Jump to content
Dogomania

Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.


rytka

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ale emocje,zeby tak do końca czekać a my sie tu denerwowały...
Wszystkim,którzy kupili cegielki wielkie dzięki:loveu:,a temu kto kupił 50 :buzi:
matko i ciesze sie i denerwuje bo operacja staje sie coraz bardziej realna...Gufi sobie wesoło bryka ale szczególnie w domu zauwazam jak sie chwieje,nogi sie plączą.Koope jak robi przeważnie na 3 łapach stoi a siku na 4(czyli wszystko na odwrót) mozna powiedziec jak baba sika ale on nie przykuca i sika sobie po nogach:mad:.Mam juz aparat wiec obfoce tez jego chorą łape ,zeby wszyscy mogli obejzec ewent. efekty zabiegu pózniej.Nagram tez filmik/jak teraz chodzi/ na telefonie ale nie wiem kiedy znajde takiego bystrego,który będzie umial go tu umiescić.
Od od jutra pstrykam(baterie ładuje),wiec wkrótce zamienie ten wątek w galerie Gufiego:evil_lol:

ps.mysle tez o czarnej i naprawde za wiele nie moge zrobic ale jeżeli znalazl by sie sponsor na karme,sr.od odpchlenia i odrob. i dorzucił na benzyne troche(ja mam w jedna strona 100km.).Porobiłabym jej zdjęc i ewentualnie mozna spróbować ją ogłaszać ale nie gwarantuje wtedy ,ze np. po pewnym czasie sie nie rozmyślą, i np. nie wydadzą jej.Ostatnio chcieli ja wydac razem z Gufim,oczywiscie najlepiej jak ktos juz teraz ją by chcial:roll: to podejzewam na 90%wydadzą.

Link to comment
Share on other sites

wszystkie sprzedane WSZYSTKIE sprzedane :B-fly:

dziękujemy Fundacji Niechciane i Zapomniane za wystawienie aukcji :loveu:
dziękujmy DOBROczyńcom, którzy kupili cegiełki :Rose:

teraz jeszcze DT na czas po operacji i można ruszać
Rytko, nie denerwuj się na zapas - do operacji jeszcze trochę, bo Ninka nadal nie ma miejsca, nic innego mi się nie udalo na razie znaleźć
chyba, że będziemy w innych miastach szukać?? weta i DT?
[SIZE=1](choć bardzo bym chciała, żeby to było w Poznaniu, żebym mogła pomóc w opiece nad Gufim po OP :oops:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']Ajula tylko w Poznaniu, tam tanio i sprawdzone a przedwszystkim ktos zaufany czyli Ty/nie to ,ze Nince nie ufam ale Ciebie znam/ musi dopilnowac Gufa bo inaczej to z nerwow nie bede spała cały czas:roll:[/quote]
[SIZE=1]dlatego wolałabym w Poznaniu, mogłabym przez najtrudniejsze dni sama mieć na niego oko, bo też bym z nerwów nie spała[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

a miałam wam narazie nie mowić ale ja zadnej tajemnicy nie utrzymam:shake:tak samo konsekwentna nie jestem,bo wczesniej pisałam,ze odpada opcja ;ogłaszać czarna, dopoki tam jest/bo zeby nie było jak z Nela spanielka,ze sie rozmyslili jak był chetny dom/tylko najpiewr dt. ale to moze wielki trwac zanim guf dom znajdzie i bede mogła wziąsc czarna :roll:i zaryzykuje ,zrobie jej zdjecia i ogłaszamy:razz:jezeli powiedzą ,ze nadal chcą ja oddać.Ktos/nie wiem czy moge pisac kto/ zgodził sie dołożyc na karme i mysle koniecznie na pchły cos kupie/Gufi miał milion a wiem,ze to wyciencza psa/wiec moze pojade do niej wkrotce;)To takie niesprawiedliwe,ze Gufi sie leni na fotelu a ona...trzeba choc takiego sposobu sprobowac,moze sie uda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka'] Ktos/nie wiem czy moge pisac kto/ zgodził sie dołożyc na karme i mysle koniecznie na pchły cos kupie/Gufi miał milion a wiem,ze to wyciencza psa/wiec moze pojade do niej wkrotce;) [/quote]
na forum sami skromni ludzi i wiadomo, że nie dla chwały, a dla psiaków wszystko się robi, ale ja bym chętnie sie dowiedziała, kto ma takie wielkie serce i dokarmi Czarnulkę :loveu:
może dziewczyny się zgodzą, żeby środek na pchły kupić ze skarbonki Gufiego? tzn z tych pieniędzy, ktore są u Ciebie - na operację jeszcze trzeba trochę poczekać, mam nadzieję, że jeszcze coś do skarbonki się dozbiera
najlepiej by było advocate Czarnej zaaplikować - działa i na pchły i na robale

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...