Jump to content
Dogomania

Śląsk- zagłodzony pies z Sarnowa. MA DS !!


silver_shira

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_K&S_']Nareszcie ktoś komu chodzi o zwierze, a nie o ambicję.[/quote]
Ambicje to Twoja domena. :razz:
Masz blisko. Chcesz pomóc- jedź. Zbadaj sytuację dyskretnie.
Kilka obcych osób kręcących się po wsi i wypytujących - jakkolwiek nazwiesz ich działania- to głupi pomysł.
[B]silver shira[/B] trzeba sprawdzic czy pies żyje. To jest najważniejsze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']
[B]silver shira[/B] trzeba sprawdzic czy pies żyje. To jest najważniejsze![/quote]
[B]Karmi[/B] ale ja nie mam jak :placz::placz:
Postaram się dodzwonić do brata później (teraz w pracy jestem i tak cichaczem wchodzę na forum) poproszę go żeby pojechał tam z kolegami jutro i spojrzał.
Boję się że jego już nie będzie :-(
PS.
Nie wiem czemu najeżdżacie na użytkownika [B]_K&S_ [/B] Może macie między sobą jakieś problemy, ale puki co to jest [B][U]jedyna[/U][/B] osoba która uczyniła jakiś krok aby pomóc mi uratować tego psa. Bardzo proszę również o to aby w tym wątku nie kłócić się miedzy sobą, nawet jeśli działacie w różnych organizacjach mamy jeden cel - pomóc psu którego każda kolejna minuta może być ostatnią...
Pozdrawiam Asia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver_shira'][B]Karmi[/B] ale ja nie mam jak :placz::placz:
Postaram się dodzwonić do brata później (teraz w pracy jestem i tak cichaczem wchodzę na forum) poproszę go żeby pojechał tam z kolegami jutro i spojrzał.
Boję się że jego już nie będzie :-(
PS.
Nie wiem czemu najeżdżacie na użytkownika [B]_K&S_ [/B] Może macie między sobą jakieś problemy, ale puki co to jest [B][U]jedyna[/U][/B] osoba która uczyniła jakiś krok aby pomóc mi uratować tego psa. Bardzo proszę również o to aby w tym wątku nie kłócić się miedzy sobą, nawet jeśli działacie w różnych organizacjach mamy jeden cel - pomóc psu którego każda kolejna minuta może być ostatnią...
Pozdrawiam Asia.[/quote]
Na dogo są osoby z Będzina. Postaram się zainteresowac je sprawa.
Psa trzeba ratowac ale mądrze. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Azawakh']Tu tylko może TOZ albo Straż dla zwierząt pomóc bo inaczej ja nie widzę mozliwości pomocy dla tego zwierzęcia.[/quote]
Azawakh tu nie chodzi o interwencję. Pomoc trzeba zacząc od sprawdzenia czy pies żyje, w jakim jest stanie... Potrzebny jest ktoś miejscowy, kto dyskretnie ,,zerknie na podwórko". ;)
[quote name='Pysia']Ja jestem z Sarnowa.[/quote]
Pysia! :-) Ty chyba z nieba spadasz!
Mogłabyś się skontaktowac z założycielką wątku?
Ona wie najwięcej o sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Azawakh tu nie chodzi o interwencję. Pomoc trzeba zacząc od sprawdzenia czy pies żyje, w jakim jest stanie... Potrzebny jest ktoś miejscowy, kto dyskretnie ,,zerknie na podwórko". ;)

Pysia! :-) Ty chyba z nieba spadasz!
Mogłabyś się skontaktowac z założycielką wątku?
Ona wie najwięcej o sprawie.[/quote]
Zgadzam się. To mają być najpierw podchody. Inaczej sk.. może zabić psa

Link to comment
Share on other sites

Basia0607.....dzieki za wpis...okazalo sie ,że juz nie mam bana i moge pisac. Tak więc od piątku jestem w kontakcie z pewną Panią z gminy ,która na moją prosbę pojechala do właścicieli psa i sprawdziła jaki jest stan rzeczy. A więc...pies został przeniesiony w inne miejsce. Właścicielka miała na dniach dzwonić po weta celem eutanazji psa. Pies (rzekomo) jest agresywny w stosunku do jej dzieci...a ,że znow jest w zaawansowanej ciąży... postanowiła psa uspić....choć(niby) wcale nie jest to z jej strony latwa decyzja.Psa nie ma od szczenięcia....przybłąkał sie. Właścicielka zgodziła sie poczekać kilka dni z decyzją o uśpieniu i obiecała dobrowolnie przekazać psa chętnemu go od niej zabrać. Kontakt do właścicielki jest u mnie pod nr. tel. 660 737 137. Ze zrozumiałych powodow nie mogę podać go na forum. Proszę o szybkie działanie bo pies naprawdę ma niewiele czasu.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jestem z Będzina, ale z Syberki. Wydaje mi się, że najpierw trzeba jechać na miejsce i zobaczyć psa jaki jest i wtedy szukać mu DT ostatecznie schron. Bo na dobrą sprawę, nie wiemy jaki pies ma charakter i jaki jest duży. Będę szukać mu czegoś, nawet kojca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Pies żyje ! Włascicielka schowała go. Grozi mu uśpienie ale mysle , że chetnie go odda. Zaintresowanym podam telefon do wlascicielki.
Psa trzeba zabrać jak najszybciej !!![/quote]

