Jump to content
Dogomania

KAMYK, pies niebanalny. Od trzech lat w pensjonacie u Sylwiaso - zbieramy na utrzymanie i szukamy domu idealnego... niebanalnego ;-)


Recommended Posts

[quote name='sylwiaso']Albo na tą melodyjkę[URL]http://www.youtube.com/watch?v=gofly4Ee4sI[/URL]!!![/QUOTE]

No, ciotka, bierz pióro do ręki i smaruj Kamysiowy hymn!

[quote name='maarit']Dziękuję za linki. Pora "nadrobić" braki w edukacji:oops:...[/QUOTE]

Każdy ma jakieś braki w edukacji, nie przejmuj się! Ja po prostu lubię śpiewać i sporo piosenek pamiętam (kiedyś wracałam z TŻ z Myślenic do Łodzi i całą drogę mu śpiewałam, coby nie zasnął za kierownicą - żaden "kawałek" się nie powtórzył!). A że znam takie dziwne piosenki? To sprawa wieku - starzy ludzie pamiętają to, co zdarzyło się 50 lat temu, a nie mogą sobie przypomnieć, co wczoraj na obiad jedli. Wszystko przed tobą!

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie!

Dziewczyny drogie - poddaję się. Proszę dowiedzcie się ile mamy długu u pani weterynarz i uzgodnijcie termin do którego możemy go spłacić. Mogę ewentualnie sama zadzwonić tylko nie wiem czy pani doktor będzie chciała rozmawiać z kimś nieznajomym na takie tematy. No i nie znam numeru, ale to pikuś.
Wychodzi mi co najmniej [B]72 z[/B]ł długu (dwa ostatnie szczepienia kosztowały 50 zł i 22 zł). Ostatnio wpłaciłam 40 zł dodatkowo (ale nie swoje tylko Agata wpłaciła więcej na karmę), co miało pokryć część chipowania (pozostało 12 zł na chipowanie, które dołożę od siebie). Ale czy to wszystko nie dam rady teraz ocenić, bo nie mogę spędzać tyle czasu przy komputerze, zeby przekopywać wątek. Dzisiaj siedzę od 8:30 i niestety nic mi się nie zgadza. Jednym zdaniem - suma z przedstawionych rachunków nijak się ma do tego, co wpłacałam, a wpłacałam na prośbę na wątku lub telefoniczną - pamięć jest ulotna i dlatego teraz po prostu nie wszystko mogę ustalić. Przykro mi za ten bałagan, ale postanawiam poprawę już od zaraz !


Po pierwsze - skoro ustaliłyśmy już z Agatą i Sylwią, że to ja będę wpłacać za karmę (nie wiem komu), pensjonat (do Sylwi) i wydatki weterynaryjne (na konto lecznicy), to bardzo proszę po prostu umieszczać na wątku rachunek i dopiero wtedy zrobię wpłatę. Umieszczę też potwierdzenie z banku, żeby nie było niejasności. Jeśli rozliczacie się gotówką, to prosze o informację na qwątku wcześniej, że np. kończy się karma i niedługo trzeba będzie zamówić. Prześlę kasę, dopóki nie bedzie rachunku będe uznawała, że to na poczet pensjonatu. Myślę, że za pensjonat nie będziemy już się bawić z rachunkami, bo kwota jest stała i ustalona na konkretny dzień.

