Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg18']Bigoś- a co cię mój wiek interesuje?????mam 17 latów
Nie mam ochoty robić zdjec psom które zjadają na spacerach zywe myszy :/[/quote]

Takie wścibskie, babskie pytanie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Toś Ty młodzik jesteś. Wspaniały wiek:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ta liceum<Żygi>
A ten rok był bardzo stresujacy :P
pierwsze 2 miesiące byłem w szkole gosciem bo mi sie niechciało <lol2>
potem szybko zaliczanie i 9 dwój na połrocze
na koniec 2 dwóje i groxba komisu z maty
I na koniec 3 dwójki :D Czyli genialnie :D
No a rok był też cudoiwny ostatecznie w tym roku ubłagałem matke na 2 psa i tak 1 kwietnia trafił do mnie śliczny Czareczek ;)

Link to comment
Share on other sites

Cimi wypluj te słowa. Moje liceum to był horror, choć miałam trochę lepsze oceny niż dwóje , ale nie chcę do tego wracać, obiecałam sobie że żadna siła mnie tam już nie wciągnie. Strasznie nie lubiłam tej szkoły. A teraz uczę się tego co chcę i nie narzekam :D

A no i fotek chcemy więcej, bo tu coś ubogo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Ta liceum<Żygi>
A ten rok był bardzo stresujacy :P
pierwsze 2 miesiące byłem w szkole gosciem bo mi sie niechciało <lol2>
potem szybko zaliczanie i 9 dwój na połrocze
na koniec 2 dwóje i groxba komisu z maty
I na koniec 3 dwójki :D Czyli genialnie :D
[/quote]

No tutaj się nie popisałeś:mad::mad::mad::mad::shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Weź cimi ,weź wyjdź[/QUOTE]

Jak ci sie nie podoba to nie musiz czytać :cool1:.

Eria, a czy to przypadkiem też nie wina nauczycieli. ? Są tacy, przez których atmosfera jest beznadziejna ja miałam tak w gimanzjum, że były przedmioty nie znosiłam. Mogłam wybrać ogólniak, w którym bym pewnie siedziała non stop przy książkach, ale wybrałam luźniejsze. Nie narzekam, ale zawaliłam ten rok po prostu moja wina. Teraz będzie ostatni :lol:. I długie wakacje :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Eria, a czy to przypadkiem też nie wina nauczycieli. ?[/QUOTE]

No to głównie wina nauczycieli, w ogóle fatalna atmosfera w liceum była, każy ponad każdym, wyścig szczurów normalnie. Nikt nikomu nie pomoże i w ogóle...

Link to comment
Share on other sites

U mnie też nie jest najgorzej, ale musze jakoś ten jeszcze jeden rok wytrzymać. Ogólnie w klasie jest spoko tylko że klasa jest podzielona na dwie grupy
1. która lata za prowodyrem wszystkich problemów i słucha go jak boga
i 2 której jeśli się coś nie spodoba to w ogień za prowodyrem pewnym na pewno nie pujdą i o to są często sprzeczki
Ja rzecz jasna do tej drugiej należe, nie lubie się podporządkowywać innym:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie mogłam się powstrzymać, by nieodwiedzić twojej galerii:lol:
[SIZE=1][COLOR=Cyan][COLOR=PaleTurquoise][COLOR=DeepSkyBlue]Czyli przyszłego skunksika i jego towarzyszy[/COLOR]:evil_lol:[/COLOR]
[COLOR=Black][SIZE=2][SIZE=1]A że leniwa bywam, to co którąś strone przeglądałam, i co widze? Nic... pecha miałam, bo trafiałam na strony bez zdjęć:cool1:Ale sie uparłam i zdjęcia też wkońcu znalazłam:multi::p

[/SIZE]Ale do rzeczy: śliczne morduńki posiadasz:cool3: A te ich oczka:loveu: Śliczności:loveu:
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...