Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fioneczka']pomału i bez nerwów

agata ma wiadomość którą wyśle do mamy i brata tyle wystarczy ... moze oni mają jakis wpływ na tą dziewczynę ... choć wątpię[/QUOTE]


[B]PW na NK poszło już o 11.45 tyle że nie zdążyłam dać ci znać bo na 12 biegłam do pracy

póki co nikt z nich czyli ani mama ,ani brat ani przyjaciólka nie odezwali się do mnie [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][B]PW na NK poszło już o 11.45 tyle że nie zdążyłam dać ci znać bo na 12 biegłam do pracy

póki co nikt z nich czyli ani mama ,ani brat ani przyjaciólka nie odezwali się do mnie [/B][/QUOTE]

Może jeszcze nie odczytali...
Laski, jak do końca tygodnia nie będzie odzewu niech któraś idzie na policję. Ja wiem, że to nie jest ani fajne ani miłe, ale inaczej nie można - mie można odpuścić tej ... tych pieniędzy, tym bardziej, że cierpią psy - realne, włochate, merdające ogonem :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Może jeszcze nie odczytali...
Laski, jak do końca tygodnia nie będzie odzewu niech któraś idzie na policję. Ja wiem, że to nie jest ani fajne ani miłe, ale inaczej nie można - mie można odpuścić tej ... tych pieniędzy, tym bardziej, że cierpią psy - realne, włochate, merdające ogonem :([/QUOTE]


ALE NIKT NIE MA ZAMIARU JEJ ODPUŚCIĆ
postaramy się walczyć o życie psiaków ... bo od tej kasy ono zależy

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem wszystko powinniśmy robić na spokojnie.
Nie zachowujmy się jak dzieci a co jeszcze jak nasza " kochana" Agnieszka.

Zachowajmy się dojrzale.

Moim zdaniem powinien się ktoś z nią skontaktować ( tylko jak? ).
Ustalić z nią termin na kiedy przyszykuje pieniądze i jechać do niej do domu po te pieniądze z którymi powinna czekać w tym zasranym domu!
Przy okazji pokazać wszystkie wplaty na komputerze!
No bo przecież ma się wgląd w przelewy z kompa.
Jeżeli panna nie wpuści... poprosić o asyste policji ?

Agata, Ania jesteśmy z Wami !
Jak na razie nie fizycznie, ale to zawsze może ulec zmianie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Moim zdaniem wszystko powinniśmy robić na spokojnie.
Nie zachowujmy się jak dzieci a co jeszcze jak nasza " kochana" Agnieszka.

Zachowajmy się dojrzale.

Moim zdaniem powinien się ktoś z nią skontaktować ( tylko jak? ).
Ustalić z nią termin na kiedy przyszykuje pieniądze i jechać do niej do domu po te pieniądze z którymi powinna czekać w tym zasranym domu!
Przy okazji pokazać wszystkie wplaty na komputerze!
No bo przecież ma się wgląd w przelewy z kompa.
Jeżeli panna nie wpuści... poprosić o asyste policji ?

Agata, Ania jesteśmy z Wami !
Jak na razie nie fizycznie, ale to zawsze może ulec zmianie ;)[/QUOTE]

Kana, plan super, ale.... w odniesieniu do osoby ODPOWIEDZIALNEJ i ze skrupułami, a tych jak widzisz Agnieszka nie ma. Nie widzę możliwości umówienia się z nią i odbioru kasy, bo to nie jest kwestia tego że ona nie ma jej jak oddać, tylko NIE CHCE jej oddać!

Link to comment
Share on other sites

dzwoniła do mnie chyba w poniedziałek, że pieniądze będą we wtorek, pisałam to wcześniej, teraz już nie pamiętam czy to był poniedziałek czy wtorek jak dzwoniła.
powiedziałam jej że nie wierzę w ten przelew a ona powiedziała, że szkoda, bo przelew będzie:angryy: ZNOWU MNIE OKŁAMAŁA:angryy::angryy::angryy:.
nie wiem tylko po co do mnie dzwoniła:shake:

