Jump to content
Dogomania

KLUBOWA TERRIERÓW 2005 - O/Legionowo


MarzenaTkacz

Recommended Posts

Witam Serdecznie wszystkich DOGOMANIAKÓW,

Chciałabym na forum powiadomić wszystkich zainteresowanych, iż przyjmowanie zgłoszeń na Wystawę Klubową Terierów (grupa III) i Czarnego Teriera Rosyjskiego (grupa II) zostało przedłużone do dnia 22.03.2005 - WSZYSTKICH zainteresowanych zapraszamy.
Oczywiście jak zawsze chętnie służymy pomocą i informacją na temat wystawy.

Marzena Tkacz-Rosłon
O/Legionowo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TUFI - widziałam , że wątek klubowej terierów jest już na forum, ale ja występuję niejako oficjalnie jako V-ce Przewodnicząca Zarządu ds. Hodowlanych Oddziału w Legionowie i oferuję Wam ew. pomoc jako OSOBA ORGANIZUJĄCA tę i inne wystawy firmowane przez Oddział w Legionowie. Wiem, że Dogomaniacy dysponują wiedzą kynologiczną, ale mam chyba trochę większe doświadczenie w tej materii.
Więc jeśli macie jakiekolwiek pytania w kwesti wystawy - zapraszam.
Oddział w Legionowie chętnie służy radą i pomocą wszystkim zainteresowanym.

Z poważaniem
Marzena Tkacz-Rosłon

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Przepraszam, ze sie wtracilam - zazwyczaj unika sie powielania watkow na jeden temat.[/quote]
Mnie się wydaje, że MarzenaTkacz myślała, że tym sposobem więcej osób zobaczy tę informację. Ja się obawiam, że efekt może być raczej odwrotny - dlatego dodałam tę informację w poprzednim wątku.

I nie masz za co przepraszać, tufi :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Powstałe pewne niepotrzebne zamieszanie, rozumiem, że w poście wcześniejszym, WY-DOGOMANIACY jako wystawcy-hodowcy wymienianie swoje uwagi-myśli-doświadczenia i to jest OK.
Ja Wam proponuję pomoc niejako "urzędową", czasami ciężko jest się dodzownić do Oddziału a o coś chcielibyście zapytać np. o której wchodzi na ring dana ras, kto ją będzie sędziował, a kto będzie sędziował konkurencje hodowlane i finałowe, a jaka jest stawka itp - a wiem z wątku wystawy organizowanej przez O/Legionowo w październiku ubiegłego roku, że to się sprawdziło (też był podobny post).
Nikt nie musi przepraszać (być może źle zroumiałaś moją intencję TUFI - nie ma sprawy), FLAIRE - też źle mnie zrozumiała, O/Legionowo nie musi po przez Dogomanię zachęcać do udziału w naszych wystawach (na marginesie dodam, że nasze wystawy krajowe są największe w Polsce - ok 1500 psów) i pisząc ten post nie miała zamiaru "zrobić skutku odwrotne" czyli, że nikt nie będzie go czytał ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']Powstałe pewne niepotrzebne zamieszanie, rozumiem, że w poście wcześniejszym, WY-DOGOMANIACY jako wystawcy-hodowcy wymienianie swoje uwagi-myśli-doświadczenia i to jest OK.
Ja Wam proponuję pomoc niejako "urzędową", czasami ciężko jest się dodzownić do Oddziału a o coś chcielibyście zapytać np. o której wchodzi na ring dana ras, kto ją będzie sędziował, a kto będzie sędziował konkurencje hodowlane i finałowe, a jaka jest stawka itp - a wiem z wątku wystawy organizowanej przez O/Legionowo w październiku ubiegłego roku, że to się sprawdziło (też był podobny post).
Nikt nie musi przepraszać (być może źle zroumiałaś moją intencję TUFI - nie ma sprawy), FLAIRE - też źle mnie zrozumiała, O/Legionowo nie musi po przez Dogomanię zachęcać do udziału w naszych wystawach (na marginesie dodam, że nasze wystawy krajowe są największe w Polsce - ok 1500 psów) i pisząc ten post nie miała zamiaru "zrobić skutku odwrotne" czyli, że nikt nie będzie go czytał ?[/quote]



Doskonale pamiętam jak Pani Marzena angażowała się w październiku w zeszłym roku w pomoc Dogomaniakom, aby mieli jak najlepsze informacje na temat wystawy (podawała stawki, sędziów itp. ). Pamiętam również, że przyjmowała wszystkie postulaty powystawowe. Myślę, że właśnie powinien zaistnieć tu oddzielny temat i powinniśmy dac Pani Marzenie możliwość stworzenia "pomostu" pomiedzy wystawcami w Nowym Dworze Mazowieckim a Oddziałem...