Co do weterynarza, to bardzo proszę konsultować ze mną wcześniej, że jest potrzeba żeby zrobić jakieś badania czy szczepienia. Nie zawsze są na to pieniądze akurat w danej chwili. Proszę nie odbierać tego w kategoriach, ze się rządzę, ale naprawdę jeśli mam brać odpowiedzialność za wydawanie cudzych pieniędzy, to nie mogę sobie pozwolić na niespodzianki. Koniec z telefonami;-) Jeśli coś ma być zapłacone, to ma być na wątku i już, po to żeby można było to potem prześledzić i sprawdzić. Mam nadzieję że nie odbierzecie tego osobiście, proszę o zrozumienie:oops:

Nowy Rok zaczynamy niestety od sięgnięcia do zapasu na czarną godzinę, czyli pieniędzy zebranych na bazarku na ogłoszenia. Wpłaciłam właśnie za pensjonat 350 zł. Z resztą się wstrzymuję, żeby nie robić jeszcze większego bałaganu. Bardzo proszę o ustalenie z panią doktor, ewentualnie uprzedzenie jej, że chcę się tego dowiedzieć ( i zapłacić :D).

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, masz rację - ordnung musst sein! Jutro zadzwonię do Sylwii i w końcu wyprostujemy to całe zamieszanie.

Wczoraj poszedł przelew od Wery z Pabianic - 68zł. A ja w poniedziałek wyślę styczniowe deklaracje - swoją i mamy. Starczy na uzupełnienie "czarnej godziny" i pewnie jeszcze coś zostanie na dobry początek nowego roku.

A propos puli ogłoszeniowej. Uważam, że nie ma sensu wykupywać pakietów, bo tak naprawdę liczą się tylko alegratka, tablica, gumtree i cafeanimal. Tablicę robi selenga (chyba - dawno jej nie było na wątku), czy ktoś może zająć się resztą? Jeśli nie, spróbuję kogoś zwerbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']
A propos puli ogłoszeniowej. Uważam, że nie ma sensu wykupywać pakietów, bo tak naprawdę liczą się tylko alegratka, tablica, gumtree i cafeanimal. [B]Tablicę robi selenga (chyba - dawno jej nie było na wątku)[/B], czy ktoś może zająć się resztą? Jeśli nie, spróbuję kogoś zwerbować.[/QUOTE]
Jestem, jestem, cały czas jestem tylko nie piszę a czytam :)
Tablicę oczywiście obsługuję

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, nie wiedzieć czemu, wcięło mi wszystkie stare wątki. Powoli odzyskuję.

Ostatnio miałam rodzinne urwanie głowy - jakieś urodziny, weekend z wnusią, dzień babci, dziadka. I ten zdudlony śnieg na chodnikach! Nawet na zakupy nie chodziłam - w końcu będę musiała - wyżarliśmy juz wszystkie zapasy! Po drodze poczta - zajrzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Ciociu Agatko przyjedż do nas sanie są jak ruszymy przez lasy i pola to energii nabierzemy jeszcze więcej!!:multi::loveu::multi:[/QUOTE]

Bardzo zachęcająca propozycja, dziękuję za zaproszenie. Obawiam się jednak, że dopóki będę miała Werkę, wszelkie wypady nie wchodzą w grę. Zapasy energii muszę czerpać z innych źródeł.

A Kamykowi podoba się śnieg?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']Ciepłe głaski dla Kamyka :). Dzisiaj w nocy był podobno rekord mrozów w Polsce( -23).Dobrze, że chociaż niektóre zwierzaki nie muszą tego znosić .[/QUOTE]

-23 to chyba tylko w Suwałkach. Nie jest tak źle. Odkąd się przemogłam i zaczęłam nosić czapkę, nie narzekam. Stwierdziłam, że już nie muszę się nikomu podobać; zresztą, nie wiem, czy z uszami w kolorze bordo wyglądałam ładniej. Ale nie ukrywam, że wciąz czekam, aż ktoś wymyśli nakrycie głowy, w którym nie straszyłabym ludzi. Moje psiaki chyba też nie marzną, wręcz przeciwnie - uwielbiają szaleć w tym śniegu.

ivetko, zmieniłabyś wreszcie swój podpis i zrobiła miejsce dla psiaków, które jeszcze mają szansę. Partyzantowi i Światkowi wystarczy miejsce w twoim sercu. W naszych też im go nie zabraknie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...