Jump to content
Dogomania

GALERIA SZNAUCERÓW (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Marta-m

Recommended Posts

  • Replies 9.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super zdjęcia MArto, mnie też sie bardzo podobają czeskie sznaucery. Podobno Denis jest wlasnie w ich typie bo ma podobny włos na łapkach (tak nam Agatka powiedziała), mnie szczególnie spodobało się to zdjęcie, przypomina mi Denisia:) chociaż mojemu dużo do niego brakuje to są ciut podobni:)

http://www.schnauzer.cz/sternenhoch/bizunor2.jpg

Link to comment
Share on other sites

oj..tak tak:) mnie się podobają puszyste amerykańksie i te lejące czeskie:) denisio ma podobne do tych drugich:) nigdy mu się nie napuszy jak gęste amerykańskie bo ma takei cieńsze, które Agatka radziła nam zaczesywac do dołu (jak temu na fotce):) ale w ogóle czeskie sznaucie mi sie strasznie podobają...

JUSTA SORRY ZA TĄ ROMOWĘ..... :oops: OBIECUJĘ, ZE TO JUŻ OSTATNIO POST MAŁO ZWIAZANY ZE ZDJĘCIAMI...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo podobają mi się takie puszyste nogi u sznaucerków. Jednak uważam, że na codzień nie są one tak bardzo "potrzebne" jak na wystawach :wink:

Wydaje mi się, że Figa ma puszyste nóżki bez tych wszystkich specyfików. :D

Na tym zdjęciu nawet nie jest wyczesana,a mimo to troszke widać puszystość :lol:

100_2021.jpg

Link to comment
Share on other sites

A tak wygląda wyczesana Figa :lol:

Niestety złe oświetlenie w łazience mam :wink:

100_2211.jpg

A teraz fotki z niedzielnego i dzisiejszego spacerku. Sesja ze smyczką bo Figa ma jeszcze cieczkę (a chciało mi się porobić jej zdjęcia) :lol: :wink:

Coś ją wzięło na "pozy wystawowe"

100_2220.jpg

100_2221.jpg

100_2229.jpg

Przygarbiony sznaucerek :wink:

100_2242.jpg

100_2295.jpg

100_2297.jpg

O patyczek :P

100_2299.jpg

100_2301.jpg

Wiatr w brodzie 8)

100_2302.jpg

:o

100_2308.jpg

I jak zwykle nie mogła powstrzymać swojej ciekawości :lol:

100_2310.jpg

100_2315.jpg

A to jej bialutkie ząbki i kawałek rudego pyszczka :lol:

100_2285.jpg

A tak na marginesie to myjecie swoim pupilom ząbki?

(piszcie na sznauceromaniakach) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że wszyscy wstawiają tutaj takie slcizniaste fotki swoich pociech:) wyczesane na polku w słoneczku to ja odmienię tą dobrą passę i wstawię fotki BRZYDKIEGO:) Deniska z dzisiejszej zabawy w ogrodzie. Jak widac za oknem chlapy i deszcz więc Denis nie chciał iśc na spacer na łąki to była zabawa z ulubioną piłką w ogrodzie, zrobiłam tylko 3 zdjęcia bo już ciemnawo jest i nie wychodza zbyt łade i posrzegam, że DNEIS JEST NA NICH NAPRAWDĘ MOKRY< NIEWYCZESANY I BRZYDKI:) ale kochanu i dla mnie uroczy:) proszę bardzo:

000_2589.jpg

000_2598.jpg

000_2595.jpg

Link to comment
Share on other sites

A ja mam fotki Galusi z ostatniego wyjazdu do Lublinka:

Z psem moich siostrzyczek ciotecznych. uwierzycie, że ten jamniorek ma 11 lat :o :D (Galusia w DGManiackiej obróżce)

_368520_n.jpg

_368512_n.jpg

I w domuciu. Piesek obizuje sie po konsumpcji ciasteczka :D

_368526_n.jpg

Nose, rude wąsiki i okruszki ciasteczka 8)

_368523_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...