciu, to Daniel nie jest żaden Pan a młody chłopak... Ja osobiście nie wydałabym takiej osobie asta po przejściach, nie mówiąc już o dwóch astach... pierwsze efekty nieodpowiedzialności już widać!

Modna rasa, za free, psy piękne, młode - można poszpanować... a i jeszcze znajomym coś skapnie!

I ta ich nagła decyzja, że jednak nie będą psów oddawać z powrotem do ab-agnieszki... czyżby Hercia cieczki w tym momencie dostała? :mad:

[B]No ale skoro znawczyni ab-agnieszka uznała, że to wspaniali opiekunowie dla poszkodowanych przez los bull' owatych, to cóż więcej można na ten temat powiedzieć[/B] :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B]Popieram Cię maciaszek!

[/B].... a Ty Danielu - właśnie pokazałeś jaki jesteś na prawdę ... nigdy przenigdy nie powinieneś dostać żadnego psa! Skoro jesteś tak wulgarny i chamski w stosunku do ludzi i tak przedmiotowo traktujesz innych (w szczególności kobiety na tym forum) to nawet nie chcę sobie wyobrażać jaki stosunek masz do zwierząt! (to, że śpisz z nimi w łóżku nic nie znaczy!)

Ps. Teraz masz czas pyszczyć tutaj? A jak trzeba było załatwić transport psom, które masz pod opieką to Cię tu nie było i nawet koło dupy Ci nie latało, żeby się jakoś wytłumaczyć...Dużo ludzi dwoiło się i troiło, żeby załatwić te terminy i zabieg...tak samo osoby o dobrym sercu i całkiem innym podejściu niż Twoje - wyraziły chęć opłacenia tego...bo przecież "TO MY MIELIŚMY TO OPŁACIĆ..."

Daruj sobie dalsze uszczypliwości (w delikatnym tego słowa znaczeniu)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Witam
Nie czytałam wszystkiego co tutaj pisze, ale mogę przewieźć psiaki do Gliwic - trzeba mi tylko dać znać kiedy...

Swoją drogą to dziękuję Alicji za pamięć ;)...[/QUOTE]

Bonsai , są ludzie i ich zasługi których sie nie zapomina
są też sprawy które czasem przynoszą inny skutek niż zamierzone ( to do bonsai;))



A ja sie wcale nie dziwie reakcji Daniela , bo sama jestem zniesmaczona tym , że teraz dym a wcześniej cisza jak na morzu przy bezwietrznej pogodzie ...
Zawaliło wiele osób , a skupia sie teraz na jednej osobie i to bynajmniej nie na tej która zawaliła ...
... troche razi mnie stylistyka wypowiedzi na fo ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Alicja[/B] tak szczerze to nie mam teraz zielonego pojęcia o czym do mnie piszesz ;)... zastanowię się w przyszłym tygodniu, jak już mi się szkoła skończy i zacznę myśleć :D.

Daniel jak potrzebujesz przewozu psów [jednego albo obu] to odezwij się na dogo albo zadzwoń pod numer 793-391-851... tylko proszę,nie dzwoń po 20.00, bo mi dziecko obudzisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Alicja[/B] tak szczerze to nie mam teraz zielonego pojęcia o czym do mnie piszesz ;)... zastanowię się w przyszłym tygodniu, jak już mi się szkoła skończy i zacznę myśleć :D.

Daniel jak potrzebujesz przewozu psów [jednego albo obu] to odezwij się na dogo albo zadzwoń pod numer 793-391-851... tylko proszę,nie dzwoń po 20.00, bo mi dziecko obudzisz.[/QUOTE]

Dziekuje za pomoc tylko sterylizacja dotyczy Majra Hera jest pod opieką weterynarza w katowicach który odbierze jej prawdo podobnie poród dopiero w późniejszym czasie bedzie miała sterylke masz pewne jak w banku że sie odezwe i uwierz mi w to iż nie chce źle dla moich psów tylko dla czego tyle czasu Hera byla zostawiona mi bez opieki fundacji kóra nagle chce naprawić 4miechy w jeden tydzień...Co o tym Sądzisz?? 505 818 666 Moj nr kom dzwon kiedy chcesz i tak spać nie umiem

Link to comment
Share on other sites

witam i ja n tym burzliwym wątku
poznałam osobiście Majra Herę Agnieszkę i Daniela
wiem że bardzo kochają psy i wiem że nie byli przeciwni sterylce obydwu
cóż stało się jak stało
nic już na to nie poradzimy
wiem że czekali,aż panna A odezwie się do nich odnośnie sterylki psów
chętnie się do nich wybiorę osobiście jeśli zajdzie taka potrzeba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']witam i ja n tym burzliwym wątku
poznałam osobiście Majra Herę Agnieszkę i Daniela
wiem że bardzo kochają psy i wiem że nie byli przeciwni sterylce obydwu
cóż stało się jak stało
nic już na to nie poradzimy
wiem że czekali,aż panna A odezwie się do nich odnośnie sterylki psów
chętnie się do nich wybiorę osobiście jeśli zajdzie taka potrzeba[/QUOTE]
[FONT=Arial][B]
dobrze że piszesz , bo cięzko mi wytlumaczyć , że to DOBRY DOM i że psom krzywda sie nie stanie , a że stało sie jak sie stało ...cóż bywa [/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ja jestem Agnieszka
pamiętacie mnie na pewno to ja byłam u ws na wizycie w prawie białego bulla Oskara
była ze mną jeszcze Roksana
dzwoniłam do was potem ale nie odbieraliście ani na sms-y nie odpisywaliście
dostałam również wiadomość,że panna A wybiła wam wzięcie trzeciego psa z głowy więc odpuścialm kontakt
teraz wiem że mogłam się jednak do was dobijać bylibyśmy wszyscy bardziej na bieżąco i nie byłoby tego całego syfu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...