Jump to content
Dogomania

Weterynarz w Poznaniu


anie

Recommended Posts

Ja zlego slowa na klinike na Mieszka I nie powiem. Do Jedrzeja mam komorke i moge go meczyc o kazdej porze dnia i nocy. Pozostali lekarze i pracownicy kliniki tez sa dla nas swietni - jak siedzialam na kroplowkach z Bigosem albo Bercia, to zawsze mialam herbate, kawe albo wode... Ciacho dla psa tez sie znajdzie. Wszyscy trzymali kciuki za nasz wyjazd na endoskopie do Wroclawia i mialam nawet linie zablokowana na ten dzien, tzn. bylo wiadomo, ze bede dzwonic i to byla "goraca linia" ;)
A co do cen - przy trzech psach mam czasami ceny "hurtowe", mam tez mozliwosc placenia w ratach albo po kilku dniach.

Polecam rowniez dra Juszczaka - ktory nota bene pracowal kiedys na Mieszka I, ale otworzyl juz swoj wlasny gabinet. Podejscie do psow rewelacyjne, fachowiec. Nie wiem jak z cenami.
Dr Nowak - polecany rowniez przez wetow z Warszawy - ponoc bardzo dobry specjalista poloznik, mialam u niego robic sterylizacje Beri, ale jej stan zdrowia to uniemozliwil. Jesli jednak bede miala kiedykolwiek sterylizowac psa, to na pewno u niego.
Dr Dabrowski juz chyba nie pracuje w schronisku, przynajmniej oficjalnie wetem schoniskowym jest ktos inny. Potwierdza sie jedno - ze to najlepszy wet od kotow w Poznaniu.

Jest jeszcze swietna pani weterynarz - ma gabinet na Piatkowskiej. JoannaP jezdzi do niej od dluzszego czasu, a i pochwaly slyszalam od paru innych osob. JoannyP chwilowo nie ma, w poniedzialek zapytam ja dokladnie o namiary, bo zapomnialam :(

Aha - jest jeszcze dobry wet przy Cytadeli, ul.Soltysia.

Na Twoim miejscu, pierwsze co bym zrobila, to badania krwi - profil watrobowy, nerkowy, morfologia; badanie moczu, wymaz z pochwy (jesli sa jakies wyplywy), wymaz wydzieliny z sutkow tez mozna wziac zeby sprawdzic, jaki jest tam poziom np. leukocytow. USG rowniez wskazane.
I nie zwlekalabym zbyt dlugo - taki stan dla mnie bylby przerazajacy wrecz, bo normalny przestal byc kilka miesiecy temu. Moze i jestem troche panikara jesli chodzi o zdrowie psow, ale po moich przejsciach chyba kazdy by byl... :roll:
Trzymam kciuki za sunke :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ceny u Juszczaka baaaaaaardzo dla ludzi. Srednio placimy kolo 30 zl za wizyte (a dostajemy do tego jakas masc lub krople do oka, oraz 2 zastrzyki w doopke). Za skomplikowana operacje rogowki ktora trwala 6 godizn zabulilismy 260 zl, dzisiaj za masc, badanie zeskrobin, obciecie pazurow, wyciskanie gruczolow no i kontrole stanu oka oczywiscie - 40 zl.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,

Pod chwilową nieobecność moda, poszaleliśmy sobie troszkę... Ale mod wrócił i przypomina Wam o punkcie 3 [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=14665]Regulaminu[/url], a szczególnie tekscie dotyczącym krytyki konkretnych osób (bądź lecznic) na forum dogomanii.

Wasze teksty w tym topiku zostały zmodyfikowane tak, aby były zgodne z Regulaminem.

Połączyłam również dwa topiki o identycznym temacie, jak nakazuje punkt 4 Regulaminu.

Piszę o tym tutaj, publicznie, raczej niż indywidualnie na priw, bo dotyczy to wielu osób piszących w tym topiku, a mój dostęp do netu i czas jest obecnie zbyt ograniczony, aby każdemu z Was przypominać o tym punkcie na priw. Niemniej jeśli ktoś ma jakiekolwiek uwagi, komentarze, bądź pytania co do tego, co zostało zredagowane i dlaczego, proszę pisać je wyłącznie na priw - tak jak nakazuje punkt 8 Regulaminu.

