Jump to content
Dogomania

Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...


Frotka

Recommended Posts

Moon to już całkiem inny psiak, jest bardzo "żywotny", strasznie się wypycha ze swojego kojca, chciał by biduś spacerować sobie ale wiadomo nie może. Na sesję zdjęciową "ciągnął" na smyczce jak "pies zaprzęgowy" ;), z lubością wąchał trawkę, rozglądał się tymi swoimi niewidzącyni oczkami i trudno mu było choć przez chwilę ustać w miejscu przez co [B]Achaja [/B]miała troszkę kłopotu ze zrobieniem fotek :evil_lol: no ale się udało. W końcu Moon położył się na trawce i zastygł w błogim bezruchu :lol: (pewnie myślał "chwilo trwaj"), No ale cóż jego łysa skórka nie bardzo znosi słoneczko więc niestety trzeba było przerwać wylegiwanie się i wracać,

Link to comment
Share on other sites

=Asior;Alu KTOZ ma problemy, bo w ciągu ostatniego roku wyciągnął chyba z 50 psów ze schroniska w olkuszu..... Umieszczali je w hotelu, za który oczywiście trzeba było płacić...
Oprócz tego hotelują tez psiaki inne, odebrane w wyniku interwencji lub uratowane przez nich.. NIgdy nie odmawiają pomocy zadnemu.. Kiedy poprosiłam o zgodę na konsultację dwóch psiaków poza schroniskiem od razu się zgodzili... A to napewno nie małe koszty będą...
Naprawde każdemu miastu życzę takiego TOZ-u jak nasz... :oops: i nie jest to z mojej strony zadne słodzenie....




:cool3::cool3:Zgadzam sie z Toba tez duzo dobrego slyszalam o [B][COLOR=red]KTOZ[/COLOR][/B] , chyle czola..:loveu::loveu:Juz powinni dostac [B]200zl (KTOZ) za ta posciel.[/B]

[B]Jezeli :loveu::loveu:Moon :loveu::loveu:teraz nie potrzebuje kasy (w schronisku) to prosze dysponowac kwota zeby jakas dziure zalatac:lol::lol:. Dosle pozniej na Moona jak sie wyrobie z innymi zobowiazaniami...przekaz to KTOS:multi::multi::multi:[/B]

[B]:loveu:Moona zdjecia cudowne juz widac roznice..:lol::lol:Moonek dojdzie do :multi::multi::multi:zdrowia jestem tego pewna...potrzeba tylko czasu.:roll::roll:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia2222']Bjuta ten numer konta KTOZ, który podałaś jest nieprawidłowy. Na końcu powinny być chyba cztery zera.[/QUOTE]
Mam nadzieje, ze moje pieniazki dotra, przelew zrobiony wczoraj.Bank nie pokazal, ze nieprawidlowy numer konta???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia2222']Bjuta ten numer konta KTOZ, który podałaś jest nieprawidłowy. Na końcu powinny być chyba cztery zera.[/quote]
O Matko!!! :oops:
Dziękuję za czujność - na szczęście jedno zero "zżarło mi się" tylko w tym jednym poście i jednym mailu - w poście poprawiłam, do Pana napisałam z przeprosinami i dobrym nr. konta.
Dzięki raz jeszcze!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexandra29']Dziewczyny czy jest jakis numer konta zagranicznego. Chodzi o to ze ja mieszkam w niemczech, nie mam sama za wiele kasy, ten kryzys nas wykancza:-(ale chetnie zawsze wplacilabym pare groszy na psiaki. Chodzi mi o to ze wplacajac kase, zaplace wiecej za przelew niz za wplate na pieska. Wiem ze jak sie poda dokladne numery banku to przelewy kosztuja grosze. Prosze podowiadujcie sie dla mnie, ja nie mam jak. Bede wdzieczna no i zawsze bede mogla pare groszy przelac.
Pozdrawiam..
Ps ciesze sie ze Moonek ma sie juz lepiej. Widac duza poprawe:p[/quote]

