Jump to content
Dogomania

Suza - kochana i grzeczna - już nie szuka, zostaje w DT na zawsze.


supergoga

Recommended Posts

No to rzeczywiście wielka tragedia dla Suzy. Tam po prostu zniknie, a psychika wysiądzie.
Staram się też Panią zrozumieć. Zmieniłam tytuł - szukam tymczasu. Gdyby nie moje 2 hotelowce - wzięłabym ją do hotelu.

Błagam - o pomoc dla Suzy - o tymczas!!!!

Kto zrobi banerek z apelem o DT!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

napisz do murki, moze ja gdzies upchnie, a pozniej bedzie sie dalej szukalo jakiegos innego dt. albo moze by juz tam mogla zostac.
ja w poznaniu nie mam znajomosci, nie wiem gdzie co i jak ;)
bardziej w naszym wojewodztwie.

Link to comment
Share on other sites

Matko, co z nią będzie dalej? :-( Nie możemy pozwolić na to,żeby trafiła do schronu. Nie możemy pozwolić na to,żeby traciła wiarę w człowieka. To taka kochana i ufna sunia, nie możemy jej tego zrobić :placz: Odnowię jutro ogłoszenia z tytułem,że pilnie potrzebny jest DT. Musi się udać!

Link to comment
Share on other sites

Ja naprawdę jestem załamana tym, ze mam oddac Suze do schroniska. Cały czas licze na mały cud, że uda sie znalez jakiś domek.
Ze swojej strony nadal deklaruje wszelką pomoc dla Suzy przyszłym właścicielą.
W tej chwili jest już odrobaczona i zrobiona preparatem przeciwko kleszczom. Byłam z nią u weterynarza i jest zdrowa.

Link to comment
Share on other sites

hej :)
Suze moge wziac od zaraz do siebie, ale moge ja trzymac tylko do podanego terminu. tzn 17 lipca ktos ja musi ode mnie odebrac, bo wyjezdzam. jesli interesuje Cie taki termin to zapraszam, nawet dzis po poludniu mozesz podrzucic sunie :)
p.s. nie odpisalam na smsa, bo moj tz wczoraj obronil magisterke... mam nadzieje ze rozumiesz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniesia666']hej :)
Suze moge wziac od zaraz do siebie, ale moge ja trzymac tylko do podanego terminu. tzn 17 lipca ktos ja musi ode mnie odebrac, bo wyjezdzam. jesli interesuje Cie taki termin to zapraszam, nawet dzis po poludniu mozesz podrzucic sunie :)
p.s. nie odpisalam na smsa, bo moj tz wczoraj obronil magisterke... mam nadzieje ze rozumiesz :)[/quote]
witaj Agniesia666,
dziekuje za pomoc. Umówmy się,że Suza bedzie u mnie jeszcze do soboty. Własnie dostałam maila od jakiegoś Pana w jej sprawie i chciałabym ją jemu przedstawić.Może cuda się jednak zdarzają-kto wie :lol:,
Będziemy w kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

zeby to sie nie skonczylo tak, ze pan ja zobaczy i odejdzie, a agnieszka juz sie do tego czasu rozmysli. bo cos tak czuje. ten pan nie moze wczesniej sie wybrac, tylko na ostatnia chwile?
potem nie bedzie jak jej przewiezc bo sobota niedziela, w pon do pracy i tak wszystko sie przeciagnie.

Link to comment
Share on other sites

Ja ją dowioze w każdej chwili gdzie będzie trzeba. To nie problem.Zresztą Suza uwielbia jeździc autem-szczególnie na przednim siedzeniu.
Mam nadzieje, ze Aniesia sie nie rozmysli i ze jak bedzie potrzeba to ją przyjmie w sobote.
A ja czekam aż ta osoba zainteresowana sie odezwie.Jak tylko bede coś wiedziała to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...