Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

[quote name='Anna_33']Agn zawsze prezna i gotowa, wystarczy, ze kot miauknie :-) ( lub ludz).


[SIZE=4][B]Mam juz adres do wysylania karmy. Chetnym wysle smsem lub przez pw.[/B][/SIZE][/QUOTE]

ja poprosze adres

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj napisałam w bezsilności dramatycznego maila do Niemiec. Już się odezwali. Sprawdzają czy mogliny wziąć do Niemiec Siwą na jakiś czas, lub na zawsze, do organizacji zajmującej się właśnie kaukazami. Na razie nie wiem jakie są tam warunki i czy w ogóle o tym chcemy myśleć? Byc może to nie jest złe wyjście, bo i bez powodzi było już Biafrze z kaukazami ciężko...

Czy planujemy zabranie psów do hoteli w innych miejscach w Polsce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']

[B]Karma i pieniadze, to sa palace, glowne potrzeby.[/B][/QUOTE]


Anna,

mam takie sobie pytanie:

pieniążki, które są wpłacane na konto Fundacji, Biafra będzie mogła wydać [B]tylko i wyłącznie [/B]na cele statutowe Fundacji, czyli kojce, karma.

Kojce i tak będą budowane jak wszystko się zakończy czyli za miesiąc, dwa.

Ale jeśli chcemy pomóc [B]samej Biafrze [/B](musi sobie kupić szczoteczkę, "gacie" i cokolwiek innego, nie wspominając o rzeczach dla małej), musi być inne konto. Oprócz problemu fundacyjnego, Biafra [COLOR=DarkRed][B]MA PROBLEM PRYWATNY ŻYCIOWY. [COLOR=Black]
Będzie albo do odbudowy, budowy albo do remontu cały dom, droga dojazdowa itd. Tego z pieniędzy Fundacyjnych nie zrobi.
[/COLOR][/B][/COLOR]
Czy ja dobrze myślę?

[COLOR=DarkRed][B]Musimy pomóc samej BIAFRZE[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']MOim zdaniem myslisz wiecej, niz dobrze. Biafra sama nie powie, ale moze wycisne z niej prywatny numer konta ;-)[/QUOTE]

To jak będziesz z nią rozmawiała, to podpytaj co jej trzeba z rzeczy. Może ludzie mają coś na zbyciu z rzeczy a pieniędzy nie mają, więc można podesłać.

Oczywiście na teraz to i tak nie ma co jej zarzucać pudłami z rzeczami, bo nie ma i tak gdzie tego trzymać. Przecież nie ma domu i nie wie czego potrzebuje, ale jak już się wszystko ustatkuje, niech pomyśli i powie czego będzie potrzebowała potem.

A na teraz pytanie do Biafry: co jest niezbędne ??

I musi odpowiedzieć :)

Link to comment
Share on other sites

jakby ktos kupował karmę i wysyłał czy zamawiał z dostawą tam (nie wiem wogole czy tam działają firmy kurierskie??)
proszę o inf na watku
ja wiem ze potrzeby bedą ogromne ale moze uda się to jakoś uprorządkowac i na tyle logicznie rozdzielić ze nie bedziemy się dublowac a kupimy wszystko co najpotrzebniejsze

(mam juz ades od Anny więc gdyby coś to służe)

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie tak jak pisze 3x, jakos to trzeba sprobowac ogarnac.
O rzeczy od razu pytalam i jest tak, jak mowisz.
Biafra nie ma gdzie tego chwilowo trzymac. Sama z coreczka mieszka chwilowo u kolezanki.
Karmic zwierzaki chodzi na piechote przez podmokla lake i taszczy wtedy karme.
Dom moze sie zawalic, podloga w piwnicy zalana 30 cm, nie ma gdzie.
Ale pozniej na pewno potrzebne bedzie mnostwo rzeczy.