[quote name='nescca']Basia0607.....dzieki za wpis...okazalo sie ,że juz nie mam bana i moge pisac. Tak więc od piątku jestem w kontakcie z pewną Panią z gminy ,która na moją prosbę pojechala do właścicieli psa i sprawdziła jaki jest stan rzeczy. A więc...pies został przeniesiony w inne miejsce. Właścicielka miała na dniach dzwonić po weta celem eutanazji psa. [B]Pies (rzekomo) jest agresywny w stosunku do jej dzieci...a ,że znow jest w zaawansowanej ciąży... postanowiła psa uspić....choć(niby) wcale nie jest to z jej strony latwa decyzja[/B].Psa nie ma od szczenięcia....przybłąkał sie. Właścicielka zgodziła sie poczekać kilka dni z decyzją o uśpieniu i obiecała dobrowolnie przekazać psa chętnemu go od niej zabrać. Kontakt do właścicielki jest u mnie pod nr. tel. 660 737 137. Ze zrozumiałych powodow nie mogę podać go na forum. Proszę o szybkie działanie bo pies naprawdę ma niewiele czasu.[/quote]
DZIĘKUJE BARDZO ZA INTERWENCJE W TEJ SPRAWIE :multi:
Dziś dowiedziałam się bardzo ciekawej rzeczy mianowicie dzieci właścicielki często drażniły psa :angryy: więc może być że je zaatakował - bo go wkurzyły :angryy: Co do samej właścicielki tak jej ciężko.... a ciężko nie było głodzić go przez tyle czasu:angryy:
[B]POTRZEBNY WIĘC PILNIE DT![/B] czy ktoś może z tej grupy interwencyjnej która miała powstać może go zabrać na tyczas?
Jeśli nie to TOZ Chorzów wezmie go do siebie do schroniska i z tamtąd bedziemy mu szukać dalej domu. Sprawa pilna czekam więc na odpowiedzi tu albo na PW
Pozdrawiam i czekam na szczęśliwe zakończenie sprawy.

[B]EDIT[/B]: Daria 13 : Pies jest duży (około 25 kg) Czarny, garnie się do ludzi. nie ma co bawić się w zbędne wizyty u właściciela. Teraz trzeba go jak naszybciej zabrać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Sarnów nie podlega pod katowickie schronisko, ale Sosnowiec. Ile pies ma czasu? bo jeśli ma jeszcze kilka dni to uważam, że przez najbliższe 2 dni zmobilizujmy się i poszukajmy pieskowi DT w kojcu a jeśli nic nie znajdziemy to schron będzie ostatecznością[/quote]

DT byłby najlepszym rozwiązaniem, ale ja, uczciwie mówiąc nie mogę. Mam już dwa psy, które rozrabiaja od rana do wieczora;) Jak macie znajomości to szukajcie . Może ktoś mu pomoże, a nie schron

Link to comment
Share on other sites

Sarnów nie podlega pod katowickie schronisko, ale Sosnowiec. Ile pies ma czasu? bo jeśli ma jeszcze kilka dni to uważam, że przez najbliższe 2 dni zmobilizujmy się i poszukajmy pieskowi DT w kojcu a jeśli nic nie znajdziemy to schron będzie ostatecznością

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Sarnów nie podlega pod katowickie schronisko, ale Sosnowiec. Ile pies ma czasu? bo jeśli ma jeszcze kilka dni to uważam, że przez najbliższe 2 dni zmobilizujmy się i poszukajmy pieskowi DT w kojcu a jeśli nic nie znajdziemy to schron będzie ostatecznością[/quote]
PS. pies ma jeszcze conajmniej tydzień. Właścicielka zgodziła się wstrzymać łaskawie egzekucję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']K&S jestem zdania, żebyś zamiast od razu z góry zakładał schronisko, poszukał DT, najlepiej kojca ok??[/quote]

Uwierz mi nie znajdę DT, bo nie mam takich znajomości. Robię tylko to, co mogę. OK??

Link to comment
Share on other sites

A po co informować schronisko, że pies jest z Sarnowa, które podlega schronisku w Sosnowcu? to jedno z gorszych schronisk... może lepiej po prostu powiedzieć, że pies został znaleziony w centrum Katowic? albo jakiejś dzielnicy? wątpie, że zgodzą się go przyjąć gdy się powie, że jest z Sarnowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']A po co informować schronisko, że pies jest z Sarnowa, które podlega schronisku w Sosnowcu? to jedno z gorszych schronisk... może lepiej po prostu powiedzieć, że pies został znaleziony w centrum Katowic? albo jakiejś dzielnicy? wątpie, że zgodzą się go przyjąć gdy się powie, że jest z Sarnowa.[/quote]
To właśnie moim zdaniem jest najlepsze rozwiązanie. Piesek tam znajdzie właściciela. To dobre schronisko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...