Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='Szarotka']A czemu nie spytacie Jamora czy sobie poradzi. Jest szkoleniowcem. Czeski nie jest taki trudny, no, ale osrodek jest poza Polska.[/QUOTE]

myslę, że Monika, która ma kontakt z Jamorem i jest jednocześnie odpowiedzialna za Ksenię musi z nim powaznie porozmawiać i poprosić o opinię taką, jak to zrobiła AngelsDream, z którą w pełni się zgadzam

są osoby przeciwne czeskiemu ośrodkowi - i ja boję się bariery językowej, bo odległość to nie największy problem.... podróż z Wrocławia do Zamościa to ponad 600 km było....

"tykająca bomba zegarowa" po zjedzeniu dwóch bud zabrała się za ogrodzenie....
a jeśli uda jej się pokonać tę przeszkodę - co wtedy?
skąd wiemy, co zrobi mając w zasięgu zębów inne zwierzęta albo i dziecko?
to nie jest "zwykły pies", a pies wymagający naprawdę umiejętnego traktowania - już raz stało się nieszczęście - nie pozwólmy, by stała się jeszcze większa większa tragedia

ja opinię AngelsDream potraktowałam bardzo poważnie i choć nie jestem za Ksenię bezpośrednio odpowiedzialna - to zarówno los Kseni , jak też bezpieczeństwo funi i jej hoteliku naprawdę spędza mi sen z powiek

jak na razie to oprócz obiecanek, że kiedyś tam będzie miejsce u Jamora nie mamy niczego konkretnego - czy Jamor zna wątek Kseni?

czas biegnie szybko i myślę, że i Ksenia, i my wszyscy nie mamy go zbyt wiele - trzeba podjąć jakieś kroki i decyzje - [U]już teraz

[/U]po rozmowie z władzami stowarzyszenia, które użyczyło konta do zbiórki pieniążków na Ksenię przekazuję:

stowarzyszenie pomoże organizacyjnie i finansowo Kseni ale [U]tylko wtedy, kiedy będzie to dobre dla Kseni [/U]- wegetacja w kolejnych hotelikach, w zamknięciu dla bezpieczeństwa to los więźnia bez żadnych perspektyw.... kto chciałby tak żyć?

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

[B]Właśnie ....Kto chciałby tak zyć .[/B]......Ona tego nie rozumie co prawda, wszystkie jej potrzeby zaspokajam jak moge .Więc ona nie czuje się jak więzień .Z resztą nie wiem czy gdziekolwiek miałaby non stop dostep do takiej przestrzeni jak u mnie .ALe oczywiscie wiem Marysiu co miałas na mysli .Ona siedzi dla samego siedzenia bo ten pies nie miał i nadal nie ma planu ....Planu na zycie a włąściwie na jego uratowanie .

[B]JESTEM ZMUSZONA POWTARZAĆ TO DO SKUTKU ABY NIE UMKNĘŁO BO STRONY WĄTKU LECĄ ......
KSENIA MOZE BYC U MNIE TYLKO DO SOBOTY 30 CZERWCA !![/B]
Nie jest to mój wymysł po prostu sytuacja osobista zmusza mnie do tego oraz wzgląd na moje psy ( i inne zwierzęta ).A myslę ,.ze im szybciej tym lepiej bo moze w końcu Ksenia zacznie jakies życie z palnem od poczatku do DS.( daj boze !)

Edited by funia
Link to comment
Share on other sites

Jamor zna cały wątek Kseni. Jak dzwonie i mówie że chodzi o Ksenie odrazu kojarzy ją ze zjadaczem bud.
Niestety ale Jamor ma kolejki i nie da się jej przeskoczyć.


Powiem tak:
Sytuacja jest naprawde ciężka ale podjełam już chyba dość trafną decyzję dotyczącą losu Kseni.
Zadzwonie do zaklinaczy psów. Pogadam. Może coś podpowiedzą.
Może mają też hotelik dla psiaków-Jeżeli tak wtedy Ksenia pojedzie do nich.
2 wyjście:

Jamor jest naprawdę dobrym szkoleniowcem i uważam , że również da sobie radę z Ksenia.
A co do ośrodka w Czechach. Nie zgadzam się na takie rozwiązanie . Rozmawiałam z Marinką i p. Marysią.
Jest to daleko. A po drugie a jeżeli coś by powiedzmy Kseni się przydarzyło (jakiś wypadek) to kto pojedzie do niej?Znajdzie jakiegoś dobrego weta?Przecież hotel musi zdawać relacje .E-mailowo lub telefonicznie. Trzeba tłumaczyć. Nie znam tego hotelu nie wiem na czym polega ich praca z psami.

