Jump to content
Dogomania

KLUBOWA TERRIERÓW 2005 - O/Legionowo


MarzenaTkacz

Recommended Posts

MGDALENA - numery w katalogu są źle narzucone (bład w programie wystawowym BAZYLI - zgłosiliśmy już uwagi do infromatyka, ale z katatlogiem nic juz nie dało sie zrobić) Kolejność ras w ringu jest taka jak w Planie Sędziownia, BABAY, SZCZENIAKI, MŁODZIEŻ itd.

ORISINI - całuski :lol:

Marzena

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem upierdliwa, nie ma co - prosze o wybaczenie, bo to moja pierwsza wystawa w zyciu w roli prezentujacej swojego psa.
Czy za darmo na zgloszenie wchodzi tylko jedna osoba, czy np. moj TZ, ktory bedzie niosl klatke itp tez?


I ponawiam pytanie, bo moze ktos nie zauwazyl, albo teraz zajrzy na koncowke tematu przedwystawowego:
czy ktos ma moze miejsce w samochodzie dla jednej osoby bez psa z TROJMIASTA? proooszeeee

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Czy za darmo na zgloszenie wchodzi tylko jedna osoba, czy np. moj TZ, ktory bedzie niosl klatke itp tez?[/quote]Na potwierdzeniu jest napisane, że tylko jedna osoba...

A moja klatka jest taka ciężka, że co najmniej dwie osoby są do niej potrzebne. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Na potwierdzeniu jest napisane, że tylko jedna osoba...

A moja klatka jest taka ciężka, że co najmniej dwie osoby są do niej potrzebne. :lol: :lol: :lol:[/quote]
na potwierdzeniu jest napisane, ze jedna osoba [b][u]RZEM [/u][/b] :o z psem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję [b]Marzeno[/b] :roll: :D ta sytuacja z yorczakmi itrygowała mnie od samego początku..a więc idziemy na pierwszy ogień w suczkach :wink:
no i gratuluje maluszków,jej :roll: :oops: :D
jak to było fajnie jak one są taaakie małe,a tu już 5 miesiąc<ale szybko czas leci>..chodzi mi o moje szkraby :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że zdążę na 10:00, strasznie mi zależy żeby zobaczyć buliki :D . My będziemy jako widzowie, chętnie zabrałabym ze sobą moją bulinkę Ronkę - [b]Marzena[/b] jak myślisz wpuszczą nas ? Zaświadczenie o stanie zdrowia od weta mamy.
Na wielu wystawach widziałam widzów z psami, jakoś weszli więc może my też moglibyśmy ????

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam stresa. Nie śpię już chyba od godziny. Do tego Milo po wykąpaniu ma irokeza na grzbiecie, który nie daje się nijak przyklepać.

Poza tym nie bardzo wiem, o której mam jechać. Jesteśmy ocenianą ostatnią rasą, a na ringu będzie ich 10.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Gratuluje tym,którym mam czego;) :wink:
Byłam dziś rekreacyjnie, pooglądałam sobie,porobiłam zdjęcia na finałach.Jakby ktoś chciał to prześle.Prosze tylko o maile.Mój mail [email][email protected][/email].

Ale fajnie tak bez stresu sobie na wystawke pojechać.A do tego moja nieznajomość terierów jest całkowita wiec nie stresowałam sie też że wygrywa pies który być moze nie powinien.No super po prostu :lol:

pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

Bardzo nam sie podobalo - duzo miejsca, organizacja ok, wet przejrzal szczegolow zaswiadczenie, ale sie nie czepial. Milo tez bylo dostac starter od hill'sa - zawsze to wyzszy prog niz pedigree :lol:
Na jesienna tez postaramy sie przyjechac.
Co do sedziego to niestety sie nie spodobal wielu osobom, a dopiero jak dojechalam do domu, to dowiedzialam sie, jakie on cyrki w Rosji wyprawia.
A my z Bigosem mamy I lokate, w.o. i sliczny opis. ZOstalismy najpiekniejszym szczeniakiem bulla :D Szkoda, ze BISy byly tak koszmarnie pozno - co mozna bylo roziwazac zaproszeniem jeszcze jednego czy dwoch sedziow i podzieleniem ras na wiecej grup. O 12 wracalismy do domu, bo czekac 5 godzin nam sie nie chcialo, poza tym teskno juz bylo do dziewczynek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...