Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg89']"nie jestem godzien ,abyś przyszedł do mnie ale powiedz tylko słowo a afrykanka błogowsławi duszę twoją Pw"
Witanko ,dzień dobry ,good iwning i miłego czwartku Żonkilku[/QUOTE]


[COLOR=Navy][B]amennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']jonQuilla, mozemy Cie zaraportować do moda, nie płacz... :)[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]taaaak? będę wtedy najszczęśliwszym człekiem na świecie :multi:

dziewczęta na Was zawsze można liczyć :loveu:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]taaaak? będę wtedy najszczęśliwszym człekiem na świecie :multi:

dziewczęta na Was zawsze można liczyć :loveu:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]nie bądź taka pewna czy już nie bylas raportowana ...ja też długo nie wiedziałam ...aż sie dowiedziałam i potem specjalnie robilam tak , że wstawiałam więcej fot niż w regulaminie wolno ;) ...dawałam znać ze wstawiłam np 6-7 ...i czekałysmy na rozwój wypadków :roflt:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]nie bądź taka pewna czy już nie bylas raportowana ...ja też długo nie wiedziałam ...aż sie dowiedziałam i potem specjalnie robilam tak , że wstawiałam więcej fot niż w regulaminie wolno ;) ...dawałam znać ze wstawiłam np 6-7 ...i czekałysmy na rozwój wypadków :roflt:[/B][/COLOR][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]No w sumie masz racje...zdarza mi się przeklnąć a jak widac niektórzy wyznają zasadę "nie klnij bo się uczę" więc kto wie może nakapowane na mnie jest :roll:
Ale że Ty nie dostałaś bana to w ogóle szok !!! :) [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]czesc i czołem ;-)

sie tu działo a działo hihih...
lektura na bezsennośc nocy letniej zaje2bista [/B][/I][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]tylko uważaj ....nic nie pisz bo Cię ta osoba zaraportuje :diabloti:[/B][/COLOR]

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]No w sumie masz racje...zdarza mi się przeklnąć a jak widac niektórzy wyznają zasadę "nie klnij bo się uczę" więc kto wie może nakapowane na mnie jest :roll:
Ale że Ty nie dostałaś bana to w ogóle szok !!! :) [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]o qrdwa ...to kląć też nie wolno :shock: no to mam naszmarowane .......


dałam łapówkę moderatorom i mi nie dali banana ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']

[COLOR=Navy][B]o qrdwa ...to kląć też nie wolno :shock: no to mam naszmarowane .......


dałam łapówkę moderatorom i mi nie dali banana ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie wolno, broń ten z niebios i tak dalej :shake:

gardzisz bananami? to dyskryminacja i Afryka na pewno znalazłaby na to paragraf w regulaminie :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']tak.Dałem mu napiwek ,bo czekał na mnie 10min. i jak dałem mu kase to od razu rzucił sie do szukania reszty.Jakby nie zaczął szukać resszty to nie dostałby ani 1zł.:P[/QUOTE]
Ja to mu od razu napiwek dałam :) Przylazł z paczką o ludzkiej porze a nie jak niektórzy o 6 rano. Poza tym, wyszłam w turbanie na głowie haha więc wolałam żeby już tej reszty nie szukał :)

edit To modzi banany rozdają ? A nie ma nektarynek do wyboru? wolałabym nektarynkę szczerze mówiąc.

Papsiu, dobranocka :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...