Jump to content
Dogomania

Weterynarz w Poznaniu


anie

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dr,Nowak-jest super w sprawach rozrodu.Jeśli mogę kogokolwiek polecić to moim zdaniem najlepiej udać się do Akademii Rolniczej-w pałacyku jest Lecznica Akademicka i tam wyciągnięto mi takie przypadki na które inni stawiali krzyżyk.Denerwuje mnie rownież fakt że lecznice bezprawnie nazywają siebie-Klinikami.Najbliżej specjalistów -takich prawdziwych znajdziemy dopiero we Wrocławiu w Klinice Weterynaryjnej.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Uprzejmie proszę osoby piszące ostatnio w tym topiku o zapoznanie się z Regulaminem forum, a konkretnie z punktem o krytykowaniu w sposób jednoznacznie identyfikujący. Kilka postów zostało zmodyfikowanych bądź wykasowanych w celu doprowadzenia do zgodności z regulaminem. Co więcej, wiem, że niektórym osobom podobne łamanie regulaminu zdarza się nie po raz pierwszy - wiecie, kim jesteście, bo korespondowałam z Wami na ten temat na priw. Tym razem nie piszę do każdego z Was osobno, bo po prostu nie mam na to czasu. Więc tylko proszę, proszę, że dalsze łamanie przez Was regulaminu skończy się banem z forum.

Chwalić i polecać swoich wetów możecie jak najbardziej i do tego zapraszam. Natomiast krytykować, a już szczególnie wyzywać od rzeźników i oskarżać o uśmiercanie psów na tym forum jest zabronione.

Mod Flaire

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja znam p.Wysiadlego z Mosiny. Bardzo w porzadku. Baaaardzo rozsadne ceny. Za 5 zastrzykow bierze ok. 20 zl, a za szczepienie szczepionka Fort Dodge o jakies 30 zl mniej niz w Poznaniu ! Zastrzyk na alergie za ktory place w Poznaniu 30 zl tutaj mam za 15 ... Jezeli nie jest pewny jakiegos przypadku to nie kombinuje, nie zmysla, nie naciaga !

Link to comment
Share on other sites

Hmm... a jezdzi ktos do p.Żanety Sokołowskiej na os. Lecha? ja jezdze do niej od kad meiszkam w Poznaniu :) jzu nam znizki daje ;) zawsze nam pomagala, ma podejscie do zwierzat i w ogole... teraz leczylam psa na os.Jagielly i jedno do czego mozna sie przyczepic to to ze zakladali Neli wenflon i wlasnie cos do niego wstrzykiwali...i w tym samym czasie rpzyszedl drugi wet i dal jej bolesny zastrzyk :/ Nela zaczel sie wyrywac i wskoczyla mamie na rece... jeszcze facet sie smial zamiast rozmasowac jej w miejscu klucia :/ a ta p.Zaneta jak dala jej ten sam zastrzyk to od razu rozmasowala i przytulila... jak Nela sie uspokoila to nastepny dostala :) widac ze kocha zwierzeta ;) tak wiec polecam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Hmm... a jezdzi ktos do p.Żanety Sokołowskiej na os. Lecha?[/quote]

Hmm.... może kiedyś sie do niej wybiore z jakimś moim psiakiem skoro tak bardzo ją polecasz:)

Ja już kilka razy zmieniałam wetów.
Teraz jeździmy z psami na Górczyn , ale musze przyznać , że w końcu jestem zadowolona z weterynarza.

[COLOR=red][Przypominam, że jednoznacznie identyfikująca krytyka jest na dogomanii zabroniona Regulaminem - patrz punkt 3. - Mod Flaire][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eduso']Ja znam p.Wysiadlego z Mosiny. Bardzo w porzadku. Baaaardzo rozsadne ceny. Za 5 zastrzykow bierze ok. 20 zl, a za szczepienie szczepionka Fort Dodge o jakies 30 zl mniej niz w Poznaniu ! Zastrzyk na alergie za ktory place w Poznaniu 30 zl tutaj mam za 15 ... Jezeli nie jest pewny jakiegos przypadku to nie kombinuje, nie zmysla, nie naciaga ![/quote]

Byłam ciekawa bo to ojciec mojej koleżanki z szkoły;) i myslałam czy by u niego czasem sterylki nie zrobic, bo kumpela mowila,ze wlasnie ma tanio i solidnie

Link to comment
Share on other sites

Polecam w [B]POZNANIU[/B] i okolicach:

[U]Ciszak Wiesław[/U]
ul. Pawłowicka 21 A
Pawłowice k/Kiekrza
tel. 061-8482938
kom. 0-601757452

