Jump to content
Dogomania

Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2


dog_master

Recommended Posts

[quote name='Aga3006']makot'a podoba mi się, chociaż to zupełnie nie moje klimaty (dla mnie istnieją tylko: ciężarówka, zwykły samochód i autobus)
Wczoraj wieczorem przy jednej lampce rysowałam i dzisiaj patrzę, że nieco skopałam ten rysunek ale da się odratować.
[IMG]http://img810.imageshack.us/img810/6299/dsc00300q.jpg[/IMG][/QUOTE]

Aga chodziłaś na ASP, mi się baaardzo podoba Twoja praca :) Masz jakieś konie?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli dobrze zrozumiałam, to ma być o starożytności?
Hmmm, widziałam kiedyś fajną ilustrację w książce, jak Pandora otwiera puszkę i wychodzą z niej choroby i nieszczęścia pod postacią takich fajnych "duchów". :cool3: Może coś takiego? Albo jak Ikar spada do oceanu? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Dzięki postaram się przerobić ogon, a pokolorowac, tylko czym? pastelami? bo kredki to ja mam jakieś zwyklaki ołówkowe i bambino;)[/QUOTE]
Spróbuj pastelami (mam na myśli olejne) i dodaj jakieś tło:)

A ja właśnie pastelami olejnymi skończyłam plakat do szkoły o transplantologii. Trochę palce poobcierałam ehh:roll:

Edit:
Zapommniałam dodać, że jak sięgniesz po pastele to pamiętaj, aby nie kolorować po konturach tam, gdzie ołówek. Strasznie brzydko to wygląda i może się rozmazać. Najlepiej kontury zrób mazakiem lub na końcu czarną pastelą

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wieczorem będę kontynuować rysunek T. Hanksa:loveu: Jak mi się uda, to wstawię zdjęcie. Ogółem to będzie mój pierwszy rysunek człowieka, nigdy wcześniej nie zabierałam się za rysowanie ludzi...
A ten plakat to tak na prawdę nic ciekawego... Szczerze mówiąc nie chciało mi się go robić:roll: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7a2bb02a4bfee54.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']fajny pomysł:D to czekam na T. Hanksa:D ja też nie rysuje ludzi i raczej nie będę[/QUOTE]
Dzięki bardzo:) Pomysł i hasło plakatu o tej tematyce są najważniejsze, trochę czasu mi zajęło jego wykonanie
A Ty jak skończysz paiaka to też masz pokazać :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniecha93']Zaczęłam średnią sierść na głowie, ale nie wiem czy nie zepsułam... :roll:
[url]http://i54.tinypic.com/10r4lc9.jpg[/url]
[/QUOTE]
Bardzo szczegółowow się zapowiada, ale... rysunek jest płaski, musisz popracować nad cieniowaniem, bo w tej chwili jest prawie w jednej tonacji.
Ja też z tym walczę :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...