Jump to content
Dogomania

Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU


funia

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zdjęcia jakieś takie zamglone ,nie wiem dlaczego :oops:Chciałam szybko bo juz go psy obszczekiwały i on sie bał ,chciał wracać do budy .Miał pętlę na szyi ,gdyby nie ta to nawet zdjęć by nie było .
Pracownik mówi o nim ''ten stary '' moim zdaniem tak nie jest ....

Link to comment
Share on other sites

Spróbuje ten tekst do allegro .Ale tak sobie myślę ,ze w razie co jakby ktoś z allegro sie odezwał to jak go dać prosto ze schronu .Takiego jeszcze nie zresocjalizowanego .
-------------------------------------------------------------------------------------------
Atos tak ma na imie pies ,który ma miejsce w moim sercu od długiego czasu .
Byłam kiedyś wolontariuszką w zamojskim schronisku ,niestety zostałam z tego miejsca wyrzucona tak jak wyrzuca się psy z samochodów .Po prostu ot tak ,bo są niewygodne i nie potrzebne .Atos to duży kilkuletni pies w typie podhalana ,zobaczyłam go przypadkiem bo nie do wszystkich psów wchodziłam .Całe życie tego psa to mała schroniskowa buda ,Atos nie wychodzi z niej nigdy jest jego całym światem .Ma dwie pozycje ,leży i głowa wisi mu poza buda i druga siedzącą ,gdy zdjęty jest dach .
Przeraza mnie stan w jakim się znajduje ,gdyż nie potrzeba mu niczego słońca ,deszczu dotyku i widoku człowieka czy nawet po prostu wyjścia na betonowy wybieg gdzie inne psy sobie chodzą .
Atos zrezygnował z tego ,myslę ze poddał się całkowicie moze kiedyś kochał bardzo mocno i ktoś go oddał ...........nie wiem tego i nigdy sie nie dowiem .
Ale kiedyś poprosiłam pracownika aby zamknął inne psy i zostawił mnie z nim sam na sam ,miałam stracha nie powiem ale to co pokazał mi ten pies kilkanaście minut póżniej rozwaliło mnie na łopatki .

Psina bardzo się bała i dopiero po kilku dobrych minutach wyszła do mnie i zaczeła się przytulać ,głaskaniom i przytulaniom nie było końca .Dawał nawet obydwie łapy .Pomyślałam ,piesku jesteś cudowny juz teraz regularnie będe z toba pracowąć ,ale nietety tydzień póżniej zabroniono mi przychodzić na wolontariat .
Tak więc Atos otworzył się i znów załamał i do tej pory leży w tej swojej budzie schroniskowej z której wychodzi tylko za potrzebą /
Proszę pomózmy nu uwierzyć w człowieka :placz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Jak wstawić baner?:cool3:[/B] Już komuś to na jednym z wątków podrzuciłam i pomogło:lol:
Ja to robię tak: znajduję podlinkowany baner u kogoś, już wstawiony w sygnaturze, najeżdżam na niego i klikam-sprawdzam czy działa i czy wątek się otwiera. Jeśli jest ok, najeżdżam na ten właśnie baner myszką i lewym przyciskiem zaznaczam go, tak zwyczajnie, jak tekst w Wordzie, wtedy gdy zostanie zaznaczony, podświetla się na niebiesko. Potem na tym podświetlonym już banerze klikam prawym przyciskiem myszy opcję "Kopiuj"(sama komenda "Kopiuj", a nie np. "Kopiuj obrazek"). Następnie w panelu użytkownika wchodzę w Szybkie Menu, otwieram opcję "Edytuj sygnaturę" i w białe pole, takie jak do napisania posta, wjeżdżam myszą, prawy przycisk i komenda "Wklej". Powinien tam się pojawić banerek i u góry, w podglądzie sygnatury, także.
Pod oknem z banerem jest do kliknięcia komenda "Wgraj", a potem "Zapisz sygnaturę". I powinien się wtedy baner u Ciebie w podpisie pojawić;-)