Z tego co mowila wziela w jedna reke siatke z ubrankami dla Malej, w druga Mala i tyle...dopytam wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Przyjaciele z Niemiec już wysyłają karmę! Odpowiedni adres mam od Biafry.[/QUOTE]


dziękujemy sonikowa :)
wiadomo co kupili?

tak myslę nad ta pomocą dla Biafry
pewnie trzeba bedzie poczekać az się sytuacja unormuje i wtedy spróbowac pomóc
fakt opadną emocje
ale myslę ze pomoc i tak przyjdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']dziękujemy sonikowa :)
wiadomo co kupili? [/QUOTE]

Zawsze dostaje kopię zamowienie, wiec pewnie zaraz bede wiedziec. Ale oni juz wysylali raz żarcie dla naszych kaukazów, dobrze znają ich sytuację, Beate sama ma wielkopsy więc wie czego trzeba wiekowym olbrzymom w trudnej chwili :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Zawsze dostaje kopię zamowienie, wiec pewnie zaraz bede wiedziec. Ale oni juz wysylali raz żarcie dla naszych kaukazów, dobrze znają ich sytuację, Beate sama ma wielkopsy więc wie czego trzeba wiekowym olbrzymom w trudnej chwili :-)[/QUOTE]

hihi nie chodziło mi o to zeby ich kontrolowac czy nakazywac co mają kupic
tylko zeby to ogarnac
i jakos usystematyzowac


a w warszawie zaczeło lać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']No coś ty, ja też w wawie i piękne słońce mam :-)

Biafra bedzie potrzebowałą sama pomocy, ale to za chwilę, na razie musi sie sytuacja uspokoic.[/QUOTE]

u mnie luneło
ale chyba zaraz przestanie

ja jeszcze po prosbie związanej z allegro:
[B]proszę nie korzystac z opcji "Płacę z Allegro"
bo wówczas pieniązki trafią do mnie
oczywiście przeleję je na konto Fundacji.
Wiec jesli ktoś oruchowo kliknie "płacę z Allegro" pieniązki nie przepadną.
Ale lepiej jak bea wpłacane od razu na konto Fundacji (podane na stronie aukcji i w mailu powiadamiającym)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Mogę dorzucić grosik do stałej wpłaty dla Freda i Bacę czy na powódź muszę osobno?[/QUOTE]
jasne że mozesz
najwyzej w tytule dopisz albo tutaj na watku ze poszła deklaracja plus reszta to na pomoc powodziową

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Anna,

mam takie sobie pytanie:

pieniążki, które są wpłacane na konto Fundacji, Biafra będzie mogła wydać [B]tylko i wyłącznie [/B]na cele statutowe Fundacji, czyli kojce, karma.

Kojce i tak będą budowane jak wszystko się zakończy czyli za miesiąc, dwa.

Ale jeśli chcemy pomóc [B]samej Biafrze [/B](musi sobie kupić szczoteczkę, "gacie" i cokolwiek innego, nie wspominając o rzeczach dla małej), musi być inne konto. Oprócz problemu fundacyjnego, Biafra [COLOR=DarkRed][B]MA PROBLEM PRYWATNY ŻYCIOWY. [COLOR=Black]
Będzie albo do odbudowy, budowy albo do remontu cały dom, droga dojazdowa itd. Tego z pieniędzy Fundacyjnych nie zrobi.
[/COLOR][/B][/COLOR]
Czy ja dobrze myślę?

[COLOR=DarkRed][B]Musimy pomóc samej BIAFRZE[/B][/COLOR][/QUOTE]
a ta mała to ile ma i co potrzebuje na już?
jeśli faktycznie pomoc rzeczowa jest pilna to kobiety tytuł zmieńcie i robimy zbiórkę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']a ta mała to ile ma i co potrzebuje na już?
jeśli faktycznie pomoc rzeczowa jest pilna to kobiety tytuł zmieńcie i robimy zbiórkę![/QUOTE]

Emilka ma ok 2 lat
zadzwonię pod wieczór do Izy i apytam się czy jest coś czego potrzebują dla siebie na już
cięzko w tej chwili wyrokowac
być moze uda im się wrócic do domu
a być może zdarzy się najgorsze
wstrzymajmy się chwilę
ja ze swojej strony zapewne i Anna bedziemy staray się ustalić fakty
i poinformowac was co i jak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...