Przed numerem konta dodaj PL. to juz jest kod IBAN

potrzebujesz jeszcze SWIFT. znajdziesz na stronie po nazwie banku

dziewczyny dodajcie te dane do pierwszego posta, IBAN i SWIFT

Link to comment
Share on other sites

Ciesze się , ze moja paczuszka dotarła.
Wkleiłam numer konta do wpłat dla moonka na stronkę z jego historią na forum muratora - zwiekszy to szanse na pomoc..... mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe .
link do jego wątku na forum muratora:

[url=http://forum.muratordom.pl/byl-kiedys-owczarkiem-nowe-zdjecia,t163984.htm]Był kiedyś owczarkiem!!!...nowe zdjęcia - Zobacz temat :: Murator[/url]

pozdrawiam serdecznie, daggulka ;)

Link to comment
Share on other sites

=coronaaj;Mam nadzieje, ze moje pieniazki dotra, przelew zrobiony wczoraj.Bank nie pokazal, ze nieprawidlowy numer konta???


Numer rachunku [B]80 1500 1487 1214 8000 9036 0000[/B]Nazwa Banku [B]KREDYT BANK S.A. KBSA II O. w Krakowie [/B]Odbiorca [B]KTOZ[/B]
[B]Florianska 53[/B]
[B]Krakow 31-0019[/B]Numer rachunku [B]80 1500 1487 1214 8000 9036 0000[/B]Nazwa Banku [B]KREDYT BANK S.A. KBSA II O. w Krakowie [/B]Odbiorca [B]KTOZ[/B]
[B]Florianska 53[/B]
[B]Krakow 31-0019[/B]


:crazyeye::crazyeye:Dobre chyba konto???:crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

cegiełki dla Moona:

[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=695784551]PIES ŻYJĄCY SZKIELET! POMÓŻ MU ŻYĆ! (695784551) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Jestem bez kasy, bo wszystko idzie na chorego Dżekusia, ale za aukcję zapłacę dopiero w sierpniu, więć mogę sobie pozwolić...

Wstawiłam też film "w nadziei" bo wiem, że to bardzo wzrusza ludzi. jak możecie wstwić link do aukcji na "naszą klasę" (mnie tam nie ma) itd... to by było chyba pomocne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']cegiełki dla Moona:

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=695784551"]PIES ŻYJĄCY SZKIELET! POMÓŻ MU ŻYĆ! (695784551) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Jestem bez kasy, bo wszystko idzie na chorego Dżekusia, ale za aukcję zapłacę dopiero w sierpniu, więć mogę sobie pozwolić...

Wstawiłam też film "w nadziei" bo wiem, że to bardzo wzrusza ludzi. jak możecie wstwić link do aukcji na "naszą klasę" (mnie tam nie ma) itd... to by było chyba pomocne...[/quote]

kasa po to jest zbierana na Moona zeby m. in. oplacic PR, jak to allegro, które napedza dalsze wplaty. nie widze powodu, dla ktorego mialabys pokrywac koszty prowizji. w stosunku do wplat, kwota prowizji jest niewielka, wiec na pewno KTOZ nie odmowi pokrycia kosztów, tylko Ty musisz napisac do nich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='admirabilis6']kasa po to jest zbierana na Moona zeby m. in. oplacic PR, jak to allegro, które napedza dalsze wplaty. nie widze powodu, dla ktorego mialabys pokrywac koszty prowizji. w stosunku do wplat, kwota prowizji jest niewielka, wiec na pewno KTOZ nie odmowi pokrycia kosztów, tylko Ty musisz napisac do nich.[/quote]

Dokładnie tak od kwoty zebranej odejmuje się poniesione koszty i wychodzi zysk.

Poza tym kasa to jedno, a ile osób go zobaczy przy okazji.....bezcenna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']Dokładnie tak od kwoty zebranej odejmuje się poniesione koszty i wychodzi zysk.

