Jump to content
Dogomania

Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir


Baski_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkRed][COLOR=RoyalBlue]Jeeeej widze, że u Was też obrodziło w srebro !!
GRATULUJĘ !!


Bardzo się cieszę bo wiem ile serca czasu i uczuć w to ładujesz !!! SUPER TEAM !! :multi::loveu::multi:[/COLOR]:loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkRed][COLOR=RoyalBlue]Jeeeej widze, że u Was też obrodziło w srebro !!
GRATULUJĘ !!


Bardzo się cieszę bo wiem ile serca czasu i uczuć w to ładujesz !!! SUPER TEAM !! :multi::loveu::multi:[/COLOR]:loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[/CENTER][/QUOTE]
Bardzo dziękujemy za ciepłe sowa :D Bardzo byłam zadowolona po tych zawodach :D Atmosfera super była :)

[quote name='Niufciak'][url]http://lh6.ggpht.com/_X_ukB89wQtw/TOAgQJAFT0I/AAAAAAAAFIg/u1L_tmRsJ1U/s720/DSC_6991.JPG[/url]
Super zdjęcie:loveu:
Ale extra to wyglada;)[/QUOTE]
Taaaak ekstra wygląda a jeszcze się lepiej człowiek czuje jak jest na tamtym miejscu, serduszko rośnie jak się patrzy na te psi mordki :D :D
[quote name='przeszlus']A możesz mi napisać jeszcze raz bo miałem skrzynkę zapchaną i mi nie doszło.[/QUOTE]
nie może :P :P :P
[quote name='Mada:)']Dzięki Monia. :D
Więc przeszlus, nie mam jeszcze wybranej hodowli, bo border to plan do zrealizowania dopiero za kilka lat. :)[/QUOTE]
No to takie ciche przyzwolenie ale nie szalejcie :D

Link to comment
Share on other sites

Baski niby biedny...ale Kropka jaka szcześliwa, teraz na spacerach ma Paniąna wyłączność i może bez przeszkód ganiać za patykami skakać iii wszystkowić... Baski tylko na si i ku a ona na długie spacerki...no jest w 7 niebie po prostu, nawet sie nauczyła że jak stoje w lekkim rozkroku to skacze na udo wybija się i frunie po patyk ;P ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...