Gdy kopiujesz od kogoś baner, zaznaczając go tak, jak tekst w Wordzie, może się zdarzyć, że oprócz jednego banera, który chciałaś skopiować, "uparcie" kopiuje się razem z nim baner wklejony obok niego, lub nawet dwa lub trzy banery po sąsiedzku. Wtedy nic się nie przejmuj, tylko skopiuj obydwa lub więcej i wklej je do sygnatury, tak jak to wyżej opisałam. Potem w sygnaturze, najedź na baner, którego nie chcesz mieć w podpisie, kliknij prawym przyciskiem myszy i zaznacz "Usuń". Zostanie tylko baner, który był Ci potrzebny. Pamiętaj o zapisaniu go.
To chyba wszystko, życzę powodzenia;)


o Atosa - biedaczek z niego na prawdę:-(
Mogę zasponsorować mu allegro wyróżnione, tylko ciotka zuzlikowa musiała by je mu zrobić i wystawić - jak zwykle ją wkręcam:evil_lol: Pozostaje jeszcze "tylko" kwestia, czy te fotki, które tu są, do allegro się nadadzą, by allegro było widoczne i skuteczne:roll:
[B]Zuzliku, co o tym myślisz?...
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico'][B]Jak wstawić baner?:cool3:[/B] Już komuś to na jednym z wątków podrzuciłam i pomogło:lol:
Ja to robię tak: znajduję podlinkowany baner u kogoś, już wstawiony w sygnaturze, najeżdżam na niego i klikam-sprawdzam czy działa i czy wątek się otwiera. Jeśli jest ok, najeżdżam na ten właśnie baner myszką i lewym przyciskiem zaznaczam go, tak zwyczajnie, jak tekst w Wordzie, wtedy gdy zostanie zaznaczony, podświetla się na niebiesko. Potem na tym podświetlonym już banerze klikam prawym przyciskiem myszy opcję "Kopiuj"(sama komenda "Kopiuj", a nie np. "Kopiuj obrazek"). Następnie w panelu użytkownika wchodzę w Szybkie Menu, otwieram opcję "Edytuj sygnaturę" i w białe pole, takie jak do napisania posta, wjeżdżam myszą, prawy przycisk i komenda "Wklej". Powinien tam się pojawić banerek i u góry, w podglądzie sygnatury, także.
Pod oknem z banerem jest do kliknięcia komenda "Wgraj", a potem "Zapisz sygnaturę". I powinien się wtedy baner u Ciebie w podpisie pojawić;-)

Gdy kopiujesz od kogoś baner, zaznaczając go tak, jak tekst w Wordzie, może się zdarzyć, że oprócz jednego banera, który chciałaś skopiować, "uparcie" kopiuje się razem z nim baner wklejony obok niego, lub nawet dwa lub trzy banery po sąsiedzku. Wtedy nic się nie przejmuj, tylko skopiuj obydwa lub więcej i wklej je do sygnatury, tak jak to wyżej opisałam. Potem w sygnaturze, najedź na baner, którego nie chcesz mieć w podpisie, kliknij prawym przyciskiem myszy i zaznacz "Usuń". Zostanie tylko baner, który był Ci potrzebny. Pamiętaj o zapisaniu go.
To chyba wszystko, życzę powodzenia;)


o Atosa - biedaczek z niego na prawdę:-(
Mogę zasponsorować mu allegro wyróżnione, tylko ciotka zuzlikowa musiała by je mu zrobić i wystawić - jak zwykle ją wkręcam:evil_lol: Pozostaje jeszcze "tylko" kwestia, czy te fotki, które tu są, do allegro się nadadzą, by allegro było widoczne i skuteczne:roll:
[B]Zuzliku, co o tym myślisz?...
[/B][/quote]

Allegro,jak najbardziej,ale chyba troszeczkę później.[B]Teraz trzeba chłopaka zabrać,szybko sprawdzić na ile socjalizacja ruszy do przodu [/B]i...robić akcję z ogłaszaniem.Teraz za mało wiemy o chłopaku. Wszystko może pójść bardzo szybko, na co wskazują doswiadczenia funi,ale...może być różnie.
Zabierzmy chłopaka ze schronu,dajmy mu uwierzyć w nowe życie...a on może bardzo pozytywnie zareagować.
No,że już nie wspomnę o tym,że to dość spory psiak z traumą...ogłaszanie go teraz trochę ryzykowne-bo co możemy napisać,ze trzeba zabrać go ze schronu bo się boi,bo jest biedny,wycofany? Ludzie poczytają i ...przejdą do następnego ogłoszenia.
Nie,zdecydowanie trzeba Atosa zabrać i pozwolić pokazać jaki jest.Ukazać całe piękno zachowania,wyglądu,charakteru.