Z góry dziękuję za zrozumienie.

Mod Flaire

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dyziolek']A czy coś ktoś wie na temat nowej lecznicy Juszczaka? Podobno ma być /lub już jest/ na ul.Bułgarskiej?[/quote]

Tak,już jest, tzn. mam nadzieję, że już jest czynna! Wybieram się tam jutro. Lecznica znajduje się nad sklepem ZOO, po lewej stronie jadąc w stronę ul.Grunwaldzkiej. Tel. 867 50 97, czynna pn.-pt. od 12 do 19 i soboty od 10 do 14.

W schronisku pracuje inny wet - całkiem oficjalnie ;-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dyziolek']W schronisku pracuje inny wet

No to o co tu chodzi?[/quote]

Oj, przepraszam, odniosłam się od innego postu nie cytując go. DrDąbrowski przyjmuje na Zbąszyńskiej, natomiast nie jest już wetem schroniskowym - na jego miejscu pracuje inny lekarz.

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie bylam z moja Yoczko u dra Jarka Juszczaka - bardzo jestem zadowolona z jego podejscia do mojej suniczki. Pies, ktory zazwyczaj panicznie reaguje na obcych, warczy, szczeka... i takie tam - na jego widok i dotyk reagowal potulnie jakby sie znali od zawsze. Polecam goraco...i dziekuje wszystkim za polecenie tego pana dla mijej Yokini.

Link to comment
Share on other sites

Bubacz dopoki nie kupilam mu transporterka jak dojezdzalismy do gabinetu to malo szyby ze szczescia nie wydrapal byle szybciej wyjsc z samochodu do pana doktora. A potem oczywiscie rytualne mizianie, lizanie po twarzy i dopiero dr moze przystapic do badania psa :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']
Dr Nowak - polecany rowniez przez wetow z Warszawy - ponoc bardzo dobry specjalista poloznik, mialam u niego robic sterylizacje Beri, ale jej stan zdrowia to uniemozliwil. Jesli jednak bede miala kiedykolwiek sterylizowac psa, to na pewno u niego.
[/quote]

Zgadza się, ale nie tylko dobry położnik, my z Bilbadłem do niego chodzimy i nie tylko w położnictwie jest świetny. Szczerze polecam

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

Kiedyś słyszałam, że dobrą opinią cieszy się Klinika w Swarzędzu. Nie wiem niestety jaki jest adres kliniki, ale wiem, że mieści się ona gdzieś koło księgarni "Atlas". Taki szereg sklepów i między innymi w jednym budynku jest oto ta klinika. Ktoś słyszał o niej, korzystał z usług lub zna opinię innych??
Szukałam w necie jakiegoś ardesu, informacji, ale zero rezultatu.

Z góry dzięki za jakieś info.

Monika i Demon SH

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiczQsia']Witam :)

Kiedyś słyszałam, że dobrą opinią cieszy się Klinika w Swarzędzu. Nie wiem niestety jaki jest adres kliniki, ale wiem, że mieści się ona gdzieś koło księgarni "Atlas". Taki szereg sklepów i między innymi w jednym budynku jest oto ta klinika. Ktoś słyszał o niej, korzystał z usług lub zna opinię innych??
Szukałam w necie jakiegoś ardesu, informacji, ale zero rezultatu.

Z góry dzięki za jakieś info.

