Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg18']Sara tak skonczyłem 1 klase liceum profilowanego Administracyjno ekonomicznego :) Ciężko było szczegolnie z prawem i matematyką ,ale zdałem i to się liczy :P
Sara ja miałem się urodzić 7.07 ,ale miałem 10dni opuźnienia i wyszedłem granatowy skóra ze mnie schodziła i chyba też dlatego mam astme :)
Jestem też silnym alergikiem w szczegolnosci n apsy :D Ciągłe wysypki, dusznosci w nocy :D A mam psy i żyyje :) Fenistil żel,Ventolin i da się zyc :P[/quote]

Hi, to młodszy ode mnie jesteś ! :lol: A ja bym dała sobie łeb uciąć że jesteś starszy, no nieważne zresztą ;)


Ja prosze więcej zdjęć Czarka-beaucerona !!!:cool3: Niezły przystojniak z niego. Nie dziwne że Kaja od razu chciała zrobić z niego pantoflarza :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sara taki z niego beauceron jak ze mnie Brad Pit.
czasem sie zastanawiam kto rządzi , ponieważ jedza z 1 miski w tym samym czasie , zabieraja sobie nawzajem zabawki itp. Równouprawnienie mają :D
Fotek narazie nie bedzie bo ładowarka poszła sie je****.:/
CZemu uważałas ,ze jestem starszy?

Link to comment
Share on other sites

Ale jak ja go widze to mam przed oczami beaucerona. Jak nic on jest dla mnie beauceron i koniec. :lol:


Nie wiem czemu mi się ubzdrurało że jesteś starszy :niewiem:. Ale jak czytałam Twoje posty to zawsze odnosiłam wrażenie że jesteś starszy. Może tak dojrzale piszesz ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Lucy za o chcesz mnie ciagnąć, pamiętaj to forum czytają również dzieci![/QUOTE]
Oleczq Ty zbereźniku :roll: :lol:.

Tak samo jak Czarek nie ma nic z dobermana :evil_lol:, a Ty ciągle pisujesz, że Czarek to mix dobka :lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]ALicja Olek to jes LEŃ!!!!!!!!! I tego nie zrobi. Czeka na ferajera, który zrobi to za niego . W zeszłym roku frajerem byłam ja. W tym roku Olus szukaj dalej.:evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]Olek Kaja to sliczna dziewczynka. I nie marudż ze lubi biegac i szaleć. ZObaczysz jak przyjdzie psia starość. Będziesz chciał wtedy, żeby kaja zachowywała się tak jak za młodu.[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

super wątek :evil_lol: o fryzurce i nie tyko :mad: :evil_lol::evil_lol:

a mój syn ma dłuuuugie włosy i jest dwa klata starszy od Ciebie:-o i mąż ciągle go ściga o te włosy,i było tak że poszedł do fryzjera tylko0 podciąć końce,ale żeby nie przepłacać i na lody zostało to poszedł za 10zeta!!! i wiecie ochlastała go tak że,chyba z 10 cm.normalnie chciałam już iść tam i jej coś powiedzieć:angryy::angryy: ale mnie rodzinka powstrzymała bo córka mówi żebym wstydu nie robiła a mąż że bardzo dobrze obcięła!!! :mad::mad:
fajnie że są tacy chłopcy jak ty, nawet alergia Ci nie przeszkadza:lol: i hej,nie czepiaj się mojej Inezki ona linie trzyma ;);) jak chcesz pożesz ją wymiziać i zobaczysz że,żeberka czuć :lol::lol::lol:


Głaskanko dla twoich potffforków :bye::bye:

Link to comment
Share on other sites

Barbarah nigdy nie widziłaem inez na zywo , a to ,ze "czy nie jest za tłusciutka? To było pytanie ,chciałem się upewnić tylko jak jej waga rozkłada się na ciele.U psa z takim futerkiem cięzko poprzez zdjecie okreslić ,ze nie ma za duzo ciałka.Więc sie nie gniewaj:)

A co do alergi nadchodzi trudny okres wiec kaszle prawie cały czas :DAle dajemy rade okno otwarte na całą szerokośc.i jest dobrze :D A jedynek leki które uzywam to zyrtec(tabletki) i fenistil(maść) na wysypke :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...