Poza tym kasa to jedno, a ile osób go zobaczy przy okazji.....bezcenna sprawa.[/QUOTE]
Jezeli KTOZ jest OPP to nie zaplaca prowizji (ktos o tym juz pisal na watku).
jak nie jest i i tak zysk, dolozylabym tych cegielek bo 100 to malo!!!

Link to comment
Share on other sites

Sarro.dierro, uważam, że allegro trzeba szybko zawiesić (znaczy zlikwidować, póki ktoś nie kupił cegiełek) - może wznawiajcie je na przemian co dwa tygodnie...
To nawet nie chodzi o to, że allegro może wam obu zawisić konta, ale taka podwójna auckcja jest mniej niewiarygodnia...
Swoją drogą to allegro Sarry jest b. ładne, a moje i IWOP jest niemal identyczne. Ale póki na Sarze nikt nie kliknął cegiełki, to można je zlikwidować.
Może niech się jeszcze szybko wypowiedzą osoby, które mają z allegro do czyniania często. Ja ostatnio uważam (miałam już problemy, w trochę innej sytuacji - przy ogłoszeniu o zaginięciu psa).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']A może panikuję... Kurczę, nie wiem. Wypowiedzcie się, proszę![/quote]
Nie panikujesz.. mogą byc problemy. Tym bardziej, po tych akcjach z podszywaniem się pod wolontariuszy :shake: i najlepiej więcej cegiełek wystawiać..:oops: przynajmniej 100 - 200..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SARA.dierra'][CENTER][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=695998005"][SIZE=6][COLOR=red][B]POMÓŻ MU POZNAĆ SMAK MIŁOŚCI (695998005) - Aukcje internetowe Allegro[/B][/COLOR][/SIZE][/URL][/CENTER][/QUOTE]
To zawiescie ta z 50 cegielkami i to natychmiast jaj Soema pisze..Jakim cudem cioteczki sie nie zgadaly ale teraz nie pira na lamenty tylko ta zawieszac...ASAP

Link to comment
Share on other sites

eh - niezgadanie - ? - bo ja weszłam , zobaczyłam i impulsem tak jakoś, a tylko 50 cegiełek ? - bo nigdy tego nie robiłam i nie wiem jakby to było z prowizją , nie chciałam ściągać od nikogo prowizji tylko sama - eh , człowiek całe zycie sie uczy , a ja tu tak niedawno i tak bez namysłu impulsami sie kieruję :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='REJA']Miło oglądać zdjęcia Moona wracającego do zdrowia.
Czy podkładki będą jeszcze potrzebne? Jeśli tak to piszcie ,bo na razie trzymam je w domu.[/QUOTE]
Zdjecia Moona, te ostatnie rewelacyjne, dziura sie zagoila (szybko). Te "oczy nie potrafia klamac"...widac, ze powoli dochodzi do zdrowia....ten pies potrafi walczyc.
Dla mnie szalona roznica w wygladzie...mowie Wam on bedzie zyc..zwyciezy...juz zaczelam beczec...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Soema teraz juz zmienić nie mogę... Skończą sie te to zrobię anstępne... Nie wstawiłam więcej bo prowizja jest dośc wysoka...a ja mam dwa cięzko chore psy...:oops:[/quote]
Kochana, ale przeważnie pieniądze za prowizję opłaca się z pieniędzy z cegiełek :) cieszę się, że się ruszyło z cegiełkami.
Tylko trzeba rozliczeń na wątku pilnować.. żeby ktoś życzliwy nie poskarżył do moda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Kochana, ale przeważnie pieniądze za prowizję opłaca się z pieniędzy z cegiełek :) cieszę się, że się ruszyło z cegiełkami.
Tylko trzeba rozliczeń na wątku pilnować.. żeby ktoś życzliwy nie poskarżył do moda :)[/QUOTE]
Z rzeczy chyba nie musimy sie rozliczac...no troche wplynelo na Fundacje...

Soema ma racje....trzeba pilnnowac..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...