Jump to content
Dogomania

Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki, byc moze bylaby okazja oddania Kodinki do nowo otwieranego hoteliku pod Warszawa
Czekam tylko na info jaka cena
Z tego co wiem to maly kameralny hotelik i jest tam tylko kilka psow

Mysle ze warto sprobowac zbierac pieniadze mimo wszystko
Karma bedzie dobra na razie to teraz zbierajmy pieniadze ;)

Link to comment
Share on other sites

Już jestem:) Sunia piękna i miejsce dla niej napewno się znajdzie:) oprócz sporego kojca, który traktujemy jako miejsce do odpczynku po spacerku i jedzeniu bedzie miała ponad 1000 metrowy wybieg i minimum trzy długie spacery po lasach i polach także stu procentowo odżyje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']poprosiłam Magie o wejscie na watek;);) wiem, ze miejsce jest[/quote]

Magda weszla dzisiaj na watek Pati, mam nadzieje ze Kodinke tez uwzgledni
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pati-suczka-po-przejciach-szukamy-dt-rowniez-platnego-ds-137114/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Już jestem:) Sunia piękna i miejsce dla niej napewno się znajdzie:) oprócz sporego kojca, który traktujemy jako miejsce do odpczynku po spacerku i jedzeniu bedzie miała ponad 1000 metrowy wybieg i minimum trzy długie spacery po lasach i polach także stu procentowo odżyje:)[/quote]

Dziekujemy :Rose:

Co Wy na to cioteczki?

A jaka cena za dobe? :oops:
Czy duzo pieskow bedzie u Ciebie?
Jesli trafi tam tez Pati to beda same spokojne, wrazliwe psiny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Dziekujemy :Rose:

Co Wy na to cioteczki?

A jaka cena za dobe? :oops:
Czy duzo pieskow bedzie u Ciebie?
Jesli trafi tam tez Pati to beda same spokojne, wrazliwe psiny[/quote]
No właśnie jaka jest cena za dzień pobytu
Ile będzie piesków
I jak z weterynarzem czy współpracujecie z jakim
i najważniejsze czy wystawiacie faktury

Link to comment
Share on other sites

Hotelik jest kameralny bo przy swoim domu, dosłownie metr od niego mam cztery kojce, połączone z wybiegiem o którym pisałam. Jeżeli chodzi o psiaki to moje są bardzo gościnne i grzeczne - Gabi to pudelek, Kora - owczarek niemiecki, Megi - miks owczarka niemieckiego z belgijskim. Jak na razie tymczasowicze to bokser z Fundacji Bokserów(będzie jutro wieczorem), kaukaz z Celestynowa (będzie w piatek) i dwa boksy sa puste. Chętnie przyjełabym Pati ale dla waszej suczki też jest jeszcze miejsce. Z konfliktami pomiędzy psiakami nie powinno być problemów bo będą wypuszczane na wybieg oddzielnie albo grupami lubiącymi się wzajemnie; podobnie ze spacerami. Jeżeli chodzi o cenę to nie wiem dokładnie jak duża jest Sunia i w tym problem ale napewno się dogadamy. Opieka weterynaryjna to moja przyjaciółka mieszkająca w poblizu , będąca weterynarzem - do dyspozycji 24 godziny na dobę. W kwestii faktury prosze o telefon pod numer 502-088-473 czyli numer mojego męża, który jest oczarowany Sunią:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Zawsze można zbierać na prywatne konto ;)

Bazarek oczywiście jakiś zrobię :) Postaram się jutro lub pojutrze.[/quote]

Alez oczywiscie :multi:

Dziewczyny na co my czekamy, dlaczego nie zbieramy deklaracji??

Przeciez miejsce przejdzie nam kolo nosa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Alez oczywiscie :multi:

Dziewczyny na co my czekamy, dlaczego nie zbieramy deklaracji??

Przeciez miejsce przejdzie nam kolo nosa![/quote]

Skoro przeznaczyłam wcześniej pieniążki na Znajdka/Ogiego, a on najprawdopodobniej będzie miał dom, to moge przekazać te pieniążki na sunię - to byłoby 10 zł miesięcznie...

Link to comment
Share on other sites

Ale tu wszyscy nerwowi :crazyeye:
Proszę o deklaracje wpłat bo jeśli pieniądze i transport się znajdzie to sunia w sobotę może jechać.
Rozmawiałam już i opłata wyniesie 15zł za dzień.
Jeśli jest ktoś chętny i udostępni swoje konto oraz zajmie sie zbieraniem i pilnowaniem opłat to oczywiście możemy tak zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...