Jump to content
Dogomania

Przemily Amstaff-Gliwice MA DOM


ab-agnieszka

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymamy kciuki :) Przynajmniej nie będzie więcej "wpadek" :)
Ale wiecie co... w wiekszości znanych męskich posiadaczy psów na myśl o kastracji psa pojawia sie jakas solidarność plemników i protest "ze to przecież jego klejnoty...":diabloti: Tymbardziej się cieszę, ze Daniel podszedl do sprawy rozsądnie i nie chce narażać swojej parki na kolejny rozród...

Link to comment
Share on other sites

chłopak już bezjajeczny ... wszystko poszło dobrze

obolały i jeszcze troszkę zamroczony leży sobie w domciu

Aga założyła mu kołnierz i okazuje się ze chłopak nie ma ochoty na kapelusz i jest bardzo niezadowolony

Hera dokładnie obejrzała Majro, sprawdziła co i jak

Instrukcje od weta odnośnie przeciwbólowych dostali ... pyralgina 1/3 czopka co 8 - 12 godzin od jutra

no to kciuki żeby się wszystko dobrze zagoiło

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę tylko dodać od siebie, że niesamowitym panikarzem i całą drogę z Katowic histeryzował. Numerem popisowym był skok na mnie, na szczęście Aga trzymała go dość krótko, bo inaczej było by źle.
Jak wracałyśmy to psiak był na wpół przytomny, więc całą drogą odbyłam w zachwycającej ciszy :D....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha'][SIZE=1]Łaski nie robi...taki jest wymóg Umowy Adopcyjnej[/QUOTE]

No tak, tak :))) ja też odbierałam Nelke bez sterylki (mogłam tydzien poczekać, ale wiedzialam, ze jest tak smutna w schronisku, ze przez ten tydzien nie moglabym spać, wiedząc, ze ona tam tkwi...)
Miałam chwile grozy po pierwszej wizycie u weta (szczegóły [url]http://www.dogomania.pl/threads/173100-NELA-juA-w-domu/page4[/url] ) ale na szczęscie okazało się, ze nie ma problemu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]andzia69[/B] odezwij się do mnie na numer 793-391-851 w sprawie przewozu suni i szczeniaka... nie do się wysłać do ciebie wiadomości na dogo, a mogła bym te psiaki przewieźć.[/QUOTE]

już się odetkałam;)...sunia chwilowo znalazła domek tymczasowy w Kielcach (jak sie zgodzi z kotami to będzie mogła trochę tam zostac), a maluszka nie miał kto zawieźć do Krakowa:( ale będę pamiętać w razie co:)

Link to comment
Share on other sites

Witam Państwa...Majro ma sie wspaniale normalnie sie załatwia, je, oraz zachowuje...Kołnierz ma na cały dzień ściągany ponieważ nie liże szwów tylko zakładamy na noc na wszelki wypadek POZDRO Dla Tych Co Maja Wiarę Wesołych Świąt....Hera jak na ciężarną ma normalny apetyt i zachowanie a jej stan zdrowia oceniam na celujący...Papapapapa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][B]Nie wiecie może jak tam Majro się czuje ?? [/B][/QUOTE]

Witam Państwa...Majro ma sie wspaniale normalnie sie załatwia, je, oraz zachowuje...Kołnierz ma na cały dzień ściągany ponieważ nie liże szwów tylko zakładamy na noc na wszelki wypadek POZDRO Dla Tych Co Maja Wiarę Wesołych Świąt....Hera jak na ciężarną ma normalny apetyt i zachowanie a jej stan zdrowia oceniam na celujący...Papapapapa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Właśnie rozmawialam z Danielem.
Hera urodziła już 5 szczeniaków - jeden biały, jeden czekoladowy, jeden biały w łatki [jak Majro] i 2 białe w laty [jak Hera] :cool3:.
Hera rodzi bez problemu, a Majro grzecznie leży i nie przeszkadza :p[/QUOTE]


1Biały w łatki 1 cały biały 2 maści jak Hera oraz 1 Czekoladowy razem juz 5 :):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...