Monika i Demon SH[/quote]

Kliniki, o której piszesz nie znam, ale w Swarzędzu przyjmuje dr Grzegorz Wojciechowski - lekarz, któremu moje psy bardzo wiele zawdzięczają i do którego ja mam pełne zaufanie. Swego czasu przyjmował na Grunwaldzkiej w Poznaniu, do Swarzędza przeniósł się jakiś rok temu, przyjmuję na ul.Cmentarnej 10 :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam
Mieszkam od niedawna w Poznaniu i trafiłam na to forum w poszukiwaniu weterynarza dla mojego psa. Zależy mi na takim, który ma doświadczenie w leczeniu padaczki. Szukam też ortopedy, byłam już u Wąsiatycza, ale jego opinię chciałabym jeszcze z kimś skonsultować.
Pilnie proszę o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Jeśli prześledziłaś cały ten topik to wiesz, że właściwie wciąż przewijają sie trzy nazwiska: Juszczak, Nowak, Dąbrowski. My od lat chodzimy do Juszczaka więc mogę polecić go z czystym sumieniem - a jeśli chodzi o ortopedię to w sumie chyba nieźle trafiłaś z tym Wąsiatyczem - czemu chcesz jeszcze konsultować się z innym wetem?

Link to comment
Share on other sites

Zauważyłam, że pojawiają się te trzy nazwiska i pewnie wybiorę się właśnie do Juszczaka, chociaż miałam nadzieję, że może ktoś mający psa chorego na padaczkę poleci mi swojego weterynarza - padaczka to trudna choroba i wydaje mi się, że mało rozpoznana wśród polskich weterynarzy. Mój dawny krakowski weterynarz uczył się na przypadku mojego psa :wink:.
Jeżeli chodzi o ortopedę, to chcę skonsultować diagnozę Wąsiatycza, ponieważ jest kompletnia różna od diagnozy wydanej przez weterynarza krakowskiego. Mój pies okulał na przednią łapę, miał zrobione zdjęcia łokci i nadgarstków. Na podstawie zdjęć i badania vet krakowski stwierdził niedopasowanie stawu łokciowego i wynikający z tego ból i kulawiznę. Wąsiatycz stwierdził, że owszem niedopasowanie w łokciu jest ale nie daje oznak bólowych i jego zdaniem problemem jest stan zapalny w stawach między paliczkami. Przy tak różnych diagnozach, chciałabym jeszcze wysłuchać opinii trzeciego veta i dlatego proszę o radę - kogo?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej, o moje pieski też dba Pan Tomasz Nowak. Kiedyś jeździłam na Grunwaldzką do Jarosława Paryzka,który tez jest OK. Ale od roku powstała lecznica na moim osiedlu, więc chodzimy tam i jest naprawdę SUPER! :D Pan Tomasz Nowak ma wielką wiedzę an temat różnych chorób i rzeczywiście do jego lecznicy przyjeżdza brdzo dużo ludzi, takze z innych miast Polski. Panuje tem bardzo miła atmosfera i bardzo dobre podejście do zwierząt, jest tez tam bardzo miła Pani Agata :) . Jak idę na spacerek z psami i tam przechodzimy, i obojetnie czy jest to dzień powszedni, czy niedziela, to Blue leci do przodudu, zbiega po schodkach i czeka przed drzwiami :D

Podaję link tej lecznicy:

[url]http://www.mypet.com.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jak juz tu trafilam to tez zaglosuje:

Polecam:

:klacz: dr Anne Adamska (lecznica "Pluto" na os. Jagiellonskim i lecznica "Zwierzak" na Starolece, ul. Ksiazeca)

:angel: dra Piotra Dabrowskiego (ul. Zbaszynska)

:bluepaw: dra Juszczaka

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Na Mieszka polecam jedna lekarke mlodziutka blondynka-nazwiska nie pamietam i byla OK i konkretna. Jak znajde w ksiazce to dam nazwisko.

Pojechalam do Paryzka na Grunwaldzka i uwazam ze jest konkretny, dal antybiotyki i kazal czekac, zadnych operacji w lecie zwlaszcza z rurkami.

Link to comment
Share on other sites

Ja chodzę do Pana Tecława,który przyjmuje na Ratajach i w Skorzewie.Jestem bardzo zadowolona,leczy moje zwierzęta od ośmiu lat i zasze wyciągal je z najgorszych chorób;) Ale wiem,ze niektorzy moga miec inne zdanie,ciężko wszystkim dogodzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...