Oczywiście bardzo dziękuje za link . Ale niestety nie skorzystamy.
Uważam , że u Nas też są dobrzy szkoleniowcy.

Proszę aby kilka osób wypowiedziało się na temat zaklinaczy psów:
Funia , Marinka , Mari23. Czekam na wasze opinie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Jamor zna cały wątek Kseni. Jak dzwonie i mówie że chodzi o Ksenie odrazu kojarzy ją ze zjadaczem bud.
Niestety ale Jamor ma kolejki i nie da się jej przeskoczyć.


Powiem tak:
Sytuacja jest naprawde ciężka ale podjełam już chyba dość trafną decyzję dotyczącą losu Kseni.
Zadzwonie do zaklinaczy psów. Pogadam. Może coś podpowiedzą.
Może mają też hotelik dla psiaków-Jeżeli tak wtedy Ksenia pojedzie do nich.
2 wyjście:

Jamor jest naprawdę dobrym szkoleniowcem i uważam , że również da sobie radę z Ksenia.
A co do ośrodka w Czechach. Nie zgadzam się na takie rozwiązanie . Rozmawiałam z Marinką i p. Marysią.
Jest to daleko. A po drugie a jeżeli coś by powiedzmy Kseni się przydarzyło (jakiś wypadek) to kto pojedzie do niej?Znajdzie jakiegoś dobrego weta?Przecież hotel musi zdawać relacje .E-mailowo lub telefonicznie. Trzeba tłumaczyć. Nie znam tego hotelu nie wiem na czym polega ich praca z psami.

Oczywiście bardzo dziękuje za link . Ale niestety nie skorzystamy.
Uważam , że u Nas też są dobrzy szkoleniowcy.

Proszę aby kilka osób wypowiedziało się na temat zaklinaczy psów:
Funia , Marinka , Mari23. Czekam na wasze opinie.[/QUOTE]

wywołana "do tablicy" odpowiadam, że wcale nie jestem przeciwna ośrodkowi czeskiemu
( ode mnie to bliżej, niż do funi ;)), oczywiście lepiej byłoby, gdyby znalazło się polskie rozwiązanie - najlepiej dom u miłośnika i znawcy wilczaków, ale jesli nie mamy takiej opcji - trzeba rozważyć czeską, skoro pomogli wilczakowi z Dobrocina, nie można przekreślać takiego rozwiązania, a wręcz przeciwnie - jestem nawet gotowa zacząć uczyć się czeskiego,
ale myślę, że jako młoda i zdolna studentka to Ty, Monisiu mnie w tym wyręczysz :cool3:
napisałaś, że ten ośrodek jest 177 km od Ciebie.... tylko 177.... bo do funi ponad 600....
...trochę żartem, ale nie do końca, bo jeśli u Jamora aż tak długa kolejka, to jakie inne wyjście mamy?

teraz co do zaklinaczy - od dawna wiedzą o Kseni - właśnie ode mnie wiedzą - jakiś czas temu rozmawiałam z nimi kilka razy po pól godziny i więcej, mam maile do nich i od nich....
nie zgodzili się przyjąć Kseni, a nawet do kolejki zapisać....
poza tym - po śmierci ( przez zagryzienie! ) "naszego" wrocławskiego podopiecznego u nich właśnie - jakoś nie odważyłabym się jej tam oddać

jedno jest pewne - do 30 czerwca trzeba zabrać Ksenię - ale dokąd ????:placz:

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałam pani Marysiu o zaklinaczach :( więc odpadają.

Ja naprawdę się boję dać Ksenie do Czech. Mam obawy. Eh..
Piszę do Jamora e-maila. Mam znowu zablokowany tel za rachunki :(
Jak Jamor nie będzie potrafił się określić. To wtedy zastanowimy się wszyscy na forum o szkoleniu w Czechach. Ale naprawde wolałabym aby pojechała do Jamora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Nie wiedziałam pani Marysiu o zaklinaczach :( więc odpadają.

