Jump to content
Dogomania

Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.


rytka

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ajula']ciekawe czy Gufi był dzis grzeczny..? :cool3:[/QUOTE]

no jeszcze wszystkiego nie zniszczył/a Lena pisała jak wszystko zniszczy to sie mu znudzi:diabloti:/a z dzwiami ma jeszcze troche roboty,futryna dopiero do połowy i troszke na dole obgryzione/ale pracuje nad nimi codzień/oczywiście z 3 dzwi wybrał te,za którymi trzymam worek z suchą karmą czyli to jego działanie ma chyba tutaj jakiś cel:mad:Wczoraj wybrałam sie na spacer z samym Gufolem na poszukiwanie zgubionej obrozy/znalazlam:multi:/ale szkukając obrozy patrzyłam pod nogi na trawe i podnosze wzrok a Gufa nie widać:-ozapomniałam sie,ze on nie widzi:oops:stal na rozstaju polnych dróg zagubiony taki...Ja nie moge uwierzyć ,ze ktoś pozbył sie niewidomego psa on napewno sie zgubił..w jego przypadku wystarczy chwila nieuwagi.
na spacerze zamiast nieobecnego mopa tarmosił mnie:mad:sił mu przybyło niesamowicie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka'] podnosze wzrok a Gufa nie widać:-ozapomniałam sie,ze on nie widzi:oops:stal na rozstaju polnych dróg zagubiony taki....[/quote]
żal serce ściska jak się to czyta :-(
biedak kochany, szczęscie, że go zabrałaś

Link to comment
Share on other sites

[url=http://deser.pl/deser/1,83453,6859064,Niewidomy_pies_ma____psa_przewodnika.html]Niewidomy pies ma... psa przewodnika[/url]
a my mamy Gufiego i Czarna:loveu:
Była taka chwila,ze jak powiedzieli mi ''a bierz obydwa jak chcesz''to przez moment rozważałam czy nie wziąść obu,jednak rozsądek wziął gore.To może byc brat i siosrta ale to pies i suka i nie rozdzielilabym ich,nie upilnowała.Oj mysle o czarnej tez.Widze jak czepia sie mopa pewnie tak samo pilnowal sie czarnej:-(ale teraz zauważyłam ,ze jak sie bawi z mopem to co 5,10 mim.rozgląda sie i szuka mnie musze sie odezwać a on przychodzi puknie mnie nosem i wraca do zabawy.Mop tez ju czuje ,ze Gufi potrzebuje jej pomocy np.uciekla mu i przyczaila sie w trawie a Gufi nic:shake:no i musi mop dać sygnał dzwiękowy:evil_lol:i dawaj zabawa trwa dalej:lol:

Link to comment
Share on other sites

Basiu aktualizacja jest w pierwszym poście
- Gufi był na badaniach w Poznaniu u weta ortopedy - zalecana operacja stawu biodrowego
- oczy - nie reagują na żadne bodźce - prawdopodobnie zaćma wrodzona
- merytorycznie pod opiekę weźmie Fundacja Niechciane i Zapomniane - żeby łatwiej było zbierać pieniądze - faktycznie Gufi zostaje nadal u Rytki
- potrzebne pieniądze na operację
- potrzebny DT na czas po operacji
- potrzebne ogłoszenia, że Gufi szuka domu stałego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']Basiu aktualizacja jest w pierwszym poście
- Gufi był na badaniach w Poznaniu u weta ortopedy - zalecana operacja stawu biodrowego
- oczy - nie reagują na żadne bodźce - prawdopodobnie zaćma wrodzona
- merytorycznie pod opiekę weźmie Fundacja Niechciane i Zapomniane - żeby łatwiej było zbierać pieniądze - faktycznie Gufi zostaje nadal u Rytki
- potrzebne pieniądze na operację
- potrzebny DT na czas po operacji
- potrzebne ogłoszenia, że Gufi szuka domu stałego[/quote]
bardzo dziękuję za podsumowanie

kiedy ma miec operację i ile wam brakuje?

Link to comment
Share on other sites

Ukryty Smoku,Feliksik witamy na wątku Gufcia
:multi:

Smoku w tej chwili potrzebujemy domu tymczasowego/na miesiąc ew.dwa/na czas operacji i pooperacji najlepiej w Poznaniu i zbieramy pieniążki na operacje koszt ok.500zł.Nie wiem czy znajdziemy tymczas bezpłatny czy też raczej musimy sie przygotować,ze jedynie płatny/a nawet o taki cięzko bedzie po operacji ktoś musi nad nim czuwać dzien i noc:roll:/.No i szukamy domu najlepszego dla takiego 'specjalnego' psa:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']bardzo dziękuję za podsumowanie

kiedy ma miec operację i ile wam brakuje?[/QUOTE]

kiedy -jak znajdzie sie tymczas pooperacyjny:roll:i zbierzemy kase na operacje.
mamy-140zł.
jak tylko Guf przejdzie pod opieke fundacji Zapomniane i Niechciane pieniądze mozna wpłacać na ich konto,narazie zbierałam ja/rozliczenie w 1 poscie/.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka'] pokrzywione biderko widać najlepiej na str.43/3 zdjecia i troche na 12 [/quote]
dzięki, o te mi wlasnie chodziło
czyli ślepam :evil_lol: od Gufiego na mnie przelazło,
za bardzo tuliłam go do siebie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...