Bardzo miły Pan, przyjeżdża do domu o każdej porze, liczy się dla niego przede wszystkim pacjent, udziela wielu rad i wskazówek. Nie zdziera z właścicieli. Postawił na łapy niejednego psa :multi: Mojemu również bardzo pomógł, gdy nagle przestał chodzić. Przyjeżdża również szczepić czworonogi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula1988']Hmm.... może kiedyś sie do niej wybiore z jakimś moim psiakiem skoro tak bardzo ją polecasz:)
[/quote]
hehe fajnie by bylo ;) a co najwazniejsze pies jest zadowolony ;) Nela zawsze tam ciagnie i sie cieszy jak tam jest ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

polecam:
Zwierzyniecka maly gabinet, 3wetow, wyrtowali mi jako JEDYNI w Poznaniu psa...i sa niedrodzy...ale nie maja az tak dobrego zaplecza(lab i te pe)-chodze tam z kotamiu
wiec teraz chodze z psem do mnie na AR na Wołynska-super gabinet, wyposazony, sala operacyjna na miejscu, laboratorium, rentgen i te pe...warto..ale nie sa AZ tak tani;)

Link to comment
Share on other sites

Ja niezmiennie polecam dra Jędrzeja Płucza z kliniki na Mieszka I. W ciągu 7 lat, odkąd jest naszym lekarzem rodzinnym, ani razu nie zawiódł, za to pomógł bardzo bardzo.
Cenię też sobie dr Bykowską, kardiolog z tej lecznicy - za fachowe podejście i diagnozowanie.

Lecznica ma już swoją stronę, na której można odszukać lekarzy, jeśli ktoś zapomniał, u kogo był na wizycie ;) [URL]http://www.klinwet.pl/go.php/pl/nasi_lekarze.html[/URL]

Jeśli chodzi o rozród, to mam dobre zdanie o doktorze Nowaku, na problemy okulistyczne polecam zaś dra Juszczaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kutulka']Ogromna mam prosbe...Pilnie potrzebuje namiar na dobrego i sprawdzonego weterynarza w Poznaniu. Moja sunia (owczarek niemiecki) jest chodzaca choruszka. MAm okropny klopot z jej karmieniem - je tylko urowa wolowine, nic innego nie ruszy, nawet jesli przez kilka dni nie podam jej nic, czesto ma biegunki, ma alergie, ostatnio ogromny lupiez (ponoc grzybica), czesto zapalenie nerek... Finansowo doprowadza mnie to do ruiny i mam wrazenie, ze nasz wet wyciaga ode mnie tylko kase, a tak naprawde jej nie leczy - bo poprawy nie ma. Nie wiem juz co mam robic...Pomozcie :([/quote]

Ja polecam dr J.Dziurlę to fantastyczny lekarzMiałam suczkę owczarka niemieckiego i chorowała od najmłodszych lat! On jako jedyny ją wyleczył! Inni stawiali błędne diagnozy i tylko pies na tym cierpiał! J.Dziurla przyjmuje na Mieszka i na Ul.Promienitej! Naprawdę leczy z pasją i ma ogromną wiedze!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

[quote name='haker11']Ja polecam dr J.Dziurlę to fantastyczny lekarzMiałam suczkę owczarka niemieckiego i chorowała od najmłodszych lat! On jako jedyny ją wyleczył! Inni stawiali błędne diagnozy i tylko pies na tym cierpiał! J.Dziurla przyjmuje na Mieszka i na Ul.Promienitej! Naprawdę leczy z pasją i ma ogromną wiedze!!![/quote]

Przyłączam się do achów i ochów o dr. Dziurli. Ma niezłe podejście do zwierząt i wyczucie. Leczył kilka lat moją sukę (niewydolna trzustka) i byłam bardzo zadowolona (Nuka też)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja bylam ze swinka morska u dr Dziurli i niestety...

Natomiast w klinice na ul. ksiecia mieszka moge polecic: lek. wet. Ilona Bykowska (psi kardiolog), lek. wet. Agnieszka Sobieralska (pracuje teraz w Akademickiej Klinice Weterynaryjnej, niestety za daleko od mojego miejsca zamieszkania), lek. wet. Marta Kowol (uratowala mojego 9-letniego psa, ktory zatrul sie srodkiem chemicznym, jakim spryskano trawe) oraz dr. n. wet. Grzegorz Wasiatycz (uratowal mojego umierajacego kota).

Z moim psem oraz kotem korzystam w drobniejszych sprawach z uslug lek. wet. Dariusza Pawlaka i jestem zadowolona, profesjonalnie i tanio.

Korzystalam krotki czas z uslug lek. wet. Hanna Lisiecka, ale bylam bardzo niezadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...