Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='funia']no to pieknie .....:shake:[/QUOTE]

Upppps.......
Ladymonia0610 ten bazarek to od stycznia! Mam nadzieją że wszystko wyjaśnisz.

Biedna Ksenia :placz::placz::placz: co jeszcze złego ją spotka?
Jedyna pociech to to że trafiła do Funi bo funia robi wszystko aby psince naprawdę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Na dzien 1 czerwca dług Kseni u mnie wyniesie ponad 1200 zł !!!!
Pytam czy coś dzieje się w tej kwestii ?


Ps .Ksenia przytyła tak fajnie ,ze aż inaczej kobita wygląda .Lubie psy z grubymi tyłkami ( sama mam taki ):shake: Nie wiem co jest bo je takie same ilości jak wcześniej a była sucha ,,jak pies,,

Co drugi dzien dostaje też spore gryzaki z zoologika do gryzienia przeważnie nóżki swińskie .Jest bardzo zadowolona .
Niestety posłanko ze słomy ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Na dzien 1 czerwca dług Kseni u mnie wyniesie ponad 1200 zł !!!!
Pytam czy coś dzieje się w tej kwestii ?


Ps .Ksenia przytyła tak fajnie ,ze aż inaczej kobita wygląda .Lubie psy z grubymi tyłkami ( sama mam taki ):shake: Nie wiem co jest bo je takie same ilości jak wcześniej a była sucha ,,jak pies,,

Co drugi dzien dostaje też spore gryzaki z zoologika do gryzienia przeważnie nóżki swińskie .Jest bardzo zadowolona .
Niestety posłanko ze słomy ......[/QUOTE]


Powiem tak możesz oczywiście mi nie wierzyć ale to wszystko jest do sprawdzenia.
Zrobiliśmy aukcje allegro cegiełkową dla Kseni już podaję link :
Proszę
[url]http://allegro.pl/blagamy-o-pomoc-dla-kseni-charytatywna-i2324574339.html#tabsAnchor[/url]

Uzbierało się 215zł. Allegro przelewa kasę w ratach. Więc całości jeszcze nie ma . Oczywiście pani Marysia może to potwierdzić. Myśle , że kilka dni i wpłynie całość.
Jutro jest zakończenie mojego bazarku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226994-Bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Mega-zad%C5%82u%C5%BConej-Kseni-Do-24-05-2012r-godz-00-00[/url]
142zł.

Rozliczam również mój bazarek o którym napisała Lilo. Tam będzie ponad 100zł.
Marinka również zrobiła bazarek i czekamy jak wszyscy wpłaca.

Bardzo Cię przepraszam za cała sytuacje . Co ja mogę powiedziec. To wszystko już mnie przerosło. Ale jakoś muszę dać radę.
Zrobie znowu szum na face .
Kto pomoże robić jakieś bazarki?

Wiem i Pamiętam że Ksenia do 30czerwca musi opuścić Twój hotel.Niestety ale na Jamora nie mamy co zbytnio liczyć. Więc szukam tłumacza zeby porozmawiał z Czechami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']A dlaczego nie mamy co liczyć na Jamora ?[/QUOTE]


Ogólnie jest "kolejka" wiesz mówił ze w maju Ksenia będzie mogła przyjechać. Niestety jest koniec maja ani słychu ani widu...
Po niedzieli napiszę do niego e-maila ...Coś mi się wydaje , że on chyba Kseni nie chce.

Link to comment
Share on other sites

Ladymonia, moim zdaniem ten wątek powinien przjąć ktoś kto sie ostro weźmie za pilotowanie Kseni, rozsyłanie info i zdobywanie kasy (żeby nie było, jak się nie podejmuję ;) ).

W tej chwili Ksenia ma tak marne deklaracje, że nie wiem, jak ją chcesz dac do hoteliku- zobacz ile jest długu u Funi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Ladymonia, moim zdaniem ten wątek powinien przjąć ktoś kto sie ostro weźmie za pilotowanie Kseni, rozsyłanie info i zdobywanie kasy (żeby nie było, jak się nie podejmuję ;) ).

W tej chwili Ksenia ma tak marne deklaracje, że nie wiem, jak ją chcesz dac do hoteliku- zobacz ile jest długu u Funi.[/QUOTE]


Skąd wiesz że nie wysyłałam pw do ludzi z prośbą o pomoc.
Ja dałam deklarację dla Kseni.
Może dasz 5zł?
Może inne osoby również zadeklarują jakąś złotówkę
Widzisz piszesz "Moim zdaniem ten wątek powinien przejąc ktoś inny " a ty odrazu ja się nie podejmuje.

Mam prośbę do Wszystkich Pomóżmy Wszyscy Kseni. Proszę Was.
Też wyślij kilka pw do innych osób..A może bazarki?

Link to comment
Share on other sites

Podjąć się pilotażu nie podejmę, bo sie do tego nie nadaję, ja mam kłopot z rozliczaniem swoich ;) to co napisałam nie było złośliwe, ale tu potrzeba bardzo obrotnego "menedżera".

A to, że nie piszę na wątku, to nie znaczy, że nie działam......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Podjąć się pilotażu nie podejmę, bo sie do tego nie nadaję, ja mam kłopot z rozliczaniem swoich ;) to co napisałam nie było złośliwe, ale tu potrzeba bardzo obrotnego "menedżera".

