Jump to content
Dogomania

Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!


ciapuś

Recommended Posts

Ciotki zacznijcie PILNIE zbierac deklaracje na watku

Agatka juz zaproponowala deklaracje, ja rowniez - jeszcze nie wiem ile, albo wieksza kwota jednorazowo z mojej strony albo stala deklaracja miesieczna

Jest kilka miejsc w hotelach i sunia nie moze czekac - tylko widze ze nie ma zebranych pieniedzy

Kto jeszcze chetny?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ronju...nie postrasz mnie pałą:shake:
...jak bida to do Żyda,dawniej niektórzy mawiali!
Ja dla siebie troszkę zmodyfikowałam...[B]jak bida to do RONJI...[/B]:oops:

Maszaberlo ...dzięki,że dotarłaś!

[B]Ciapuś[/B]...porozmawiajcie z Isadorą:cool3:...może da radę zrobić allegro cegiełkowe?
Ja też będę za moment miała trzy:oops:...a już ledwie sobie radzę z całością!Tak bywa gdy pokoleniem się z tyłu zostało- maszyna mnie pokonuje czasami.
Zobaczę czy coś pomóc zdołam,choć bazarkowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']ronju...nie postrasz mnie pałą:shake:
...jak bida to do Żyda,dawniej niektórzy mawiali!
Ja dla siebie troszkę zmodyfikowałam...[B]jak bida to do RONJI...[/B]:oops:

Maszaberlo ...dzięki,że dotarłaś!

[B]Ciapuś[/B]...porozmawiajcie z Isadorą:cool3:...może da radę zrobić allegro cegiełkowe?
Ja też będę za moment miała trzy:oops:...a już ledwie sobie radzę z całością!Tak bywa gdy pokoleniem się z tyłu zostało- maszyna mnie pokonuje czasami.
Zobaczę czy coś pomóc zdołam,choć bazarkowo.[/quote]

mąż jeszcze myśli jak to wszystko poukładać.
no i rozmawiałam dziś z Krisem - zaklepane miejsce jest Kajtkowe-Znajdkowe - kto wejdzie ( o ile się da) na jego miejsce sami musicie zdecydować. ja nie potrafię. nie mogę na pewno przyjąć psa szczekającego non stop. poza tym warunkiem przyjmujemy psy wycofane, wymagające szczególnej opieki.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki - zbieramy stale deklaracje na suńke:

[B]Na razie mamy stale deklaracje:[/B]
Agata51 - 10 zl

[B]Jednorazowo:[/B]
Fona bazarek - 42 zl
Maszaberla - 50 z
Ra dunia - 40 zl
[B][COLOR=red]Razem: 132 zl[/COLOR][/B]

Zuzlik:loveu: - wystawi bazarki :cool3:

[B][SIZE=3][COLOR=red]Czy ktos jeszcze cos dorzuci? 5-10 zl miesiecznie?[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Cześć Ciapuś - a co Ty znowu za biedę znalazłaś?? Przyszłam na zaproszenie Maszaberli...i... no nie mogę inaczej - 40 zł z bazarku na Znajdka, z racji tego, że Znajdkowi - Kajtkowi nie są już potrzebne - przeznaczam na Kodinkę...[/quote]

Wspaniale dopisuje:multi: dziekuje Raduniu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ale czy mamy zamiar skierowac sunie do hoteliku?
Bo w tym celu byly zbierane pieniadze - tym bardziej ze juz cos dla niej zalatwiam

Jesli wolicie zeby przeznaczyc pieniadze na karme to nie bedzie szans na hotelik bo mamy za malo pieniedzy:-(
Czy nie lepiej byloby zmienic jej miejsce pobytu?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Dziewczynki - zbieramy stale deklaracje na suńke:

[B]Na razie mamy stale deklaracje:[/B]
Agata51 - 10 zl

[B]Jednorazowo:[/B]
Fona bazarek - 42 zl
Maszaberla - 50 z
Ra dunia - 40 zl
[B][COLOR=red]Razem: 132 zl[/COLOR][/B]

Zuzlik:loveu: - wystawi bazarki :cool3:

[B][SIZE=3][COLOR=red]Czy ktos jeszcze cos dorzuci? 5-10 zl miesiecznie?[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]


A niech Cię!:shake:...dopadnie,przydusi i ...[B]wystawi ,wystawi! Murowane![/B]

Cioteczki,mam taką propozycję, pytanie...czasami wyleguje nam miejsce jakiś koralik- szlachetny,szklany,akrylowy,metalowy...albo inny![B]Może mogłybyście podesłać takie koraliczki do mnie.?..[/B]ja wychowana w komunie jezdem i musiałam naumieć się radzić sobie z brakami:evil_lol:...więc kombinowałam,dopasowywałam...może mogłabym coś pokombinować na bazarek dla Kodinki! Obiecuję,żadnej szmiry nie wciskać:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']A niech Cię!:shake:...dopadnie,przydusi i ...[B]wystawi ,wystawi! Murowane![/B]

Cioteczki,mam taką propozycję, pytanie...czasami wyleguje nam miejsce jakiś koralik- szlachetny,szklany,akrylowy,metalowy...albo inny![B]Może mogłybyście podesłać takie koraliczki do mnie.?..[/B]ja wychowana w komunie jezdem i musiałam naumieć się radzić sobie z brakami:evil_lol:...więc kombinowałam,dopasowywałam...może mogłabym coś pokombinować na bazarek dla Kodinki! Obiecuję,żadnej szmiry nie wciskać:shake:[/quote]

Zgodnie z obietnicą, paczuszka już się szykuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Ale czy mamy zamiar skierowac sunie do hoteliku?
Bo w tym celu byly zbierane pieniadze - tym bardziej ze juz cos dla niej zalatwiam

Jesli wolicie zeby przeznaczyc pieniadze na karme to nie bedzie szans na hotelik bo mamy za malo pieniedzy:-(
Czy nie lepiej byloby zmienic jej miejsce pobytu?:roll:[/quote]

[B]Dziewczyny zastanówcie się[/B]...wszystkiego naraz nie możemy mieć i albo hotelik z dobrą karmą jak najszybciej,albo jedzenie teraz i schron?
Trochę ciężko stawiać tak sprawę ,ale realia są takie a nie inne,a moim zdaniem sama karma nie zmieni sytuacji Kodinki!:shake:...nie pomoże jej wyjść z zapaści! A o to nam chyba chodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']
Cioteczki,mam taką propozycję, pytanie...czasami wyleguje nam miejsce jakiś koralik- szlachetny,szklany,akrylowy,metalowy...albo inny![B]Może mogłybyście podesłać takie koraliczki do mnie.?..[/B]ja wychowana w komunie jezdem i musiałam naumieć się radzić sobie z brakami:evil_lol:...więc kombinowałam,dopasowywałam...może mogłabym coś pokombinować na bazarek dla Kodinki! Obiecuję,żadnej szmiry nie wciskać:shake:[/quote]

Zuzliku kochany:loveu: odpalaj narzędzia, bo ja też paczuszkę z koralikami i drobiazgami przydatnymi w biżuterii wyskrobię i Tobie prześlę:cool3:

Prócz tego wpłacam 50 zł na sunieczkę jednorazowo.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze czy znacie hotelik który przyjmie psa chorego który musi być codziennie u weterynarza,po drugie Kodinka powinna iść gdzieś gdzie miałaby stały kontakt z człowiekiem.Boks i jeden czy dwa spacery dziennie nie rozwiązują sprawy.To na tą chwile ma zapewnione w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...