zrobiłam markowi przelew na białasa, napisałam mu maila i zaprosiłam do poczytania wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania'][B]goniu66, [/B]a od kiedy ab-agnieszki wysyłała te kwoty jako darczyńca?[/QUOTE]
OJ...napisze ze od..hmm...kurcze chyba marzec albo i luty tego roku..ostatnia wplata doszla w październiku(15) ale nie bylo wplaty we wrzesniu...potem pisalam i nie odpowiadala 9.12 odpowiedziala ze wysle i dziekuje za przypomnienie..niestey nie ma do dzis....byla to znaczaca deklaracja 64 zł...ale napisze wam tez ze kiedys nie chciala sie ujawniac(nie pamietam dla jakiego psa) i wplacala na konto przez kilka miesiecy(az nie poszedl do domku)..wtedy byla mniejsaza kwota i to bylo w okolicach maja-liopca chyba.....W zyciu sie nie spodziewalam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!do niej jako ostatniej napisalam przypomnienie, bo bylam pewna ze pieniadze wplaci...:/ALE CO TAM MOJE....tu dopiero nabrala..i naparwde wydaje mi sie ze to wplacala z waszych...:(

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co się wydarzyło w świecie Agnieszki, że zaczęło się dziać źle. Ale coś wydarzyć się musiało, bo w głowie mi się nie mieści, że TA osoba, mogła okazać się takim draniem...
Przez długi moment był czas, żeby się z tego wyplątać, żeby się dogadać, rozwiązać problem - dlaczego Aga z tego nie skorzystała? Teraz niestety przekroczyła granicę, za którą ludzie niestety mogą i mają prawo uważać ją za oszustkę...

Link to comment
Share on other sites

Nie widze swojej wplaty za listopad.

Nie chce w pelni wyrazic tego co mysle gdyz zrobilam to raz na watku Majeczki, Agnieszka wydala mi sie wtedy grubianska, a wrazliwosci motyla to ja raczej nie mam.

Powiem tylko, ze trzeba miec skore slonia by pozostawic psy bez pieniedzy, a kolezanki / przyjaciolki / znajomych z klopotami na glowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Nie widze swojej wplaty za listopad.
[/QUOTE]nie widzisz, bo rozliczenia za październik i listopad ab-agnieszka zrobić nie raczyła. pieniążki sobie wydała na piękną białą, skórzaną kanapę lub przezroczystą wannę, o których tak wspaniale opowiadała!!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']Agatko kochana - oczywiście zrobiłem o co prosiłaś ;)
Naturalnie i na mnie i na Linkę możecie liczyć - w końcu astowa "rodzinka" musi się trzymać razem!

Natomiast samej sprawy ab-agnieszki na tą chwilę nie skomentuję - nadal jestem w szoku.[/QUOTE]
dzięki kuba!
jak na razie zmieniłam tytuł wątku i dodałam na dole postu kilka słów.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku :o :o :o pamiętam ab-agnieszkę jako osobę, która nieraz pomagała i sama wpłacała na różne psy. A teraz taka historia... to się w głowie nie mieści!!! nie potrafię zrozumieć dlaczego nagle zachowanie jednej osoby zmieniło się o 360 stopni.... to jakiś koszmar chyba.... współczuję dziewczynom, które teraz finansowo mogą mieć problemy z utrzymaniem psiaków...

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jeśli są udokumentowane pieniężne wpłaty i fakt udziału tej osoby tzn,że ona ma te pieniądze-nie wiem która z Was czy może wszystkie razem powiadomcie policję.
Najpierw sprawa tamtych dziewczyn,które zakładały wątki psom co w Polsce nie były teraz znowu to?Tak sobie myślę,że nawet dobrze,że na dogo coraz trudniej się dostać-człowiek nie będzie brał udziału w zbiórkach pieniężnych.To sobie i merkantylnie zaoszczędzi i zdrowie zachowa i złudzenia...
My to już tylko na fundacje choć jak pokazało TVN z fundacjami też różnie bywa..
E/W

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie ja sie zastanawiam nad tym czy to GŁUPOTA jest przyczyną czy bieda?ja mysle ze głupota bo biedna ma ambicje,no chyba ze głodny jest to co innego,ale biedny głodny poprosi drugiego bynajmniej mi sie tak zdarza,kiedys do mnie dwoch gosci poprosiło zebym im kupił bo sa głodni,to kupiłem im kurczaka całego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...