Jump to content
Dogomania

Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2


dog_master

Recommended Posts

Betty to dlatego że dziadkowie mieli zbyt mało światła na zdjeciu. troche tam dodałam błyskow na twarzy nawet wiecej niz potrzeba, mi sie wydaje ze jest za mało cieni , tam gdzie sie konczy twarz troche ciemniej powinnam zrobić. A po za tym taki urok rysunku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela L&L']Betty to dlatego że dziadkowie mieli zbyt mało światła na zdjeciu. troche tam dodałam błyskow na twarzy nawet wiecej niz potrzeba, mi sie wydaje ze jest za mało cieni , tam gdzie sie konczy twarz troche ciemniej powinnam zrobić. A po za tym taki urok rysunku :)[/QUOTE]


no ja rozumiem ze roznie bywa, zcasem tez niektore zdjecia podchodza do rysowania nam, a niektore zupelnie nie leżą. jak mi ten jamnik za nic nie mógł wyjść :/

a w ogole to

[CENTER] [SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=4][B]jest[/B][/SIZE]


[B] 100 strona [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5]
[/SIZE]

:BIG::BIG::BIG::tort::B-fly::drink1::drink1::beerchug::beerchug:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Sylcia anatomicznie już sporo lepiej. Teraz tylko popracuj nad cieniowaniem. Nim można wiele zepsuć jak i wiele poprawić.
Tu mój stary rysunek z tego samego zdjęcia. Są błędy, ale możesz sobie podpatrzyć jak tam cieniowałam.
[URL]http://img717.imageshack.us/img717/9262/dsc02071ly.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga3006']Sylcia anatomicznie już sporo lepiej. Teraz tylko popracuj nad cieniowaniem. Nim można wiele zepsuć jak i wiele poprawić.
Tu mój stary rysunek z tego samego zdjęcia. Są błędy, ale możesz sobie podpatrzyć jak tam cieniowałam.
[URL]http://img717.imageshack.us/img717/9262/dsc02071ly.jpg[/URL][/QUOTE]

Dzięki, to mi bardzo dużo pomoże

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylcia&Fux']To mój <nowy> rysunek:
[IMG]http://oi51.tinypic.com/i2okte.jpg[/IMG]


A rysowałam z takiego zdj.:
[IMG]http://th.interia.pl/30,b100578a84431885/bokser.jpg[/IMG]
Na żywo wyszło Ładniej :-([/QUOTE]


Sylcia-bardzo fajnie, naprawdę :)
Nie chcialabym sie przemądrzać, ale moim zdaniem powinnać delikatniej malowac ta kreche, co przedziela biel od brazu.
Agniecha-naucz mnie malowac takie oczyska jak u borderka.. Bosko! :bosko:
Ja mam do was pytanie-trudno jest malowac pastelami? Bo na plastyce bedziemy malowac i sama nie wiem... :|
temat: Coś nierealnego...

Link to comment
Share on other sites

[B]Sylcia[/B] no i teraz chyba sama widzisz, że dużo lepiej ci idzie jeśli poświęcisz nawet 20 min więcej i dokładniej zaczniesz rysować, czyż nie? ;) no teraz ci super wyszedł, oby tak dalej, a będziesz rysować jak każdy na tym wątku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*'][B]Sylcia[/B] no i teraz chyba sama widzisz, że dużo lepiej ci idzie jeśli poświęcisz nawet 20 min więcej i dokładniej zaczniesz rysować, czyż nie? ;) no teraz ci super wyszedł, oby tak dalej, a będziesz rysować jak każdy na tym wątku ;)[/QUOTE]

Dzięki, mam nadzieje że będę rysowała tak ładnie jak wy ^.^

Link to comment
Share on other sites

Illusion: bardzo fajnie, zwłaszcza pierwsze. Oczy tylko zbyt duże rysujesz. Bardzo trudną technikę wybrałaś więc dodatkowe gratulacje, że dobrze sobie z nią poradziłaś.
Sylcia: coraz lepiej Ci idzie, zwłaszcza w cieniowaniu, ale staraj się nie rysować tylko z innych rysunków a jedynie podpatrywać jak zostały narysowane pojedyncze elementy, bo teraz spotęgowałaś wszystkie moje błędy:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga3006']Illusion: bardzo fajnie, zwłaszcza pierwsze. Oczy tylko zbyt duże rysujesz. Bardzo trudną technikę wybrałaś więc dodatkowe gratulacje, że dobrze sobie z nią poradziłaś.
Sylcia: coraz lepiej Ci idzie, zwłaszcza w cieniowaniu, ale staraj się nie rysować tylko z innych rysunków a jedynie podpatrywać jak zostały narysowane pojedyncze elementy, bo teraz spotęgowałaś wszystkie moje błędy:oops:[/QUOTE]

Czyli jakie błędy?

Link to comment
Share on other sites

Setery boskie! :loveu:

[quote name='Aga3006']Illusion: bardzo fajnie, zwłaszcza pierwsze. Oczy tylko zbyt duże rysujesz. Bardzo trudną technikę wybrałaś więc dodatkowe gratulacje, że dobrze sobie z nią poradziłaś.
[/QUOTE]

Dziękuje :oops:.

Tym razem pyrka, starałam się, żeby oczy nie wyszły za duże, a jak wyszło, to oceńcie sami.
[IMG]http://img862.imageshack.us/img862/328/img2680.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela L&L']Sylcia mam taką małą sugestie, może byś dokupiła węgiel w ołówku i dodała kresek tam gdzie sa mocniejsze cienie, albo takie prawie czarne miejsca.[/QUOTE]
Ok, kupie, nigdy czymś takim nie rysowałam. Tym się rysuje jak zwykłym ołówkiem?

[quote name='betty_labrador'][B]Ela[/B] ma poprostu wrodzony talent :D pokazywalas tu kotki?
ps. wiec to jednak seterki? ;>

[B]Sylcia[/B] no normalnie padlam jak ujrzalam ostatnie Twoje dzielo. Bardzo ładnie i szybko sie rozwijasz (!!)[/QUOTE]

Dzięki :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylcia&Fux']Ok, kupie, nigdy czymś takim nie rysowałam. Tym się rysuje jak zwykłym ołówkiem?



Dzięki :oops:[/QUOTE]

z węglem jest tak jak z ołowkiem są bardzo podobne w użyciu i w technice rysowania, ja go używam razem z rożnymi ołowkami, żaden ołowek nie ma takiej głebi czerni jak wegiel, to napewno ożywi twoj rysunek :) ale podejrzewam ze znajdziesz taki węgiel w specjalnym sklepie plastycznym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...