Jump to content
Dogomania

BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety teraz jestem w szkole i mam dużo nauki więc na dogo tak często nie wchodzę i na dodatek mi się zawiesza :/
Kolory są takie bo te niebieskie skopiowałam i można w niej wejść na użytkownika a inne sama napisałam bo nie mogłam znaleźć...
Niestety nie wiem jak tam kulfonik dopiero w sobote będę go widzieć ...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][SIZE=4][COLOR=red]W SKARBONCE JEST 170ZŁ[/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE]

Zaraz bedzie 200, [COLOR=blue][B]dorzuce mu 30 jednorazowo[/B][/COLOR]....zeby bylo rowno.

Dajcie znac jak dojdzie...

Kulforn trzymaj sie nam chlopak.....Buzka

Link to comment
Share on other sites

ellig zawsze z nami a my z Toba kochana nasza dzieki za przybycie, wielkie dzięki za natychmiastowy odzew a.piurek, jasza, sylwija. razem zawsze damy radę.

pilny transport potrzebny trasa nr 297 lub 12 w sumie ok 250 km z Obornik do LWÓWKA Śląskiego

to uratuje go przed zagryzieniem.

Nikus, jak zawsze na posterunku. witam TWOJA INICJATYWE . TRZYMAM KCIUKI ZA STARANIE UWIEŃCZONE SUKCESEM!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Narazie biegam za transportem. Znajdzie sie napewno, malibo, tobie trzeba dziekować za to że jestes i za wszystko. Trzymajcie kciuki za pomysł nikusa. Takie mini świateło w tunelu. Potem napiszemy co to była za iskra. Ale kciuki potrzebne.!!!!![/QUOTE]
Trzymam kciuki z calych sil!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...