Takie moje skromne zdanie... 8)

Pszym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym']He, he... Musimy ją kiedyś na piwo zabrać, bo na wystawie to będzie służbowo... :drinking:[/quote]
Marzenka na wystawie kawkę pije :P :P :P Tylko ja dorwie,na tę kawkę :wink: :wink: :wink: Porusza się jak pershing :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']FLAIRE - też źle mnie zrozumiała,[/quote]A MarzenaTkacz źle mnie zrozumiała :wink: . Mnie chodziło tylko o to, że osoby zainteresowane wystawą klubową w Legionowie śledziły już ten poprzedni wątek, a tego mogły nie zauważyć. Tak było, na przykład, ze mną. Sposób w jaki czytam forum znaczy, że taki nowy wątek może mi umknąć, podczas gdy ten poprzedni już śledziłam. Tak więc taka informacja, w ostatnim dniu terminu zgłoszeń, o jego przedłużeniu, o wiele bardziej MNIE przydałaby się w tamtym topiku, który już śledziłam, niż w tym nowym, któego mogłam nie zauważyć.

W żaden sposób nie próbuję ująć od zaagażowania czy chęci pomocy MarzenyTkacz - przeciwnie, w moim pierwszym poscie podziękowałam jej za tę informację! Ale próbuję wyjaśnić, co tutaj lepiej funkcjonuje i jakie są zwyczaje. A dla niektórych użytkowników (nie wszystkich - to zależy od tego, w jaki sposób czytają forum), lepiej funkcjonuje dodawanie informacji do istniejących już topików, niż zakładanie nowych, szczególnie o bardzo podobnej tematyce. I częściowo właśnie dlatego jest o tym punkt w Regulaminie. Nie mówiąc już o tym, że w dziale Wystawy topików jest i tak bardzo dużo i często trudno znaleźć informacje o wystawie, która nas interesuje. Gdyby każda wystawa miała po dwa topiki, byłoby jeszcze trudniej. No i nie ma komu pilnować, żeby jeden pozostał "oficjalny", a drugi rekreacyjny i znając dogomanię, prędzej czy później obydwa byłyby rekreacyjne.

Podsumowując, część osób zainteresowanych wystawą klubową w Legionowie śledziła już inny topik i dla nich, informcje o tej wystawie łatwiej było znaleźć w tamtym topiku. Właśnie dlatego dodałam tam informację o przedłużeniu terminu, powielając tą z tego topiku.

Link to comment
Share on other sites

LILA-MATAGI - Ty ja zawsze jesteś słodka, my rudzielce musimy trzymać się razem.
PSZYM - Ty też jesteś FAJNA - dzięki.

A skoro już wszystko sobie wyjaśniliśmy to jak macie jakieś pytanie do Oddziału w Legionowie, którego jestem urzędowym członkiem to walcie, jak w dym.
Pragnę wyjaśnić, że jeśli dopisze pogoda (choć na razie strach wyjrzeć za okno) to 3 ringi będą na wolnym powietrzu (na eleganckiej kostce).
Jesli nie daj Boże będzie brzydko, to jakoś będziemy musieli się pomieścić w środku, trochę ciasno, ale za to wesoło.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

a ja się tak ciuchutko spytam :oops:
może miałby ktoś wolne miejsce w autku, żeby zabrać jedno dziewczę (dośc zaawansowane wiekowo :lol: ) z Warszawy i potem z powrotem? Bez psa, bo jechałabym, tylko pooglądać i pokibicować...

Link to comment
Share on other sites

o rany, to PKS chyba odpada. ja jestem zdecydowanym przeciwieństwem rannego ptaszka.
no, ale jest jeszcze trochę czasu, może ktoś się nade mną zlituje. a może po warszawskiej wystawie złapię bakcyla i zerwę sie o jakiejś barbarzyńskiej godzinie, byle tylko na czas do Nowego Dworu dojechać? :wink:
[size=1]wstyd pisac, ale do tej pory byłam na wystawie tylko raz w życiu - i to służbowo[/size] :oops:

a wiadomo ile mniej więcej będzie bullików?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...