Ja naprawdę się boję dać Ksenie do Czech. Mam obawy. Eh..
Piszę do Jamora e-maila. Mam znowu zablokowany tel za rachunki :(
Jak Jamor nie będzie potrafił się określić. To wtedy zastanowimy się wszyscy na forum o szkoleniu w Czechach. Ale naprawde wolałabym aby pojechała do Jamora.[/QUOTE]


[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204730-Spaniel-Browarek-za-T%C4%99czowym-Mostem-pogryzienie-przez-psa-i-w-konsekwencji-%C5%9Bmierc[/url]

to wątek tego spanielka - Browarka - nie obwiniam ich, stało się, nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć
ale mam wątpliwości, czy to właściwe miejsce dla Kseni...
chyba i "zaklinacze" zdają sobie z tego sprawę, bo nie chcieli wziąć Kseni ( mają zdjęcia, opis i wątek)

bardzo martwię się o Ksenię.... ale o funię też - bardzo serio traktuję opinię AngelsDream

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']nie wiedzac o waszych wpisach zadzwoniłam do zaklinaczy.Dosyć długo rozmawiałysmy ....Pani mówiła ze ktos juz do niej pisał w tej spr .Nie maja kojców .Pracują z psami u klienta ,.[/QUOTE]

o, proszę, nawet Ksenię pamięta ta pani....
dzwoniłam, pisałam - w czasie, kiedy zaczynali i brali psy do siebie, jeszcze zanim wzięli Browarka właśnie i jak do Ciebie Ksenia trafiła "na krótko"...

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

Kto Kseni nie pamięta ;D;D

[url]http://www.psycholog-psu.com/kontakt.html[/url]

Trzeba znaleźć jakiegoś tłumacza , żeby napisał e-maila z wyjaśnieniem całej sprawy.Jaka Kseniula jest ....jak szkola?Jaki koszt ....Jakie psy szkolili....

Napisałam do Jamora-czekam na odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Kto Kseni nie pamięta ;D;D

[URL]http://www.psycholog-psu.com/kontakt.html[/URL]

Trzeba znaleźć jakiegoś tłumacza , żeby napisał e-maila z wyjaśnieniem całej sprawy.Jaka Kseniula jest ....jak szkola?Jaki koszt ....Jakie psy szkolili....

Napisałam do Jamora-czekam na odpowiedz.[/QUOTE]

O tłumacza na czeski może byc trudno - no i koszt. Może po prostu posłużyc sie najbardziej uniwersalnym jezykiem, tj. angielskim.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dałam dzisiaj Kseni .....trzecią budę ....Jest zimno i deszcz zacina do boksu ....JEzu mam nadzieję ,ze jej nie zniszczy bo zrujnowałaby mnie całkowicie .Zaraz jade do miasta zobacze co zastanę po powrocie .....[/QUOTE]

Kur...a jestem zła jak diabli !!!Ksenia rozwaliła wejscie do tej budy którą jej postawiłam ...........
Mam dosć !!Dostała wiązkę słomy i niech na tym leży ale znając ja rozwali to za chwilę w pył:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']PeterBeny kiedyś działał na dogo.Zna perfekt oba języki.Może by w razie czego pomógł.[/QUOTE]
Faktycznie !!!Nawet znam go osobiście .
Kiedyś na psiej imprezie się poznalismy .Kurde ,ale jego nie ma na dogo .....Chyba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Nie ma go ,ale ja mam gg do niego i mogę w razie czego spytać.[/QUOTE]

Kochana zapytaj i podaj mi na pw .POwiedz ,ze z funia( z Zamościa ) pił brudzia 3 lata temu na zjeżdzie EMIR ( juz dawno w nim nie jestem zreszta tak jak i Peter)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Kto Kseni nie pamięta ;D;D

[URL]http://www.psycholog-psu.com/kontakt.html[/URL]

Trzeba znaleźć jakiegoś tłumacza , żeby napisał e-maila z wyjaśnieniem całej sprawy.Jaka Kseniula jest ....jak szkola?Jaki koszt ....Jakie psy szkolili....

Napisałam do Jamora-czekam na odpowiedz.[/QUOTE]

a może pasowałoby rozliczyc bazarek dla Ksenii ??

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221579-Markowe-Ciuchy-Ksi%C4%85%C5%BCki-Bi%C5%BCuteria-Portfel-dla-Kseni-ZAKO%C5%83CZONY!ROZLICZAMY[/url]!

i wysłac nam nasze fanty ?? bo to juz nawet nie jest zaniedbanie , to zwykłe oszustwo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']a może pasowałoby rozliczyc bazarek dla Ksenii ??

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221579-Markowe-Ciuchy-Książki-Biżuteria-Portfel-dla-Kseni-ZAKOŃCZONY!ROZLICZAMY"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221579-Markowe-Ciuchy-Książki-Biżuteria-Portfel-dla-Kseni-ZAKOŃCZONY!ROZLICZAMY[/URL]!

i wysłac nam nasze fanty ?? bo to juz nawet nie jest zaniedbanie , to zwykłe oszustwo[/QUOTE]

no to pieknie .....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...