Jump to content
Dogomania

Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM


szajbus

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Dogo07'][B]Baranek bardzo potrzebuje naszej pomocy.[/B]
[B]Powinien mieć kochający dobry dom, a bez naszej pomocy nie da sobie rady.[/B] Niepewny jest nawet jego los w schronisku.[/quote]

Trzeba mu znaleźc miejsce w hoteliku. Czy u tych weterynarzy ktoś już pytał czy jest miejsce? Ja nie znam tego hoteliku, nie mam namiarów. Pomóżcie :placz:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy BARANEK może się znaleźć pod opieką fundacji czy też trzeba poszukać chętnego, na kogo konto będziemy zbierać pieniążki dla Baranka.

Czyli [COLOR=darkgreen][B]zbieramy pieniążki dla BARANKA, PROSIMY o WSPARCIE:[/B][/COLOR]
[COLOR=black]ja na dobry początek 10zł m-c.[/COLOR]

Kto jeszcze może pomóc ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Nie wiem czy BARANEK może się znaleźć pod opieką fundacji czy też trzeba poszukać chętnego, na kogo konto będziemy zbierać pieniążki dla Baranka.

Czyli [COLOR=darkgreen][B]zbieramy pieniążki dla BARANKA, PROSIMY o WSPARCIE:[/B][/COLOR]
[COLOR=black]ja na dobry początek 10zł m-c.[/COLOR]

Kto jeszcze może pomóc ???[/quote]

I bazarek na już - czy ktoś mógłby zrobić? dam trochę fantów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']Baranek jest wspaniały i bardzo potrzebuje pomocy ale boję się że nie damy rady zebrać na hotelik dla niego[/quote]
Nawet nie chce o tym slyszeć.:mad: Musimy mu pomóc, tak jak Bonusikowi. Prosze podać konto na pierwszej stronie i deklaracje wpłat.
Nie wiem kto zajmował sie tą buchalterią i do kogo apelowac?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Nawet nie chce o tym slyszeć.:mad: Musimy mu pomóc, tak jak Bonusikowi. Prosze podać konto na pierwszej stronie i deklaracje wpłat.
Nie wiem kto zajmował sie tą buchalterią i do kogo apelowac?:roll:[/quote]

Uzbierać to uzbieramy. Jak zaczynaliśmy na Kajtusia zbierać to też nie wyglądało to wesoło, a potem się tyle ludzi zrzuciło.. Bardziej mnie martwi gdzie by go ulokować? Ja mam dopiero 5 miejsce w kolejce u Zuzi :(
Kto załatwiał miejsce u weterynarzy dla Bonusa?

Link to comment
Share on other sites

Też się melduję. Już dawno zaznaczyłam dla Baranka 10 zł. co m-c. Ale kurcze u weterynarzy pomoc fachowa, ale doba tam kosztuje ( z wątku Bonusa ) 20 zł. Choc z drugiej strony on ma takie rany na głowie, że chyba najlepiej, żeby trafił do weterynarzy.

Reasumując - ode mnie 10 zł. co m-c.

Zrobiłam podsumowanie pieniędzy dla Baranka

[B][COLOR="SandyBrown"]Deklaracje miesięczne:[/COLOR][/B]

Dogo07 - 10 zł. / m-c :loveu:
bambino - 10 zł. /m-c ;)
bela51 - 10 zł. /m-c :loveu:

[COLOR="SandyBrown"][B]Wpłaty jednorazowe:[/B][/COLOR]
Ketunia - 100 zł. :loveu:
ecci - 20 zł. :loveu:

Razem na pierwszy miesiąc = 150 zł. [ czyli 7 dób u weterynarzy mamy zapewnione :lol:]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Też się melduję. Już dawno zaznaczyłam dla Baranka 10 zł. co m-c. Ale kurcze u weterynarzy pomoc fachowa, ale doba tam kosztuje ( z wątku Bonusa ) 20 zł. Choc z drugiej strony on ma takie rany na głowie, że chyba najlepiej, żeby trafił do weterynarzy.

Reasumując - ode mnie 10 zł. co m-c.

Zrobiłam podsumowanie pieniędzy dla Baranka

[B][COLOR=SandyBrown]Deklaracje miesięczne:[/COLOR][/B]

Dogo07 - 10 zł. / m-c :loveu:
bambino - 10 zł. /m-c ;)
bela51 - 10 zł. /m-c :loveu:

[COLOR=SandyBrown][B]Wpłaty jednorazowe:[/B][/COLOR]
Ketunia - 100 zł. :loveu:
ecci - 20 zł. :loveu:

Razem na pierwszy miesiąc = 150 zł. [ czyli 7 dób u weterynarzy mamy zapewnione :lol:][/quote]

To jeszcze ja 10 zł/miesiąc i bazarek

Link to comment
Share on other sites

Ach, jak mnie denerwują te posty skaczące :p.

Widzę Bambino, że mnie ubiegłaś, właśnie miałam zrobić takie małe podsumowanie w zastępstwie Cioci Szajbus :lol:, bo troszkę się tutaj na wątku Baranka dzieje i potem trzeba będzie to wszystko ładnie na pierwszej stronie dodać.

Bambino dziękuję :lol:.
Ketunia dziękuje :lol:.
Bela 51 dziękuje :lol:.
Leni 356 dziękuję :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...