Jump to content
Dogomania

TERRIERY ufocone na wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Fuka

Recommended Posts

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='scottieserwis']Zafarbuj włosy na czaprakowate :D[/quote]
rzecz w tym, że od Poznania cały czas odkladam farbowanie na jutro i jestem kompletnie siwa :roll:
[size=1]A w krótkich włosach miałam wreszcie nie miec problemów z odrostami... :oops: faktycznie nie mam :-? [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scottieserwis']
Fuka to Tobie zrobiłam zdjęcie w Nowej rudzie??? :) (bo ja to się zbytnio nie znam na dogomanii krótko jezdem ;)) chyba jest to w terierach ufoconych :D[/quote]
[img]http://img232.imageshack.us/img232/1206/a3ky8vz.jpg[/img]
przyznaję się bez bicia - faktycznie to jestem ja :lol: i rzeczywiście teraz w terierach ufoconych 8)

Link to comment
Share on other sites

O matko!!!! :shocked!: :scared: :o
Mało mi "glasy" nie pękły :evilbat:
Fuka - dla mnie bomba 8)
Ja też kiedyś takie miałam, a kilka dni po wizycie u Fryzia wylądowałam w szpitalu z zapaleniem wyrostka. Do "przymusowego hotelu na Banacha" zawitała moja przyjaciółka i doznała szoku jak mnie zobaczyła :o . Stwierdziła, że bardzo biednie wyglądam (w sensie że taka ostrzyżona, wychudzona, wymęczona bidula) i na drugi dzień przyniosła mi kupę słodyczy a ja na diecie :evilbat:
A masz daszek z grzywy? Bo mi Fryzio taki zrobił - chciałam go za to zabić.. :2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

A ja sobietak właśnie rozmysłałam w kuchni, robiąc kanapki, w jakiej fryzurze Fuce jest lepiej i już byłam bliska stwierdzenia ze w dłuższych aż nagle poczułam okropny ból w kciuku i stwierdziłam ze zamiast pokroić chleb prawie pokroiłam sobie palca, to musiał być znak. Więc... stwierdzam, że w krótkich lepiej :lol:

No i teraz mam kromki grubości głośnika :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'] :hmmmm: tylko jak ja teraz zmienię fryzurę? :wallbash:[/quote]

Fuka, jest kilka mozliwości 8)

1. Przy trymowaniu Elmo albo Makarona zostaje naturalny włos - możesz dokleić tu i ówdzie, w zależności od psa masz inny "balejaż" :lol: a jakie to ekonomiczne! U Fryzia zostawiłabys kupę kasy a tak "Kropelka" i naturalny włos terriera :evilbat:
2. możesz też wydać ciężko zarobioną tonę pieniędzy u Fryzia - dokleić sobie włosy jak wschodząca bądź zachodząca gwiazda (w zależnosci od upodobań i gustów muzycznych) "szoł biznesu" i polskiej estrady Mandaryna :cunao:
3. możesz poczekać kilka miesięcy (Fuka i cierpliwość??? nieee...... :roll: ) aż odrosną....

Mnie się podoba jak jest :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska'][quote name='pszym'](...)Ja jestem po stronie krótkich(...)[/quote]
A Ty sam masz dłuuuugie i nikit też ma długie :lol:[/quote]


Ale facet z krótkimi wygląda jak każdy facet, dlatego mam długie - a Nikit nie chce obciąć pomimo moich próśb...Kiedyś miała krótkie i moi koledzy mówili do niej Andrzej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Tak ładnie Fuka wygląda w tych krótkich włoskach :D , ja jak widać bardzo zajęta prezentacja psa w ringu :oops:

[URL=http://imageshack.us][img]http://img249.imageshack.us/img249/6897/f1qr.jpg[/img][/URL][/quote]


Popieram , i powiem za Shimi ,że w krótkich włosach Fuce jest dobrze.

Twój typ urody bardzo pasuje do takiej fryzury.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej terierowcy!

Ja tu nowa jestem, co prawda nie z tego topiku, ale ponieważ uwielbiam terierki , to będę do was zaglądać.:lol:
Mam pytanie, czy macie sprawdzonych fryzjerów, czy sami przygotowujecie swoje psy? Pytam, bo wiem ,że nie ma wielu speców od tej grupy właśnie.

Ups , chyba trafiłam do galerii. Proszę w takim razie o przeniesienie do odpowiedniego topiku, albo o odpowiedź w bardziej odpowiednim

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...