A fotki będzie można dodać...niejako jako dodatkowe,ale będzie trzeba zrobić takie,które pokażą go wyraźniej.
No,allegro będzie wypasione skoro bico mnie znowu wkręca:cool3:.
...ale poczekajmy z tym jeszcze moment.[B]Teraz wyciągajmy chłopaka.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Allegro,jak najbardziej,ale chyba troszeczkę później.[B]Teraz trzeba chłopaka zabrać,szybko sprawdzić na ile socjalizacja ruszy do przodu [/B]i...robić akcję z ogłaszaniem.Teraz za mało wiemy o chłopaku. Wszystko może pójść bardzo szybko, na co wskazują doswiadczenia funi,ale...może być różnie.
Zabierzmy chłopaka ze schronu,dajmy mu uwierzyć w nowe życie...a on może bardzo pozytywnie zareagować.
No,że już nie wspomnę o tym,że to dość spory psiak z traumą...ogłaszanie go teraz trochę ryzykowne-bo co możemy napisać,ze trzeba zabrać go ze schronu bo się boi,bo jest biedny,wycofany? Ludzie poczytają i ...przejdą do następnego ogłoszenia.
Nie,zdecydowanie trzeba Atosa zabrać i pozwolić pokazać jaki jest.Ukazać całe piękno zachowania,wyglądu,charakteru.

A fotki będzie można dodać...niejako jako dodatkowe,ale będzie trzeba zrobić takie,które pokażą go wyraźniej.
No,allegro będzie wypasione skoro bico mnie znowu wkręca:cool3:.
...ale poczekajmy z tym jeszcze moment.[B]Teraz wyciągajmy chłopaka.[/B][/quote]

Racja! Najpierw trzeba Atosa lepiej poznać, by potem z domkiem dobrze trafić. Trzeba też chłopaka zsocjalizować troszkę:cool3:
Więc poczekajmy z tym allegro, ja stawiam, wkręcona zuzlikowa je zrobi i potem szukamy mu domku.

Czy po zebraniu kasy, Atos ma w jakimś hotelu lub DT, miejsce na już, czy musi czekać w kolejce? Gdzie on ma jechać?

Link to comment
Share on other sites

Bazylkowe 10zł przeznaczam na Atosa!


Zebrałam dotychczasowe deklaracje z całego wątku...warto je mieć w pierwszym poście...łatwiej tak rozeznać potrzeby.:lol:

Deklaracje stałe...co miesięczne:
_funia...10zł
_Leyla...50zł
_zuzlikowa...10zł
---------------------
razem...70zł



Deklaracje jednorazowe:
_Pani Sisi.......-?

Atos dziękuje.:loveu:

(Pani Sisi...nie byłam pewna,czy jednorazowo,czy co miesiąc,wpisuję więc na razie do jednorazowych:lol:)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img42.imageshack.us/my.php?image=dsc01300640x480.jpg"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4750/dsc01300640x480.jpg[/IMG][/URL]
[B]Atosik prosi o szansę na lepsze życie:-( innym się udało, może i do niego los się uśmiechnie...Tylko my możemy mu pomóc i już nikt więcej..[/B]:shake:

Link to comment
Share on other sites

Haaaaloooo!! jak nasz Atosik się miewa? Taka piękna pogoda a psiunio smutny w budzie siedzi i marzy...:shake: Pewnie nie raz mu sie śniło ,że biegał ze swoim Panem po łące...i trzebabyło się obudzić...:-( Tak mi go żal.. w kupie nasza siła ciotki!! Chodźcie do Atosika:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...