A to, że nie piszę na wątku, to nie znaczy, że nie działam......[/QUOTE]


Wiesz ja nie mam teraz czasu mam obrone i sama rozumiesz dużo nauki:(. Pisałam pw do ludzi z prośba o pomoc. Niestety odpisali , że mają deklaracje eh:(. Dalej trzeba szukać.
Kto może przejąć wątek Kseni?

Link to comment
Share on other sites

Problem w tym, że na Ksenię potrzeba więcej pieniędzy niż np. na psiaka, którego zamknie się w boksie, kilka razy pójdzie się z nim na spacer i piesek zadowolony. Ksenia potrzebuje miejsca w hotelu i codziennego szkolenia pod okiem behawiorysty/szkoleniowca, a to automatycznie zwiększa kwotę, która jest jej potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']Problem w tym, że na Ksenię potrzeba więcej pieniędzy niż np. na psiaka, którego zamknie się w boksie, kilka razy pójdzie się z nim na spacer i piesek zadowolony. Ksenia potrzebuje miejsca w hotelu i codziennego szkolenia pod okiem behawiorysty/szkoleniowca, a to automatycznie zwiększa kwotę, która jest jej potrzebna.[/QUOTE]

W tej chwili Kseni potrzeba 450 zł/msc, tyle kosztuje hotelik, który ma doświadczenie i zgodził sie przyjąć "potwora".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Jamor powiedział 450zł w tym szkolenie amciu i hotel. Kto pomoże mi pozbierać deklaracje?Proszę o pomoc.[/QUOTE]

Zaproś tu Jamora może sam to napisze bo Ty chyba już nie tylko dla mnie przestałaś być wiarygodna.
[QUOTE]Wiesz ja nie mam teraz czasu mam obrone i sama rozumiesz dużo nauki:-([/QUOTE]
Zajmij się nauką, obroń się a Kseni daj szansę na normalne życie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Zaproś tu Jamora może sam to napisze bo Ty chyba już nie tylko dla mnie przestałaś być wiarygodna.

Zajmij się nauką, obroń się a Kseni daj szansę na normalne życie.[/QUOTE]

Ten kto nic nie robi zawsze ma dużo do powiedzenia. Nie mam zamiaru juz odpowiadać na twoje posty bo mi się nie chce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Ten kto nic nie robi zawsze ma dużo do powiedzenia. Nie mam zamiaru juz odpowiadać na twoje posty bo mi się nie chce.[/QUOTE]Nie odpowiadaj:lol: tylko daj ludziom pomóc Kseni proszę:modla:
a co do nic "nie zrobił" to znasz zasadę "po pierwsze nie szkodzić"?
To nie ja wpadłem na pomysł wywożenia psa do Funi. A tak przy okazji oddałaś może za ten transport osobie która psa przewoziła? To nie ja nakłamałem że pies jest pod opieką stowarzyszenia. To nie ja nie uprzedziłem funi o tym że Ksenia jest psem z problemem itd. itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Ja mam nadzieje, ze Ksenia wyjdzie z imapsu..........[/QUOTE]



I ja mam taką nadzieję:lol:
Tylko myślę że dopiero wtedy jak Ladymonia 0610 przestanie psa "uszczęśliwiać na siłę" bo jedynym rozwiązaniem jaki ma jest "wieczne przetrzymywanie psa w hotelu" i zbieranie na niego kasy.Ksenia jest zbyt młodym psem aby nie próbować jej pomóc. Niestety jak tylko się pojawi sensowne rozwiązanie to zaraz e.... przecież znasz wątek.

Link to comment
Share on other sites

Podczytuję wątek Kseni cały czas. Problem chyba przerósł Ladymonia0610 i dziewczyna nie daje sobie rady. Chwyta się wszystkiego jak tonący brzytwy. Nie bronię jej , staram się spojrzeć na sytuację obiektywnie.
PAczek, być może masz rację w tym co piszesz, ale oprócz tego ,ze cały czas ja krytykujesz jakoś nie zauważyłam jakiejś konkretnej propozycji z Twojej strony. Jak masz coś sensownego na uwadze, to podziel się tu z nami odkrywczą propozycją.
Psina jest biedna jak teraz i funia ,a poprzednio agnieszkal2.

Link to comment
Share on other sites

Poker, sprawa z [COLOR=#000000]Ladymonia0610 jest problematyczna z powodu finansów, jak widzisz co chwilę są zarzuty związane z pieniążkami - tu nie chodzi tylko o pieska, ale o to aby ktoś inny poprowadził fundusze Kseni bo [/COLOR][COLOR=#000000]Ladymonia0610 ich "nieogarnia" delikatnie pisząc.
Jest już zadłużenie u Funi i rośnie i jestem ciekawa jak zostanie zwrócone. Mam nadzieję, że Funia ma podpisaną jakąś umowę z [/COLOR][COLOR=#000000]Ladymonia0610 bo czarno to widzę.
[/COLOR][COLOR=#000000]Swoją drogą [/COLOR][COLOR=#000000]Ladymonia0610 obrona pracy nie jest dla mnie żadnym wytłumaczeniem w zaniedbaniach. Jeśli jeden pies wirtualnie i obrona pracy stanowią tak ogromny problem dla Ciebie to ja nie powinnam w ogóle funkcjonować już z moimi obowiązkami i wieloma wątkami + realne psy.
[/COLOR][COLOR=#000000]Czy jest tu ktoś kto może sensownie, rzetelnie poprowadzić wątek psa aby szybko trafił na szkolenie+hotel????

Sorry, ale tłumaczenia [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Ladymonia0610 są dla mnie nie do przyjęcia w tym konkretnym przypadku.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...